Politika, neshody, atd. VI

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3751 Nový příspěvek od zetör »

Nadávání to je je jediný co tu od tebe čteme a od dalších tady taky.V tom jsme jako češi nejlepší👍

FYJALOVA BÝDA až se vrátěj ze SEJČEL,Malediv a CHORVCKA,můžou zase na Václaváku udělat demošku v září😂😂😂😂😂😂

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3752 Nový příspěvek od JARDY »

Možná nenadáváš,ale něco po tobě číst jsou muka.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3753 Nový příspěvek od duchodce »

Přestaňte se hádat ,tady máte lepší téma. Tyhle korytáře živíme ze zdravotního pojištění a protože jsou vycvičení tak nemlaskají a proto nejsou vidět. Soudruh Kalousek občas figuruje na Soukupově Barandovu. Vím lidi na ty besedy na Barandově nekoukají ale ty besedy mají estrádní náplň když člověk se někde dostane k zákulisním informacím.
https://www.kverulant.org/article/pades ... .sznhp.box
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3754 Nový příspěvek od Fizz »

Práce není jen "štípání dřeva...." Já su sesitej vic než většina důchodců, tatík taky, děda 2x po rakovině. Ani jednoho jsem neslyšel si stěžovat....

Nekdo chce, jinej nechce a říká že to nejde nebo že nemůže.

"A vstanes? Jo. Protože musím"

"A někdy takhke nemůžu otočit hlavou! Aha a celej se otočit můžeš? Jo. Tak vidíš...."
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3755 Nový příspěvek od JARDY »

Taky se tady nechci trumfovat koho sešívali víckrát. Jenom.ten bypass se jim bohužel moc nepovedl. Opravit to asi nejde a tak si tu ulevuju ale doktorům nenadávám, na někom se to naučit musí. :)
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3756 Nový příspěvek od ota »

Fizz než vloni můj tatík zemřel, měl jsem dvě strany k porovnávání. Můj tatík 90 roků a pantatík 80 roků. Každej uplně odlišnej. Tatík ráno v 5 vzhůru a když bylo hezky letěl ven. Pořát něco kutil. Lítal se sekačkou, řezal dřevo, štěpkoval. Dřevo si dělal sám u obce. Vzal auto vozík a ráno v 6 vyjel a když měl doma aspoň druhou plnou káru byl spokojenej. On byl pořát ,,kluk". Když šel k doktorce a ona že já bych vám napsala půl prášku na tlak. A tatík ,,vždyť mi je teprve 89 roků a už bych začínal s práškama?" Prášky berou jen staří dědkové. Psal jsem to tu, v sobotu že přijede na třešně. V 7 ráno že mu donesu žebřík. Já budíka a v 7 nesu žebřík na zahradu. Tatík seděl na oji plošiny a vedle něj dva košíky bramboráky plný třešní. A prej ,,á dovrý poledne už se nese žebřík"! A já že v kolik jsi přijel? Tatík no po pátý. Žebřík nikde, tak jsem si vylezl na ten sběrací vůz co tu stojí a trhal z něj. A pak ze stromu. A jak jsi vlezl na strom? A tatík 89 roků no jak jako vždycky, vylezl jsem po kmenu až nahoru, tam jsou třešně přeci nejlepší! Přišel pantatík, sotva že k té třešni došel a ,,ty blázne co kdyby jsi spadnul! A tatík proč bych měl spadnout, takhle si trhám třešně od dětství, proč bych to měnil". A že na pantatíka natrhej si taky je tady žebřík. A pantatík že by nevylezl ani na třetí šprusel. Pantatík ráno vstane taky v 6 hodin. Pustí hafana ven a zapne telku. Pak dojde nakrmit králíky. Přide dom lehne na postel a kouká na telku. Někdy sedí u stolu a čte si. Doma neudělá teď vůbec nic. Maximálně zaleje 5 rajčat co má na zápraži v kyblích. Proto se snažím dovlíct mu třeba káru oblic z lesa. Dám mu ji k cirkulce a on to pořeže. Třeba na 2x. Aspoň něco. Vezme si tam židly, a uřízne pět klacků a sedne si. Posedí, vstane a dalších pět. Nikam nekvaltuje. Ale aspoň něco. Jinak by koukal na tu telku. Pak jdeme v létě v 17 hodin ven na kafe. Přijde a vypráví co dávali v telce. On je prostě v duchodu. Maximálně dojede autem k doktorovi, nebo pro někoho z rodiny vyzvednout třeba od doktora. Jinak jak říkám neudělá štych.
Prostě jsou důchodci a důchodci. Někdo lítá jak motorka a někdo sedí u telky a neudělá ani štych.
Já mám problémy s hnátama. Už teď mě bolí, že ráno nakonec vstanu. Ale za pár roků budu v prdely. Celej život na nohou. To se projeví. Zrovna dneska jsem si říkal, že mám od vyučení 39 let odpracováno a od té doby na nohou. 20 let mám soustruh doma v dílně a 20 let dělám min 10 až 14 hodin na nohou. Dříve celé víkendy. Teď aspoň víkendy mám pro sebe. Ale stejně lítám abych to pak doma stihnul. Od 8 ráno do tmy, v zimě min do 20 hodin. Vím že to ve stáří bude v prdely. Ale já to jinak neumím. Jak je venku hezky, dýl světlo neumím sedět doma na zadku.
Když mi ty hnáty v 65 letech dají pá pá, bude starej strejc a sedět venku na židly a jen čumět. Tedy jestli si mě ta zubatá nevezme dřív! :vysmech:

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3757 Nový příspěvek od mastnacek »

zetore, ty jses ale hroznej ichtyl

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3758 Nový příspěvek od bourač »

jj postav pár garáží a pronajímej, byty ne.
Neplatiče z bytu nevyhodíš, z garáže vcukuletu.
(for fiss) ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3759 Nový příspěvek od zetör »

Mastňáku beru to od tebe jakožto generátoru náhodných nadávek jako pochvalu👍😂

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3760 Nový příspěvek od fikejz »

Jsou lidé různí, někteří míní, že je hloupé mít se přičiněním vrchnosti hůř než by se dalo (různé green dealy, boj proti CO2, zvyšování daní, velká inflace ...). Jiní se naopak domnívají, že je v pořádku, když jim vrchnost otevřeně lže nejen před volbami nýbrž i po nich a ještě těm prvním vyčítají, že se jim nelíbí nechat si dělat na hlavu.

Co z toho je moudré a co pošetilé nechám na jednom každém, dle jeho schopností vnímání a uvažování.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3761 Nový příspěvek od zetör »

Zase si to odhalil.Vrchnost nám lže i ČT samozřejmě taky😂

Obrázek

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3762 Nový příspěvek od Lukashil »

zetör píše: stř kvě 31, 2023 11:46 am Nadávání to je je jediný co tu od tebe čteme a od dalších tady taky.V tom jsme jako češi nejlepší👍

FYJALOVA BÝDA až se vrátěj ze SEJČEL,Malediv a CHORVCKA,můžou zase na Václaváku udělat demošku v září😂😂😂😂😂😂
Omyl cesi mistrovsky umej vyhrozovat a v hodine ha se pos.... Strachy.
Kolikrat uz jsem tohle zazil at uz ve skole ci v praci.
"Dneska se fakt vzeprem a dame mu to sezrat"
Hele, zahajil jsem rec "vy jedni darmozrouti" a uz jsem tam stal sam......
Stydím se za tuto zem

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3763 Nový příspěvek od zetör »

Ale tyhle paka vyvrátili dveře,násilím vnikli do soudní síně a podruhé napadli kapitol😄

Tady už došlo k činům.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3764 Nový příspěvek od Fizz »

bourač píše: stř kvě 31, 2023 1:29 pm jj postav pár garáží a pronajímej, byty ne.
Neplatiče z bytu nevyhodíš, z garáže vcukuletu.
(for fiss) ;-)
Jj.

Mam jen průmyslový prostory.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#3765 Nový příspěvek od fikejz »

Zetöre, jak bys tedy ty hodnotil Fialovy výroky v loňském listopadu / prosinci, kdy z jeho úst (již po několikáté) zaznělo, že za jeho vlády se rozhodně nebude hýbat s věkem odchodu do penze, nebude se snižovat její valorizace a nebudou se zvyšovat žádné daně. Jak bys hodnotil Stanjurovo tvrzení, že daň z nemovitosti je nemorální a měla by se zrušit ve světle jejího nynějšího jím navrženého zvýšení o 100%? A tak bych mohl pokračovat ještě celkem dlouho!

Tak co tedy ty jejich výroky jsou, když ne lži?!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“