Volný pokec - nemoderováno

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1006 Nový příspěvek od bourač »

fikejz :friends: ty skla co máš na prodej, nechci je koupit ale zajímá mne co, jak a PROČ tvoříš? :shock:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Sadra17
Příspěvky: 6117
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1007 Nový příspěvek od Sadra17 »

starší boudy neměli otevírací okna, šli jen přiotevřít celý dveře, novější už měli otevírací okna- vepředu takže za jízdy nabírali vzduch do kabiny 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9052
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1008 Nový příspěvek od Sniper »

Sadra17 píše: sob kvě 20, 2023 3:44 pmšli jen přiotevřít celý dveře
Tak to je základní funkce dveří :D :D :D
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Fizz
Příspěvky: 7941
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1009 Nový příspěvek od Fizz »

Obrázek
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9052
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1010 Nový příspěvek od Sniper »

:smich: :smich: :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

fikejz
Příspěvky: 6111
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1011 Nový příspěvek od fikejz »

bourač píše: sob kvě 20, 2023 2:15 pm fikejz :friends: ty skla co máš na prodej, nechci je koupit ale zajímá mne co, jak a PROČ tvoříš? :shock:
Tohle: viewtopic.php?p=1807225#p1807225
Horní okno dveří je zhruba od řady X2 v přední části otvírací a když už předělávám celý traktor tak mě přišlo dobré mít jej trochu vylepšený proti originálu.Samozřejmě někdo to může vidět jinak, ale není to úprava definitivní a nevratná.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1012 Nový příspěvek od bourač »

díkes 8)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1013 Nový příspěvek od duchodce »

Přiznejte se kdo má vystřelovací sedačku v traktoru........? :wink: bezpečnost především........!!!!!! :zapomel: :smich:
https://www.stream.cz/o-letadlech-a-let ... .seznam.cz
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

other-side II
Příspěvky: 1335
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1014 Nový příspěvek od other-side II »

tuhle mi do mailu přišla zálohová faktura od společnosti "Co a Servis sro" na asi 5700 po slevě, za SEO a podobné netové propagandy mojí firmy

tak jsem se podíval na odesílatele, Žihle tuším čp 48 - rozpadlý zámek - vlastník s několika exekucema

za 14 dní přišlo upozornění, že je faktura po splatnosti

pak ještě jedno upozornění

bylo to akorát v době, kdy jsem přemýšlel co bych ještě podnikal, nějaký easy money, ale na tohle bych koule neměl

docela by mě zajímalo, kolik firem to zaplatí aniž by koukalo co platí
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

jean
Příspěvky: 3018
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1015 Nový příspěvek od jean »

He, pred pár rokmi to skúšali aj na mňa. Kokoti. Majú to tak napísané, že tí jednoduchší na to možno naletia.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1016 Nový příspěvek od bourač »

na to lze uvést jen jedno, uděláš si živnostenský list? Vše vyřídíš na živnostenském úřadu a šmytec,
cokoliv přijde normální písemnou poštou je pouze bouda od vychcánka který má prográmek který slídí v živnostenském rejstříku.
Rozesílá spam všem nově registrovaným. Zaplatíš a on tě zaregistruje v jakémsi pofiderním rejstříku který nemá nic společného se státem ani s úřady. Čistě soukromá záležitost. Trestné to není není to podvod. Proč ne dost blbců se podělá strachy a pošle peníze.
Sofistikovanej vychcánek si to možná troufne poslat i do Datové schránky.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1017 Nový příspěvek od bourač »

sedím na terase a kochám se, nad hlavou spousty a spousty vlašťovek. Pokakaly mi i stůl.
Koukám na to vlašťovčí hovínko co je v něm nestrávených much.
Kolik jich tak vlašťovka za den naloví... výborně holky jen tak dál, radši po vás budu uklízet hovínka než se nechat otravovat mouchami. :ano:
Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

other-side II
Příspěvky: 1335
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1018 Nový příspěvek od other-side II »

už i ty mouchy stojej za hovno

mám tu takovou delikatesku, a oni tu věděj všechno, skoro všechno

moji rodičové bydlej v malým paneláku v ústí, což je vlastně už vyloučená lokalita, 3 patra, 3 byty na patře, sousední byt, stejný majitel od začátku, jako moji rodičové, aj tam bylo trochu kamarádství kdysi, obyvatelé bytu měli holku (již po smrti) a kluka (ročník 89), jejich rodiče kuřáci, doma bordel

kluk jednu dobu čmáral po domě "white power" a "cikáni do plynu", chodil s holou lebkou a černou bundou s různejma odznakama

jeho máma bydlí už jinde, táta jim umřel na rakovinu plic (silný kuřák), v bytě zbyl tedy jen ten "Pepík skin", chodí do hospody, chlastá, hulí, mluví sprostě a podobně

a vznikla třecí plocha - okno na chodbě

můj táta ho v létě otevírá na ventilačku, pač na chodbě je hroznej smrad a Pepík ho zase zavírá a tuhle nesl můj táta odpadky do popelnice, otevřel ventilačku, sešel na schody, vyběhl Pepík, na tykačku mýmu tátovi (ročník 1950) vynadal, že to je jeho okno a bude zavřené a dal mu facku, táta přišel o brejle a zavolal policajty

policajti mu řekli, že kvuli takový kravině je volá? že brejle si koupí nové za 200,- v obchodě

na Pepíka se nedozvonili, dělal, že není doma, policajti řekli, ok, dostavte se tam a tam, sepíšeme to

táta se tedy dostavil tam a tam a co vidí, u policajtů Pepík a říká cajtům, že první byl napadený on, mým tátou

za měsíc se to bude řešit na nějaké místní přestupkové komisi, či co

rodiče mám 100 až 200 km od svého působiště

tak mi klucí řekněte, co s tím?

našim jsem řekl, nechte okno oknem, měsíc, dva, uvidíme, jestli Pepík najde další třecí plochu, věřím tomu, že najde, je svobodnej, chlastá, hulí, podivná existence

jsem eskalační typ, tak se radši zeptám vás, já jsem schopnej se jít porvat, vymlátit z něj duši, jenže bohužel naše zákony víc chráněj zloděje, než okradeného
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2605
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1019 Nový příspěvek od krajan »

No asi Pepikovi 2 až 3 slovom 5 cez hubu by nepomohlo . Alebo ho pošleš do nemocnice alebo to nič nevyrieši . Jediné riešenie je kamera na ktorá incident zachytí " úplne náhodou" . Šikovný právnik a máš to vyriešené.
Nezabudni že otec je chránená osoba ( starší človek ) . Ale neviem aké zákony sú u vás ...
Riešil so podobný prípad ( svokra a svokrov brat. Toto bolo riešenie od právnika . A samozrejme pár krát treba zavolať policajtov , samozrejme štátnych mestský sú úplne k ničomu . Svedectvo susedov .....
Normálne môže dostať zákaz priblíženia...s podmienkou 8)
Naposledy upravil(a) krajan dne sob čer 17, 2023 1:48 pm, celkem upraveno 1 x.
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Tomas6
Příspěvky: 5385
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Volný pokec - nemoderováno

#1020 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tady je chráněná osoba Pepík. Ať chceš nebo nechceš.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“