Volný pokec - nemoderováno

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8985
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Volný pokec - nemoderováno

#1 Nový příspěvek od Sniper »

rezis: Název editován na nový


Tož vitajtě chlopci a chlopi :friends:
A máme tu ten prosinec, tož jak každý rok.
Ale letos mi přijde, že je tu cosi dříve, však ani v lese to tak nevypadá.
A zatím, co ta příroda už je taká jakási pomalá, mezi lidma, jako by granát jebjul.
Furt sa všeci cpů všade, na nic není kurwa čas, čím blížej sů vánoce, tím více stresu... A každý hledí jen na sebe.
Tož jak to máte vy, ogaři? ;-)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: 1.12.2022

#2 Nový příspěvek od Tomas6 »

Přesně tak stačí sa projet Zlínem. Šílené kolik je všade lidi
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: 1.12.2022

#3 Nový příspěvek od ITS »

Lidi myslí jenom na sebe. Ale jsou výjimky !
U nás ve firmě máme takového mladého klučinu. Je hodný, pracuje, prokouří ani ne dvě hoďky za směnu, a docela často stihne přijít včas práce. A toho přesvědčil spolupracovník, ať mu půjčí půl mega. Ať si vezme půjčku. A tak šli do banky a půjčili. A aby ten klučina neměl doma nějaké problémy s bratrem, či maminkou, tak si ten obdarovaný spolupracovník uschoval všechny doklady u sebe. A protože těch dluhů má už přes 2 mega, tak se i se svou mladou ženou a malým dítětem sbalil a odstěhoval někam hodně daleko.
A pak že si lidi nepomáhají. :typek:

Míšánek
Příspěvky: 846
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: 1.12.2022

#4 Nový příspěvek od Míšánek »

Tvl to snad ani není možné .. :hm: :evil: :pohlavek:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8985
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#5 Nový příspěvek od Sniper »

Lidi dokážou divy :smich:
Tu a tam se člověk dozví, že nějaká žena naposílala sta tisíce, či miliony, nějakému chudáčkovi, který ji obdaroval pěknou pohádkou a hlavně, kterého ani neviděla... :-/
No a Chlapi zase tuze rádi posílají tučné zálohy na levnou techniku spatřenou někde na netu :smich:
Tož hezký, první prosinec ;-)
Jdu snídat :)

Obrázek

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: 1.12.2022

#6 Nový příspěvek od Veteranista! »

Vánoce, to je ten blbej týden, kdy jsi musím vzít dovolenou v zimě :zly: :zly: :zly:
Hele my to neřešíme, dárky žádné jsi nedáváme, pouze neteřím ( 3 měsíce a 4 roky), sníme kapra a sálat hotovo. Se ženou nemáme doma nic, žádná výzdoba, žádný strom, děti nemáme, tak na co :-/
Jediné co je fajn, tak na Štěpána se sejdeme na hřišti, pokecáme, kdo chce zahraje fotbálek.
To je jediné co je, ani konec roku neslavíme, minule jsme šel asi v 9 spát a hotovo.
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4384
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: 1.12.2022

#7 Nový příspěvek od Peter768 »

Poctivé raňajky pre správneho chlapa. Dobrú chuť prajem 8) Dnešná mládež si maže nutelu a zalieva ovsené vločky mliekom :smich: A ty pekne "po staru" 12-kou :pivo:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8985
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#8 Nový příspěvek od Sniper »

To jenom dneska, výjimečně :red:
Díky Peter :friends:
Co máš ty?
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: 1.12.2022

#9 Nový příspěvek od Fizz »

Klídek, nasrat, obchod leda občas nějaký kutilství, jedu si v klidu svý.

Chtelo by to aby řádně zamrzlo, malo se topí fura lidí řeší plísně a přemýšlí na koho to hodit kdo za to může. Odpověď že triviální fyzika nestačí.

Některým bych doporučil prodloužený víkend v Chersonu, spousta bytů je tam volných s ruskou pasivní klimatizací ( ни окна, ни стены, ни крыши...)...

To vyjebavani mě občas vysira, pak ale zajdu dělat neco na bagru s bagrem, dřevo/se drevem, na dílně, atd atd, a rikam si jak to bude pěkný až ten vysirac bude něco potřebovat opravit a normální lidi ho pošlou do ... I ideálním případě potká též ojebavace. To mi zlepší náladu na dlouho.

Lidi vymýšlí kraviny, celý rok je na všechno dost času a do Vánoc musí být střecha okna omítky a bydlet... Byl by to příspěvek na několik stránek. Jak jsem psal nahoře. Nasrat. To chce klid.

Pokud si snipere dojedeš pro ty lampy, muzem v klidu posedět. Pokud máš šoféra mužem spálit červa.

Hezký svátky všem! 8)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4384
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: 1.12.2022

#10 Nový příspěvek od Peter768 »

Sniper, ja dnes klasika, maslové rožky, horčica, šunkový salám.... a zapíjam čajom, som v práci :(
Vianoce sú pre mňa depka...všetci riešia darčeky, stále počujem blbé reklamy Lidl Kaufland. :pistol: Tiež máme povinné voľno skoro 2týždne, tak si robím zásoby štrku, makadamu, cementu, tvárnic, dreva a plechu a budem robiť ďalší prístrešok, lebo nemôžem ležať a čumeť do TV. A že šťastné a veselé :D

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8985
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#11 Nový příspěvek od Sniper »

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4384
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: 1.12.2022

#12 Nový příspěvek od Peter768 »

Keď sme pri tých sviatkoch a alkohole, tak jeden kolega tu z fóra mi poslal Jablčkovicu...tak sme koštovali :) Výborná 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8985
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#13 Nový příspěvek od Sniper »

Kurva jaká to sváteční atmosféra ;-)
My včera slapali zelí a koštovali 2 roky starou hrušku.

Obrázek

Obrázek

A fčíl si jdu namlet a na kachlákách uvařit kafe.
Nikam nespěchám, nic nemusím ;-)
Tyto pohody mívám opravdu rád :)

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: 1.12.2022

#14 Nový příspěvek od Chose11 »

Prosinec začal nádherně, otevřela se přímá cesta do města, takže končí několikaměsíční dlouhá objížďka. Na STK mi udělali vozík ráno na počkání ihned, pak jsem sehnal díly na auto taky hned-skladem. Uspěl jsem na VZP a proplatí mi pětikilo příspěvek na sportovní činnost, v rodném městě s tím měla úřednice problém, v okresním městě to šlo hned. Koupil jsem si tady bezdrátovou nabíječku na nový mobil a teď popíjím dobrou kávu v kavárně, zajdu za chvíli vedle do bufetu na gulášovou polévku a na poledne má být auto hotové v servisu, je na roční prohlídce. Tak pojedu brzy domů a postavím se cirkuláce, třeba se při dnešním úspěšným dnu stane to, že se dřevo nařeže samo...😁 Ale ten samo nechce okolo mého baráku chodit, ale v práci jak se něco posere je tam furt, já ho jednou musím chytit....
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: 1.12.2022

#15 Nový příspěvek od hobr »

Sniper - hezký (snídaně)! 8) Tak se to má dělat (zelí)! :potlesk:
Naposledy upravil(a) hobr dne čtv pro 01, 2022 10:55 am, celkem upraveno 2 x.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“