Politika, neshody, atd. VI

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1321 Nový příspěvek od zetör »

Pomoc je potřeba nebo budou východňáre mluvit za chvíli rusky,ale třeba to tak chtěj😄

https://vlastikfurst.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797615

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1322 Nový příspěvek od jean »

Ota, ak sme im slúbili len 2MW výkonu elektriny, tak to sme to vyhandlovali celkom dobre :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1323 Nový příspěvek od ota »

Máš pravdu skočilo mi tam špatné písmenko. Má to být 2 GW. Špatný převod jednotek no. Ono je to jedno, tak jako rak to zaplatime mi všichni.
Jak jsem četl v jiném příspěvku, který tam prezentuje pan Stanjura že nepopulární opatření postihne ,,každého třetího" je mi to na 100% jasný, že jsem ten třetí i já.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1324 Nový příspěvek od Joe66 »

Ale prdlajz. Rusaci sa pomali rozbiehaju. Ale ked sa rozbehnu tak to bude stat za to ! :smich: Historia sa opakuje. Rusaci nakopali Napoleona,nakopali Hitlera. A nakopu aj Zeleneho muzika ! Mali sme ich tu za komancov a ani sme o nich nevedeli. Ze nemam problem ked budu blizko za hranicami alebo pojdu opat do Berlina Kazacok tancovat :D Ked sa mame pchat do riti tak aspon budeme mat lacnejsie energie a ostane produkty na rozdiel od nenazranych amerikancov co na nas chceju len zarabat :D A nebudte naivni,ze my budeme platit ukrajine neaku elektrinu alebo budeme ,,budovat-stavat ,, rozbitu ukrajinu :D Ukrajina je uz v riti davno :jazyk: a aj bola ked som na nu chodil nakupovat :D A teraz je to uz len v Ruskych rukach ako to dopadne :smich: Mne ,mojho deda popravili fasisti + vypalili jeho rodnu dedinu . Ze tieto liberalne dristy od fasistov na mna neplatia . A v mojom okoli kde maju este v pamati spomienku na banderovcov ako vrazdili nasich dedov na to maju rovnaky nazor :tyty: Ze zetorku keby si bol u nas na vychode v neakej krcme a mal taky liberalny fasisticky nazor tak dostanes na p.i.c.u :D Sak par uz aj dostalo co viem :vysmech: Lebo Judas sa vzdy najde :typek: Vsade su teraz reci o tej mobilizacii. U nas zapredany ch.u.j.k.o Galko uz v minulosti rozpredal nase samopale a ine zbrane . Ze neviem co by nam dali ? Hrable ci ? Ale v mojom okoli tu ludia maju jasno,ze keby sme fasovali zbrane tak ako nasi otcovia sa opat pridame k rusom a tiahli by sme na zapad :prace: :) Ze vidno,ze niektori chu.j.kov.ia z tejto diskusie nevedia ani co pisu . :D

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1325 Nový příspěvek od ITS »

Když si příspěvek od Joe66 přečte zetör, tak smrt z vyděšení bude blízko :smich:

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1326 Nový příspěvek od zetör »

Moc bumbaj na východě to je vidět😂a že se mají blbě v tom skanzenu za to může prohnilej západ je mi jasný od začátku a kdo se neupil do teď,má k tomu nakročeno nebo radši zdrhnul pracovat do zahraničí samozřejmě do nejlepšího Ruska 😂😂😂😂😂A v tom retro místě jsem byl a Šariš je fakt hnus😂😂😂

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1327 Nový příspěvek od ITS »

Oponentura jiného názoru by se neměla provádět dehonestací jeho nositele.
Zvláště, když se osobně neznáme a nestojíme tváří v tvář.

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1328 Nový příspěvek od Tomas6 »

No Tome jestli sis nevšiml, tak pan zetor nic jiného neumí
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1329 Nový příspěvek od tomous »

Joe66:tak kozáček tancovat... TAk levnější energie a ostatní produkty... Za komoušů jsme to měli? Běž se léčit 8)

Míšánek
Příspěvky: 846
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1330 Nový příspěvek od Míšánek »

to Joe66: liberární fašistický názor? Levnější energie?

Chlapče, ty rozhodně nejsi úplně v pořádku :evil: :hm: :pohlavek:

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1331 Nový příspěvek od zetör »

Tomas6 píše: sob úno 04, 2023 6:05 am No Tome jestli sis nevšiml, tak pan zetor nic jiného neumí
A příspěvek Joe je v pořádku,bez urážení,vyhrožovaní a napadání viď😂😂😂

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1332 Nový příspěvek od Tomas6 »

Nevšimnul jsem si že by joe někoho nějak urážel za jiný názor, nebo snad bydliště, či snad nazýval alkoholikem. To že k tomu přidáš kopu smajlíků, to ten psaný text nijak nezlehčuje
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1333 Nový příspěvek od zetör »

Tak jistě a ty s tím souhlasíš nebo más něco jinýho k věci?

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1334 Nový příspěvek od fikejz »

Podle údajů z wiki má Rusko 146M obyvatel, Ukrajina necelých 42M poměr je tedy zhruba 3,4 : 1. Jediná klika pro UA je, že ruská technika nesahá té vyspělé západní ani po kotníky a navíc Rusům brzo dojde. Musí jim brzo dojít, psali o tom naše hlavní média už v loni v březnu, že je to otázka dní maximálně týdnů! I o té zaostalosti se všude píše.
Takže hned jak na UA dorazí všechna ta slibovaná pomoc a technika (mezi tím dojde Rusům ta jejich) Ukrajinci slavně zvítězí, dobudou Moskvu a Fiala si slavně jako válečnou náhradu zabere nějaký naftový vrt, nebo plynové pole (samozřejmě pro republiku).
Protože v opačném případě (že by výše psané tvrzení nebylo pravdě podobné) by dodávání techniky Ukrajincům válku jen prodlužovalo a následky války zhoršovalo avšak zcela bez vlivu na její výsledek.
Mimochodem viděli jste jak vypadá krajina v místech bojů? Respektive v místech kudy prošla fronta?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1335 Nový příspěvek od Tomas6 »

Já mám názor takový, že Rusko tu Ukrajinu dobyde dřív nebo pozděj. A co po nich zůstane? Spálená zem. A to že tam západ valí zbraně, peníze, situaci jen a jen zhoršuje. Jak pro Ukrajinu, tak pro celý svět. To že Rusko může rozpoutat třetí světovou, a nejspíš i rozpoutá, musí být víceméně jasné každému normálně myslícímu člověku. Ale proč ji rozpoutá? Má si nechat s.at na hlavu od států které jim velikostí, rozlohou, počtem obyvatel nesahají ani po kolena? Co by v jejich situaci udělaly USA? Jenže ti nemusí dělat nic. Ti jsou daleko, za velkou louží a jsou vysmátí jak jim to všecko žereme a platíme.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“