Volný pokec - nemoderováno

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
jean
Příspěvky: 3005
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: 1.12.2022

#61 Nový příspěvek od jean »

Vlákno zamknúť, už sú tu 4 príspevky mimo dátum! :typek:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9042
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#62 Nový příspěvek od Sniper »

:smich: :smich: :smich:
Teď jsem to chtěl napsat :D
Že jsme všichni mimo téma :smich: :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: 1.12.2022

#63 Nový příspěvek od ota »

To Libor Z25 kluci na vojně zase když všichni na cimře ulehli říkali ,,zadus". A ten co byl u dveří vypínače zhasl světlo. Zadusil tedy.
Pak zase na stráži když šel velitel stráže na kontrolu tak říkali: ,,stuj kdo tam, že velitel stráže a strážnej řekl ,, olampuj si tvář" :D Tak velitel stráže posvítil do tváře baterkou a strážný ,,poznávám".
Jak jsou ty nářečí krásné a umí si ty slova pěkně po svém poskládat. 8)
Bourači já jsem na tyhle piťíčka levej. Stojí mi tu ve špajzu asi 40 flašek dle mě nepitelného piťí. V dílně mám asi 3 flašky jedna je taky nějakej rum republika či jak se jmenuje. Je to zaprášený. Vždycky někdo přijde a dá mi za práci flašku. Když je to slivka, hrušky tak ta zařve brzo. Ale tohle mi tu zbejvá. Asi za 14 dní si pojedu do palírny pro hruškovici. Už se těším. Nechám si ji ma 51,5% a vystarat. Je to chvilka. Bude ji letos dost, zmordoval jsem pěknou hrušeň 2x. Budu mít tak na dva roky zásobu. Každé ráno a večer cvrka na zdraví. Tyhle barvičkový lahvičky, je nějak nemusím. Manželka že odpijej to. Ale mě to nejede. Tak to tady leží.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14634
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: 1.12.2022

#64 Nový příspěvek od DanculSK »

Hmmm. rumik je fajn, ale nie kdejake patoky... taky diplomatico , alebo don papa......
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Tomas6
Příspěvky: 5370
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: 1.12.2022

#65 Nový příspěvek od Tomas6 »

Diplomatické je mňam. Aj ta cena je výživná
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9042
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: 1.12.2022

#66 Nový příspěvek od Sniper »

No uvidíme, blíží se svátky, je čas experimentovat, provést řadu testů a hodnocení ;-)
Tyhle vědecké analýzy a laboratorní pokusy já děsně rád :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4415
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: 1.12.2022

#67 Nový příspěvek od Peter768 »

Takže premenuješ Hospodu na "Laboratórium" :D A potom nemôže nikto rozprávať, že "Vysedávaš v Hospode" :vysmech: :smich: :smich: :smich: Budeš oficiálny Laborant :pivo:

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: 1.12.2022

#68 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Tento nápad ste meli vymyslet už v době koróny ogaři 😁😂
Libor :-)

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4415
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: 1.12.2022

#69 Nový příspěvek od Peter768 »

A brať príspevok od štátu na dezinfekciu :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: 1.12.2022

#70 Nový příspěvek od ota »

Dane tohle se mi válí v dílně. Něco je i načnuté. Asi trochu odpil někdo. Schvápně si skusím cucnout z těch co jsou už otevřený. Ty dvě jsou nenačnutý. Ještě jsem měl někde asi půlku toho diplomatica a možná jsem to někomu dal, nebo vyhodil. Chvíli to tady leželo. Zkusím, jestli by tyhle rumy neodpil soused. Já to nepiju.

Obrázek

Joe66
Příspěvky: 1520
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: 1.12.2022

#71 Nový příspěvek od Joe66 »

Rum pijem len sem tam .Ale dobry rum chutna uz skoro podobne ako konak .Hoci konak mam radsej. Ale aj cena je u dobreho rumu podobna s konakom. 34 az 60 eur za flasku :)

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2822
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: 1.12.2022

#72 Nový příspěvek od JARDY »

Cukrovku na vás bando. To si říkám když čtu to vlákno .Než mi ji zjistili taky jsem užíval všeliké likéry vč. piva . Je to asi 15 let dramaticky nic ,teda denně dvojku vína. Je to asi jako s kouřením ,to jsem přestal asi před 30 lety. No a teď to hlavní,kde jsou ty ušetřené peníze ? Nechápu kde v dnešní době na to lidé berou . Nenechejte si zkazit chuť ,je to jenom závist vetchého starce, jasně taky bych si dal.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Tomas6
Příspěvky: 5370
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: 1.12.2022

#73 Nový příspěvek od Tomas6 »

U rumu je dobré to že mne z něj nebolí hlava. Ikdyž se to proloží pivem tak ráno ok. Ze slivky mívám větší následky. Když se narodil synovec, dali jsme se švagrem flašku diplomatica, flašku republiky a ještě jsme dojížděli zbytek nějakého jiného. Proloženo pivem. Ráno jsem ji měl jak z praku, motal jsem se jak mucha v lampě, ale hlava a báchory ok.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: 1.12.2022

#74 Nový příspěvek od ota »

To JARDY mám kámoše a tomu našli cukrovku před mnoha lety. Nejdrív všechno dodržoval. Nejedl jídla co neměl, nepil jen čistou vodu. Postupně trošku hřešil. A pak byl na nějakém vyšetření a tam starej doktor jak svět. A vysvětloval mu co a jak s tím cukrem. Hodně pohybu, snížit hmotnost. Musel hodně zhubnout. A nesmí sladké. Ale doporučil mu občas skleničku vína a sem tam i štamprdle, ale jen čistého. Třeba vodku max slivku. Dvě štamprdlátka a pak třeba zase chvíli pauzu. Dodržuje to a když máme sešlost dá si tak dva panáčky za večer. Všichni ho známe a nikdo mu nenutí aby s náma lil. Myslim že si dává tonika místo třeba piva. A v pohodě to zvládá. 8)
Tomas6 vůbec co vím nezáleží co do sebe člověk naleje a druhý den je tak a tak. Kolikrát jsme nalili do sebe co teklo. Míchanice všeho možnýho. Každej říkal ,,promastit žaludek" nebo uzený, nebo hodně chleba, ten je jak houba. Mám vysledovano, že to pokaždý jinak sedne. A je to podle toho. Někdy jsem vypil málo a ráno motolice že jsem sotva chodil. Pak míchanice všeho co teklo a ráno paráda. Nevím já to tak mám. U té slivky je problém, že to má v domácí kvalitě dost voltů. To se pije, pije a najednou někdo zhasne. A je to hyml nečekaný. A ráno paráda. Podruhý ráno masakr.

Uživatelský avatar
Jend@
Příspěvky: 245
Registrován: úte lis 24, 2020 5:52 pm
Bydliště: Ostravsko

Re: 1.12.2022

#75 Nový příspěvek od Jend@ »

Tož já si teda taky přihodím, dnešní návštěva Albertu potěšila. Ztrestal jsem ten Roku gin, su zvědavé na chuť, slyším na něj jen pozitiva :)
https://postimg.cc/gallery/fS77Xv0

Odpovědět

Zpět na „Putyka“