kdo chybí, ať se přihlásí...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#16 Nový příspěvek od JARDY »

chobotek píše: stř lis 23, 2022 9:00 pm Jardy, na to přece celá sekce Putyka, ne? Aspoň tak jsem to do teď chápal. Akorát se tam přestalo mazat.
Mnj ale tomu hospodskému se pořád něco nezdá. Kdyby to bylo nastaveno tak že se téma podle data za týden smázne bylo by minimálně konfliktů.Možná jen připomenout nějaký stop reklamy. Vyložení vypatlanci tady nejsou a sem tam nějaké ostřejší slůvko přežijem.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#17 Nový příspěvek od Deane7 »

Ja myslím že problém je v kapacite servera. A že nefunguje vyhľadávanie to je technický problém, no príčina môže byť že je rozdiel jestli sú admin a moderátori IT-čkári alebo traktoristi. Ak nie sú dobrí sponzori ktorí by fórum financovali tak sa nedivte že to nefunguje ako má. A ak moderátor je neplatený dobrovoľník sa nedivte že nemá chuť robiť tu poriadok.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#18 Nový příspěvek od chobotek »

JARDY, takže něco jako putyka v putyce? Fórum to umí, inzerce se za 30dní taky maže... No proč ne, nápad to není marný, teď ještě jestli bude vůle to zkusit. Já na takové hovadiny používám to politické vlákno, sekalsemmalo tam řeší cyklistiku, a tak :)
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#19 Nový příspěvek od JARDY »

Jj,tak něco. Sice jako hospůdka v hospodě zní tochu divně ale dobré.Dneska by jsme se bavili třeba o fotbale ,zítra o tom kdo má v domácnosti hned po manželce vedoucí slovo a za čas automaticky smázout a nikdo si na vedoucí úlohu strany ani nevzpomene. Sem tam někdo vzteky pošlape klávesnici ale když vyjde z hospůdky už nebude vědět proč.
..
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2598
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#20 Nový příspěvek od krajan »

Je to smutné :evil:
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 928
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#21 Nový příspěvek od Dáva »

Facebook mám ale kašlu Vám tam na to.Tady to mám rád. Funguje to moře let a jestli je někdo citlivka a vadí mu výměna názorů tak ať si píše na e-miminu nebo jak se to jmenuje.
Fakt nápad. Takže za mě je to blbost a té se účastnit rozhodně NEBUDU.

náplava
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 15, 2022 11:12 am
Bydliště: 15000

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#22 Nový příspěvek od náplava »

zrušit to tady by byla nebetyčná hloupost, jak tady někdo přede mnou názory jiných stejně postižených /nikoliv tělesně nebo duševně, jenom technicky/ pomohly i mě /historie mt 1600d a její problémy/. bez pomoci tady bych byl v ... tam co baťa s dřevákama. odejít nebo zůstat je rozhodnutí každého z nás. vždyť stačí přelítnout tituly a pokud nic nezaujme, jdu pryč. jsou tady temata, na která v zásadě nechodím, jednak ztráta času, jednak by se zbytečně kroutila hlava nad výpotky některých diskutujících.

možná by stálo za úvahu nějak zlepšit obnovení hesla při přihlašování, dneska už se člověk musí při každé blbosti nějak přihlašovat a pokud je dotyčný jen trochu sklerotický nebo nemá s sebou ten správný papírek tak má holt smůlu. nebo stačí jen používat dva počítače a je u toho druhého v koncích. ani obnovení hesla nebo pomoc přes moderátora nepomůže.
já už jsem v podstatě tady na foru registrovaný 3x, jednou jako hugo /zapomenuté heslo/, potom jako hugo3 /heslo trvale uloženo na foru/ a na chalupu jsem musel jít jako náplava....
není to kritika moderátora, pouhé konstatování

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#23 Nový příspěvek od ibanez5 »

Sice tady nejsem až tak dlouho,ale přečetl jsem tady mraky dobrých rad a snad i někomu dobře poradil... Byla by velikánská škoda kdyby to tady zaniklo. Je tady podle mě pořád hodně pohodových lidí... Když se to trhne tak to dopadne jak na jiných fórech kde jsem byl ( viz fórum u pramene,energoportal atd...) A vždycky to šlo potom ke dnu... Za mě by to byla neskutečná škoda kdyby to tady umřelo... :'(
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#24 Nový příspěvek od Chose11 »

Asi jsem to špatně napsal, nebo to chápete jinak. Přeci nechci abychom odtud odcházeli, ale založili si skupinu s lidma tu byli přínosem, ale nemají už žaludek se tu dohadovat. A většinou jsou to ti, od kterých jsme ty rady řadu let čerpali.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#25 Nový příspěvek od JARDY »

Taky tu už jsem nějaký pátek,a při nějaké inventuře jsem pozbyl původní Nick.Tak že už pár let mám takový přiblblý.Chtěl jsem jen vyjádřit že by mohla být škatule, když se potřebuješ zeptat a nemohl si to rychle najít . Mno za nějakou dobu se dotaz smázne ale uživatele nikdo nezruší a nemusí se dohadovat.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#26 Nový příspěvek od Sadra17 »

Deane7 píše: stř lis 23, 2022 11:11 pm A že nefunguje vyhľadávanie to je technický problém,
vyhledávání funguje, jen hledá něci jinýho než ty :D

ps: dá se využít vyhledávání přes google kdy si "nastavíš" že prohledává jen určitou stránku 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
zde
Příspěvky: 2714
Registrován: ned dub 19, 2009 6:45 pm
Bydliště: H.Srnie

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#27 Nový příspěvek od zde »

.....na fb bude problem vyhladat , tuna už tiež pišem iba ked mam chut . ale davat sem niečo je už zbytočne , pretože maš chut niečo vyrobit -daš to sem a hned mas komentare ako to nepojde a to hlavne od ludi co to nemaju doma :) takže to dost odradza ludi .


každe forum zanikne ked sa odčlenia ludia .

treba si uvedomit že je to forum o traktoroch -ale kuknite kolko sa pridava skutočne o traktoroch -kolko je novych stavieb ????


Dalšia vec je Leo som tuna od 19,4,2009 tak už viem ako forum chodi , ale ..... Jednoducho som sa naučil neriešit aj ked mam sem tam spravu od neho





každeho stareho člena je škoda



Zdeno

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#28 Nový příspěvek od chobotek »

Dovolím si částečně mimomísovou poznámku. Fóra postavená na phpBB (jako toto) jsou následovníky BBS. Většina z nich uměla i chat, phpBB k tomu nabízí rozšíření, ale ty, co jsem v rychlosti našel vypadají dost okleštěně - má někdo chvíli na průzkum?
Ze stejného pravěku jako BBS pochází i IRC, protokol a software ke skupinovému žvanění určený. To je za mě preferované řešení, akorát tu naprosto nepoužitelné, protože pro většinu uživatelů je internet pouze ten obsah, co se zobrazí v okně prohlížeče. Škoda :)

Ale čistě teoreticky, kdyby byl (jako s těma rybama) chat přímo součástí fóra, považovali byste to za elegantní řešení (sporů)?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#29 Nový příspěvek od jean »

Na jednom nemenovanom fóre bol paralelne zriadený aj chat. Potom adminovi preskočilo, dostal božský komplex, dokonca si založil forum, kde sám diskutoval o bohu, čiže o sebe. Povodné forum išlo do prdele, takmer nikto tam už nič nepíše, ale chat žije dodnes. Všetci sa tam poznáme osobne a podľa možností sa snažíme tak raz ročne stretnúť. Akurát povodnej téme sa venujú už len dvaja ľudia, ostatní sa tam len rozprávajú o ničom :) Ten chat má pamäť na 24h, staršie veci sa samé mažú

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 928
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: kdo chybí, ať se přihlásí...

#30 Nový příspěvek od Dáva »

Já bych to nechal tak jak to je. Vždycky se vše vyřešilo. Pošťuchování k tomu patří.
A mimochodem kdo sem už nechce chodit,debatit a ani číst je jeho věc to se facebookem nezmění. A dělat skupiny kam nepustime prudiče mi příjde jak za komoušů.
A od toho kdo hodně prudí je tu snad moderátor který ho upozorní případně mu dá BAN.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“