Volný pokec - nemoderováno

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: 1.12.2022

#76 Nový příspěvek od DanculSK »

no nevravel som,,,
2,12,2022 je už zamknute :red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Jend@
Příspěvky: 243
Registrován: úte lis 24, 2020 5:52 pm
Bydliště: Ostravsko

Re: 1.12.2022

#77 Nový příspěvek od Jend@ »

Tak celkem logicky 8) Len dufam, ze ten, kto vlakno zalozil, nebude hned zabanovan :shock:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#78 Nový příspěvek od Sniper »

DanculSK píše: pát pro 02, 2022 5:07 pm no nevravel som,,,
2,12,2022 je už zamknute :red:
:smich: :smich: :smich:
Však to se dalo čekat 8)

Co se Rumu týče, určitě si pořídím pár kousků Reservy.
Kávová Republika je taky fajn, ale je zákeřná.
Člověk to popíjí jak kafíčko a najednou má slabé nohy a tupý jazyk :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: 1.12.2022

#79 Nový příspěvek od DanculSK »

ja som posledne popijal na dovolenke kokosový hefron.... :typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: 1.12.2022

#80 Nový příspěvek od ota »

A je to tady. Opět jako před každejma vánocema. Manželka donesla v tašce několik flašek vína. A jde do špajzu a já sedím u kafe v kuchyňi. Axis vrčí a sem tam štěká na sporák. A manželka praví ,,prosím tě začni už odpijet to víno! Já to nemám z té tašky kam dát! Koukám na ní v tom špajzu a pravím abys pak zase nežvatlala když přijedeš autem před dilnu a budeš chtět dovézt na poštu, že už zase chlastám a nemůžu řídit! :vztek: Ne ne přez svátky musíš něco odpít. Jako ve fabryce mám odpijet víno? No jasně už je tady tolik lahví, že to není kam dávat. No tak co už, budu se muset obětovat a odpijet. 8)
No a druhá věc venku je bílo. Setmělo se a nic nebylo vidět. Jdu na kafe a bílo! Kurva všechno zase zapadá. A já chtěl zítra do pánské hračkárny. No tam nebude skrz sníh nic vidět. No a chudák ten kluk na návsi. Minulej víkend sundali střechu a sundali i celou vazbu. Dneska betonovali věnec. Před chvilkou odtamtud jel mix s tím ramenem. Prej jindy nesehnal střechotechniky na to. Tak nevím, jestli budou čekat až ten věnec ztuhne? A pak na to vazbu a pokrejvat to.
To Dane než kokosové piťí, to bych raději otevřel ten vaječňák co tu v dílně taky mám. Ten kokos to ani ve snu. Soused si ke mě donesl bílej rum a jednou mi dal koštnout. Blé už nikdy od něj napít, je ten kokos z toho cejtit. Je pravda, má tam tak poslední loček. Jsem zvědavej, co si přinese. Naše heslo přez mobil je ,,pane Blum pojďte ke mě na rum". Je to z filmu ,,pane vy jste vdova. Bluma hrál Menšík a měl rád rum. :D

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: 1.12.2022

#81 Nový příspěvek od jean »

Tak logicke by bolo zamknut toto a pokracovat v tom druhom. A po par dnoch vymazat. Len to by niekto nesmel byt suchar. Kto, to necham na fantazii ostatnych :wink: na jawafore to takto slo

javax55
Příspěvky: 96
Registrován: pon úno 13, 2017 5:36 pm
Bydliště: Olomouc

Re: 1.12.2022

#82 Nový příspěvek od javax55 »

Ještě k mobilům, první co jsem měl byl v roce 1995 MOTOROLA ASSOCIATE 2000, stál tehdy 47 000,- Kč a platil jsem odchozí i příchozí hovory. Měl jsem ho v držáku v kufru a handsfree. Když jsem ho potřeboval vzít sebou, tak vyndát z kufru. Byl dosti těžký.
Obrázek

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#83 Nový příspěvek od Sniper »

jean píše: pát pro 02, 2022 7:19 pmLen to by niekto nesmel byt suchar.
:smich: :smich: :smich: :smich:

Hodně dávno, když ještě nefrčel FB a jiné SS, byly jenom fóra a na komunikaci jsme používali ICQ.
No a tak se stalo, že na jednom fóru, v jednom vlákně s patřičným názvem kořalka online se nás sešlo asi 10-15 členů a online jsme se nalévali tím, co kdo doma měl a následně přispívali.
Byl to vlastně takový konferenční hovor, bez fotek, jen texty.
Asi za 3h fórum spadlo pod množstvím příspěvků, pak se za cca 30 min rozjelo a za 2h spadlo znovu a to se rozjelo až na druhý den někdy k obědu :D
Prostě jsme složili fórum a online jsme se ožrali 8)
Nezapomenutelné zážitky...
javax55 píše: pát pro 02, 2022 8:06 pmMěl jsem ho v držáku v kufru a handsfree. Když jsem ho potřeboval vzít sebou, tak vyndát z kufru. Byl dosti těžký.
Tohle jsou také excelentní zážitky, kus historie, kterou dnes jen těžko někdo pochopí ;-)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4384
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: 1.12.2022

#84 Nový příspěvek od Peter768 »

:smich: :smich: :smich: Sniper, to že sú všelijaké online hry, online zábava, online sex...o to som poču, ale online chlastačke tak to teda nie. :D :D :D :smich: :smich: :smich: 8) 8) 8)
Teraz môžeš založit "Online Hospodu" Výhody budú, že odpadá cesta z Hospody :smich: Menej ožratých chodcov, vodičov, menej stratených atd... :smich:

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: 1.12.2022

#85 Nový příspěvek od Joe66 »

Oto Ty mas zenu snov. Nuti Ta chlastat 8) :D :D :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: 1.12.2022

#86 Nový příspěvek od ota »

Však to pořát píšu, že mám nejhodnější manželku! 8) Bydlíme teď tři doma. Starší syn bydlí u přítelkyně. No a mi s mladším synem furt něco vymýšlíme, zachraňujeme. A manželka jen ,,to potřebujeme?" Ano to potřebujeme. No tak to dovlečeme dom. Tuhle manželka, že by to chtělo na tom dvoře trochu ,,tento". :smich: Zdálo se, že projet po dvoře s kolečkem je docela složitej ukol! Že neboj mamko jednou, jednou to prostě musí přijít, že to tady bude taky jednou jako ze škatulky. Prázdnej dvorek, židličky, stoleček, slunečník, kafíčko. No ale teď je stadium ,,herberku". To se nedá zatím nic dělat!
No a s popijením, nejsem na to, proto tady ty lahve zahálí. A to víno nemá moc trvanlivost. Všichni manželce pořát dávají víno. V práci k narozkám teď dostala snad 7 lahví. Nebo i od lidí co jezdí k nim do práce. No a pak před vánocema od zástupců, dilerů firem. Teď donesla asi 6 tryček. Ve vánočních prezentačních balíčcích jsou různé věci i třeba tryčka. Víceméně pěkný. No i ty lahve tam byly. No škoda, že já nemám mezi svátkama volno. Jen 24, 25, 26. To si možná otevřu flandu. Zase podle toho jaké počasí bude. Když bude venku obstojně, budu venku něco kuťit. Letos už jsem to psal, všechny zvyky z dřívějška vezmou za své. Odchodem rodičů se všechno změní. No to se nedá nic dělat. Takže možná večer tu flandu špuntnu v ten svátek. 8)

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: 1.12.2022

#87 Nový příspěvek od Chose11 »

Já teď pomalu likviduji zásoby slivovice z loňska, jak jsem zjistil, jediný pití co mi druhý den nic nedělá, víno i pivo už jsem vyloučil. Oto za toho syna doma buď rád, tady u nás je tak jaksi smutno. Když se tu stavil Imaginaro s rodinou a viděl jsem tu jeho mateřskou školku a jak to bylo s dětma fajn, tak je mi trochu smutno.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: 1.12.2022

#88 Nový příspěvek od Fizz »

Tady taky posněžíno, tak už jsem flakl zimaky i na rodinný povoz, teda ony tam byly i před tem, ale nejhlubší vzorek byla vločka z boku a nápis rozměrů :321:

Zribna usem tam dal i dekl pod motor co se válel v garáži snad půl roku potom co jsem ho náhodou darem sehnal. A opravil jsem ještě pár drobností.

Zrovna jsem si říkal že bych dal něco na chuť ale mám pohotovost, příroda může každou chvili zavelet a do porodnice me nalityho určitě nepustí.

Ta Motorola je přesně ta co jsem daroval.

Dneska se mi podařilo domyslet řešení pár kritických míst jedné stavby,.... Plodný den.

Chlastu mi taky tak nějak přibývá, nemám kdy ani s kým... Tak to archivuju. Výhoda toho je že se nezkazí, ani nezrezne.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Míšánek
Příspěvky: 846
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: 1.12.2022

#89 Nový příspěvek od Míšánek »

Oto, tak když máte toho vína takový přebytek tak je na čase dělat z toho svařák! Dyť to je ideální pitivo do tohohle počasí ;-)

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: 1.12.2022

#90 Nový příspěvek od Joe66 »

Ale prdlajs svarak :D Prehnat cez trubky na vyssi level :vysmech: :co?:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“