Volný pokec - nemoderováno

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9048
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Volný pokec - nemoderováno

#826 Nový příspěvek od Sniper »

Nepatřím mezi bliardy, je to u mě spíše vzácnost, ale někdy se stane. :-/
Nejhorší je to ze slivky, když se to přežene s ní a pivem, to kolikrát jen řvu jak tygr a už není co. Po čisté mi nikdy nic nebylo.
Jednou jsem měl nějakou depku a vyrazil v sobotu za kámoškou.
Pil jsem Jegra a zapijel bílým suchým vínem.
Jen já sám jsem za večer vypil sedmičku bylinek a sedmičku bílého. Blbě mi nebylo, ale nejen, že někdo vymazal neděli, ale také pondělí s úterkem. :smich:
Odjížděl jsem od ní v neděli večer a myslím, že ne čistý.
Až ve středu jsem se přestal motat :typek:

Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Volný pokec - nemoderováno

#827 Nový příspěvek od Joe66 »

Aj u nas na vychode sa vzdy vela pilo a aj pije-hoci uz nie tak ako v minulosti. Ale nieco sme sa naucili,ze miesat sa nema !!!! :-/ :vysmech: Ale teraz nedavno som pocul statistiku v radiu,ze vraj u Vas v cechach sa viac pije ako u nas co sa tyka litre alkoholu na osobu :jazyk: :D Kazdopadne ked sa vypije vela domacej + sa cez to zajeda + pije stevica-mineralna voda na pretravenie tak sa toho vypije aj 3krat viac . Pamat sa strati to bez debaty ale na druhy den nic neboli ! Ani hlava ani zaludok. Ale miesat to s pivom alebo vinom to nie !!! To radsej vychlastat 15 piv alebo 5litre domaceho vina :D Ale pivo s rumom,ze zaprazkou ako sa vravi u nas je cesta do pekla :vysmech: Tak piju len tinedzeri-15rocni zasrani aby sa rychlo dali dole :D

jean
Příspěvky: 3014
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Volný pokec - nemoderováno

#828 Nový příspěvek od jean »

Tie oficialne statistiky su k prdu, lebo sa beru len udaje z legalneho alkoholu. Na Slovensku sa pali vela nacierno. Kukni si tu tabulku, podla nej rusi piju malo. Co je pekna blbost, neni to tak davvno, co putler zakazal predaj nejakej vonavky, lebo to rusi pili. Akurat to bolo jedovate.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Volný pokec - nemoderováno

#829 Nový příspěvek od hobr »

Joe - když jsem narukoval do "Mihalouce", tak se pil rum a malinovka. Aj tak som sa s teho "zrubal"... :nee:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Volný pokec - nemoderováno

#830 Nový příspěvek od bourač »

Dneska sem byl u doktora, doporučil mi ať hodně piju.
Chtěl sem mu říct že piju jak sniper, ale von by nepochopil,
tak sem si to nechal pro sebe. :friends: :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Volný pokec - nemoderováno

#831 Nový příspěvek od vitex »

jean píše: ned bře 12, 2023 6:00 am Tie oficialne statistiky su k prdu, lebo sa beru len udaje z legalneho alkoholu. Na Slovensku sa pali vela nacierno. Kukni si tu tabulku, podla nej rusi piju malo. Co je pekna blbost, neni to tak davvno, co putler zakazal predaj nejakej vonavky, lebo to rusi pili. Akurat to bolo jedovate.
A na jižní Moravě se kromě kostela,úřadu a policejní stanice pálí v každém baráku.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9048
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Volný pokec - nemoderováno

#832 Nový příspěvek od Sniper »

bourač píše: stř bře 15, 2023 8:47 pm
Chtěl sem mu říct že piju jak sniper, ale von by nepochopil
:D :D :D :D :D

Jednou u lékaře :
Člověče, Vy máte, ale nepravidelný tep. Pijete?
Piju pane doktore a docela pravidelně...
:smich: :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Volný pokec - nemoderováno

#833 Nový příspěvek od Joe66 »

Bouraci ale ty nemozes len tak hned zacat pit :-/ Netrenovaneho by ta to mohlo zabit :D :vysmech:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Volný pokec - nemoderováno

#834 Nový příspěvek od bourač »

Joe ale já mám natrénováno, nějakejch 15 piv + kořalky a ráno druhej den do práce jsem zvládal celkem v pohodě.
Jen posledních cca 35 let nepiju. Ale na kolo taky dlouhý léta nesednu, a když náhodou jo tak zjišťuju že to umím.
Muselo by se to vyzkoušet. :makarena:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Volný pokec - nemoderováno

#835 Nový příspěvek od Joe66 »

No len uz nemas krasnych 25 :typek: :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Volný pokec - nemoderováno

#836 Nový příspěvek od ota »

Bourači měl jsem pár kámošů, co takhle uměli popít. No ještě jich pár žije. Už jsem tu psal kdysi o všech těhle pijanech. Tak jen kousek o pár z nich. Jede mi frézka tak mám čas. Sednu si na barovou stoličku a podatluju do mobilu.
Kámoš se stavbou baráku. Zdatnej popiječ i jeho tatík. Prvně když jsem tam přijel ještě bourali původní domek. Z něhož pak vystavěli vilu jako tele. Před kůlnou ( nově vystavěnou 1 patrovou budovou asi 20x8 m ) dva 200l sudy. V nich voda. První co bylo po příjezdu starej povídá ,,tuhle v tom červeným sudu je desítka a v tom modrým je dvanáctka. Ber si podle libosti". Koukám do sudu, neuvěřitelné lahváče volně ložené až tak 20 cm od vrchu. Starej dopustil studenou vodu a začalo se bourat. Během bourání byly určité ,,mety" ktere se zapíjely. Jako stržení štítu, vyvezení veškeré sutě z cimry do kontejneru a podobně. Každá tahle meta se musela zapít. Samozřejmě rumem. Na oběd paní maminka kámoše připravila v sekničce kůlny jídlo. Prvně jsem tam došel a čuměl. Dva talíře u před každou židlí. Jasně jeden na maso a druhej na přílohu. Maso sněz a přílohu se vyprdni. Třeba půlka kuřete. Paní donesla džbánek a chlapi napijte se. Á točené pivečko. Vezmu džbánek a tak jako pivečko naklopím to do sebe. Starej kouká co se bude dít. No kurva on je to rum a né točené pivo! Po jídle pani nalila každému hořtičák rumu a nazdraví! Každou výpomoc mě naložíli do auta a odvezli dom nasračky. Druhej den vezmu monterky a v kapse nacpaný peníze. To mi tam nacpali když mě vlekli do auta. Podruhé jsem nadával že tam už nepojedu, peníze nechci. No jezdil jsem tam celé léto. Penize už jsem si nikdy nevzal. Stavba rostla před očima. Tenkrát to mi bylo asi 22 roků. Takže trénovanej na to piťíčko. Kámoš i jeho tatík budou dobře 20 roků po smrti. Tatík jeho měl jakousi rakovinu a kámoš ji asi za dva roky zjistil taky. Vrozenou a oba jsou už tam.
Pak další kámoš z učňáku. Takhle si jednou řekl, ještě na učilišti, že se rozpije, aby na zábavě nebyl za abstinenta. Tedy každej den chodil do hospody na Krétu a tam vypil deset piv. Aby si organizmus zvyknul. Tenkrát to vyšlo na 17 Kč těch 10 piv. Bylo to trochu víc no byla to 3 cenová skupina. :smich: Jindá stálo pivo 1.50 Kč. Po pár tejdnech se opravdu slušně rozpil. To jsme chodili ještě na učňák. Pak ve fabryce, bylo víc času posedět o odpolední na Krétě tak ještě přidával ,,foršus". Když jsme na zábavě na Valech závodili s Černinama kdo bude mít vyžší komín z kelímků, často jsme to prohráli. Ale občas jsem si pozval tohodle klučinu a ještě toho stavbaře a vyhráli jsme na celé čáře. Oba dva vzrůstu asi 170 cm váhově do 70 kg. Střízlíci. Ale pít uměli. Každej za tu zábavku schrupnul.kolem 25 piv. No a to bylo znát! :vysmech: Standart v komínku bývalo kolem 200 kelímků a vejš. Když ,,zahostovali" tihle dva musel se založit druhej komín. No samozřejmě se nechodilo na Vala jen chlastat. Ale se pobavit. Bylo to v době ,,tenkrát" když ještě Lucie Bílá zazpívala pár písniček a pak seděla u nás u stolu a vypila nám všechno víno co stálo na stole, i z té litrovky rumu co měl Ruda vzadu za krámama v almaře nám slušně upila. To bylo dílo! A jak uměla tu almaru přeházet, aby toho ruma našla! To ještě zpívala s Arakainem a po zábavě se to teprve roztočilo. Kolikrát jsme šli dom a babky už v sobotu chodily do krámu pro housky. No to je dávno pryč. Když jsme s kámošem šněrovali celou silnicí jakožto ředitelé zeměkoule a u hřbitova potkali ķámošova mámu a ta nám oběma dala přez hubu a hybaj domů! Jo ta byla od rány a uměla je rozdávat! Kdo se připletl, tak ji měl!
Kluci já těch příhod mám z mladejch let tisíce. A všechno byla tenkrát sranda. Mohl bych vyprávět celej den. Ale musí přijít impulz. Pak mi to naskakuje v hlavě samo.

ibanez5
Příspěvky: 1583
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Volný pokec - nemoderováno

#837 Nový příspěvek od ibanez5 »

Oto. Ty by měl založit vlákno a psát tam svoje historky, dobře se to čte 👍👍👍🙂
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Volný pokec - nemoderováno

#838 Nový příspěvek od Joe66 »

Oto vasa generacia chodila tak rano z zabavy ako nasa z diskoteky -to jest ked uz bola nedela a ludia isli do kostola :D Ale tato generacia neviem naco bude spominat ? Zeby na ktorom aifone vtedy cumely na facebook ? :jazyk: :vysmech:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Volný pokec - nemoderováno

#839 Nový příspěvek od ota »

U nás to začalo pátkem. To se šlo na Vala. Tuším od 19 h začínala zábava. Převážně zábavové kapely. Arakain, Tlustá Berta, Klaxon, Polymetal, atd. Ráno v sobotu když šly babky do krámu mi to valili dom. V sobotu navečer se jelo do Janovic na zábavu. Nebo Pertoltic, kde byla zábavka. A odtud kámošovi na barák. A v neděli vlakem na Roztěž. Tam byly nedělní odpolední čaje. Opět živá zábavová hudba. Když to starej hostinskej zavřel šli jsme na vlak. Vždycky na ,,jedničku" jak jsme tomu řílali. To že jel první od rána. A tím vlakem kámošovi na barák. On si prohodil s jeho bráchou byt a barák. No a na baráku masakr. Občas se tam objevil sud piva, nebo nějaká lahvinka a tak. Odtud ráno v pondělí do práce. A dom jsme se dostali až v pondělí z práce. Vycházelo to tak před vojnou asi 2 roky a po vojně tak rok, možná rok a půl a pak to zazdili tou revolucí. Tam tyhle ,,dýchánky" zábavky skončily.
Už jsem to tu psal diskotéku jsem navštívil 2x v životě. Jednou nedopatřením a jednou jsme tam šli s klukama, abyjsme viděli, jak to tam vypadá. Ruda měl v huberťáku 2 litry rumu. V každém šosu jeden. Chudák, musel se tam tím rumem opít, prej se to nedalo poslouchat. Jo a oni na té diskotéce točili limonádu. :vysmech: Kurva nic pro nás!

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Volný pokec - nemoderováno

#840 Nový příspěvek od vitex »

Jó to byla tenkrát sranda.Na čarodky jsme si koupili dva celáky a druhej nedopili.Tak ráno,když se scházeli lidi do prvomájového průvodu,jsme se vydali k domovu na dopití sudu.Vezli jsme ho na rikši po chodníku vedle, na silnici nastoupených milicionářů a podobných struktůr jako svaz žen,ČSM,pionýrů atd.
To bylo pitomejch keců. :smich:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“