Politika, neshody, atd. VI

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7986
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8791 Nový příspěvek od Fizz »

Historie nás již poučila, prakticky nic není tak jak ruská diplomacie tvrdí.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8792 Nový příspěvek od Florian »

A uz vubec ne, jak nam nase diplomacie a vlada prostrednictvim medii vysvetluje...

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4814
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8793 Nový příspěvek od imaginaro »

Potlačování násilné vzpoury je naprosto legální nástroj každého státu pro udržení pořádku a bezpečnosti v zemi. Po tom je vedlejšímu státu prd. Nezaměňovat s násilným potlačováním pokojných demonstrací. To že to rusko nechápe je bohužel věc druhá. Je to naprosto logické - pokud mi někdo dělá u mě bordel, dostane výstrahu a pokud to nepomůže, prostě ho vyhodím ať si dělá bordel jinde.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Ready
Příspěvky: 414
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8794 Nový příspěvek od Ready »

Vždy budu tvrdit,že kroky politiků v době koronaviru(nemoc samotnou nezpochybňuji) jak u nás,tak v celé EU byly skvělým testem,kam až jde v manipulaci se společností zajít,viz hysterie kolem neočkovaných(neposlušných,nejdoucích s davem),vyostřené debaty očka/neočka,samobonzování svého pohybu a kontaktů skrz aplikaci!!!!,dokonce i taková věc jako omezit pohyb populace v rámci okresů prošla jen s lehkým mrmláním.Nyní to tu máme zase skrz Ukrajinu a už to defakto bereme jako hotovou věc,kdo nemá ten správný názor,je dezinformátor a proruská veš.
Kdo si trošku v hlavě přehraje sled informací z médií např kolem Nord streamu,s odstupem času by mohl uznat,že za nos nás tahali a manipulovali velmi hezky.A protože výsledek dosavadního vyšetřování nejspíš je jaký je,bude ticho po pěšině......a zapomeňte.Někteří možná tehdy pravdu měli,ale......bylo jich málo a byli to dezinformátoři.Důležité je,že plebs se hádá a pere a na pozadí jdou dělat skvělé kšefty....např zbrojit armádní vyjedený krám.

fikejz
Příspěvky: 6173
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8795 Nový příspěvek od fikejz »

Ten cíleně strašící článek na Iděsu pracující s hypotetickou událostí z budoucna je dobré srovnat s článkem, který na tom serveru vyšel o nějaký čas dříve: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_ale
Veteráni SS opět pochodovali Rigou. V lotyšské metropoli proti pochodu veteránů protestoval mimo jiné i ředitel Wiesenthalova střediska v Jeruzalémě Efraim Zuroff.
Je dobré si alespoň něco pamatovat. Takže poikud zůstaneme na stejném serveru můžeme si třeba připomenout toto: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_luka
V článku ze 13. listopadu 2018 se mimo jiné píše:
Střílet Rusy a jejich sympatizanty učí děti na táborech ukrajinští ultranacionalisté, které financuje vláda v Kyjevě. Nejmladší generaci vštěpují i nenávist k sexuálním menšinám jako údajné dekadenci Západu
Je až s podivem jak zázračně nacismus z Ukrajiny a dalších postsovětských států zmizel, nebo ne?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4814
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8796 Nový příspěvek od imaginaro »

Rozveď svou myšlenku ...
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

fikejz
Příspěvky: 6173
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8797 Nový příspěvek od fikejz »

? No teď už tam přeci systémově nacisté nejsou. Maximálně jde o excesy jednotlivců. To když jsou nějaké jejich zbraně označeny nevhodnými symboly. Jen tedy nevím jak se popasovat s pojmenováváním ulic po různých nacistech, třeba po Šuchevičovi.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

javax55
Příspěvky: 122
Registrován: pon úno 13, 2017 5:36 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8798 Nový příspěvek od javax55 »

Souhlasím s názorem, že "kovid " byla zkouška kam až mohou natlačit a zmanipulovat obyvatelstvo. Současně to je dodnes výborný kšef pro výrobce vakcin, distributory a další včetně zkorumpovatelných politiků. Dnes přiznali, že vakcinace neznamenala neinfekčnost, zavírání hospod, restaurací, kin,divadel,sportovních akcí a cestování bylo nesmyslné a nemělo vliv na šíření infekce. Celé to mělo jen zjistit kolik lidí se dá zmanipulovat jako ovce.
Do dnešní doby jsem neslyšel omluvu za pořádání šikany, nahánění lidí bez roušek s následným zaklekáváním (jako pogromy fašistů na židy) nadávání a osočování, kdo nesouhlasíl s vakcinací byl nepřítel. Zde vzniklo rozdělení společnosti na ty co slepě poslouchají ty co jsou zrovna u moci a ty druhé co používají vlastní rozum a nejsou tak lehce ovlivnitelní. Zde vzniklo dnešní kdo není s námi je náš nepřítel. V současnosti je mi jedno zda je u moci Fiala a jeho parta, nebo Babiš. Nesouhlasím ani s jedním. Nejhorší na nynější vládě je, že je to banda teoretiků, s praxí nemají nic společného, v životě nevydělali ani korunu,celý život pracovali v rozpočtových organizacích s nataženou rukou. Úředník peníze nevydělává,ale vysedí.

Fizz
Příspěvky: 7986
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8799 Nový příspěvek od Fizz »

Ok problém je že jsme v prdeli. Dělat líbivou politiku (která nás do toho dostala mimo jiné) znamená se do té zadele zahrabat ještě hlouběji.

Vlastní zodpovědnost stojí čas i peníze.

To se týká nejen důchodů, ale i bezpečnosti či možnosti schopnosti řešit problémy.

Někdo si poradí. Jinej hned ví že je to něčí chyba. Nejlíp o pár let později vi co přesně se mělo dělat.

Někdo mudruje, někdo v neděli dělá faktury a platí odvody a třebas DPH aby v týdnu kdy se stará o provozní věci poslouchal stesky jak vůbec neví co je to práce ...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8800 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

já souhlasím s vakcinací. zde znovu,o co se jedná. vysvětlení pro laickou veřejnost. https://cs.wikipedia.org/wiki/Vakc%C3%ADna roušku jsem nesnášel,nenosil,když nás drželi ve vězení,tak jsem zuřil a toužil po vakcíně,aby už ta hrůza skončila. a to se taky stalo!!! a šel jsem tam dobrovolně,řešil jsem jen zdravotní věci.teď znovu pozoruju zmatené lidi v krámě s rouškou.asi kvůli tomu černýmu kašli.přitom je vakcína,ale to ať si už každej dělá,co chce... souhlasím i s státem nařízeným povinným očkováním.jelikož,co je schopnej tvrdit některej rodič a ovlivnovat tím zdraví svého na něm závislého dítěte je neuvěřitelný. svýho psa lidi naočkujou a pak budou kecat...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13208
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8801 Nový příspěvek od Čárls »

Co se týká černýho kašle a vakcíny ta puvodní dokazala černý kašel vymýtit ta novější mírnější už nikoliv a vlastně se staneš bacilonosičem po dobu když jej chytíš a budeš bez příznaků
Osobně za mně by se mělo očkovat puvodní vakcinou Tak to říkal nějaký docent na čt1 A přeočkovaní už mám za sebou cca 3 roky
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4814
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8802 Nový příspěvek od imaginaro »

Fikejz - jen technická, víme i Jméno Šucheviče, které dali na fasády?

Já bych byl pro, nedohadovat se stále o minulosti (tu už nikdo nezmění ale lze se poučit), myslím že je důležitější nyní přemýšlet nad bodoucností. Co bude dál s nynějšími konflikty a je super když se tu objevují odkazy na argumentující články co mají hlavu a patu, nikoliv jen jednu tlačící tendenci.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Fizz
Příspěvky: 7986
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8803 Nový příspěvek od Fizz »

Co dál?

Stabilizace, to se stane. Teď se děje přetahování o linii sféry vlivu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4814
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8804 Nový příspěvek od imaginaro »

A jak se ta stabilizace provede?
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Fizz
Příspěvky: 7986
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#8805 Nový příspěvek od Fizz »

Ptáš se zda silou či dohodou?

Obvykle tak že se iniciátor již není schopen dále posunout, a problém zamrzne jelikož není na stole žádné akceptovatelné řešení.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“