Proč je Leo tak sprostý?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#61 Nový příspěvek od Leo »

krajan píše: pon říj 10, 2022 7:43 pm Kedysi som potreboval tiež trochu poradiť, no Leo pocítil potrebu to presunúť do sekcie v ktorej by to nikto nehľadal ani omylom . Takže mi " odborne" znemožnil dostať informácie. Možno ak by šlo o nejakú sprostosť, tak by s tým nemal problém . Nuž hold čomu nerozumie to doku....vi . Žiaľ je to moderátor a je neomylny a nesmrteľný.
Krajane, to vlákno jsem ti dal jen do správné sekce. Sám jsi tenkrát přiznal, že víš, že jsi ho dal úmyslně
nesprávně. Taky jsem ti vysvětlil, že bude lepší hledat informace u odborníků. Chápu, asi tě to moc zasáhlo, jestli u srdce, nebo tvoji ješitnost, ale léta pěstovat svou nenávist vůči mně, to je fakt na doktora. Ve tvých letech bych čekal nějakou sebereflexy. Číst od tebe v sz, že moderátoři a admini jsou pro tebe jen sluhové, a mají povinnost Ti kdykoliv pomáhat, jsou fakt na hlavu.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#62 Nový příspěvek od oco13 »

:-/ a ja sa zase musím pridať na stranu menšiny :pohlavek:
Leo 8) 8) :friends:

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#63 Nový příspěvek od Leo »

Britt: Tvá uražená ješitnost je tak velká, že na mně házíš i to, co jsem neudělal. Vadí Ti, že jsem Ti dal politiku, kam patří, z vlákna, kde nemělo co dělat? Že se nepochlubíš, co vše jsem po tobě musel uklidit za ty roky.
Chodíš na jiná fora, opravdu se chováš i tam? Nevšiml jsem si. Vyskakuješ hlavně tady.
Chci Tě ubezpečit, že moderátor tu velkou moc nemá. Jen takovou, abych to tu mohl moderovat. Ale to netušíš, co to vlastně je. Ani to, co mi tu systém dovoluje.

Jean: Jsi tu chvíli, a už vyskakuješ. Ani nevíš, kolik práce se tu za ty léta udělalo, co se týká moderátorů a adminů. Škoda, že nevyskakuješ, když vidíš, kolik lidí kašle na pravidla fora a dělají si tu, co chtějí.

Pro ostatní:
Spousta lidí ani neví, co práce moderátora vlastně znamená. Koukám, že někteří ani nevíte, kde je jaký moderátor. Jak to shrnul Dyk ve svých příspěvcích v tomto vlákně viewtopic.php?f=1&t=118409 , přesně popsal, co tu děláme, a jako odměnu za to dostáváme. Nemám co dodat.
A pokud tu uděláte nějakou chybu, tak kontaktujte příslušného moderátora v sekci a napište mu, co se stalo. Když se neozve, protože tu nejsou každý den, tak pište rovnou Rezisovi, který je tu denně. Chyby dělají všichni, a pokud se tu nebudou řešit, tak tu bude časem zase nepořádek. A kdo za to bude moci? No přece moderátoři a admini! Jen su uvědomte, že tu z nich nečte denně všechny příspěvky, nedá se to stíhat.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#64 Nový příspěvek od bourač »

oco13 píše: sob lis 26, 2022 1:24 pm Leo 8) 8) :friends:
proč menšiny, řek bych že jde o názor většiny,
každej nemá potřebu se tady vypisovat jak ženská při mensesu.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#65 Nový příspěvek od oco13 »

Trocha mi už vadí že si tu niektorí hladajú obetného baranka. Vážim si obidve strany a o to viac ma to mrzí. navyše som presvedčený, že celý problém vzniká kvoli nefunkčnému hladaniu.
Zase to sice bude v blbej sekcii ale spýtam sa nemá niekto návod ako hladať cez gúgla len na tejto konkretnej stranke?
A znova zopakujem - LEO vobec nie je sprostý len sa snaží zachovať tomu fazonu aby nevyšla nazmar dlhoročná práca vela ludí.
tak by bolo načase krotiť emocie.
Naposledy upravil(a) oco13 dne sob lis 26, 2022 1:49 pm, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#66 Nový příspěvek od Leo »

Šeďa: Jako moderátor jiného fora víš, co je úmysl a co je chyba. Tvoje vlákno tu bylo dáno úmyslně, aby jsi měl víc odpovědí. Nechápu tě, odpovědi dostaneš v sekci, kam toto vlákno patří. Samozřejmě, že jdi duplicitu založil rychle i tam, takže jsi věděl, kam toto vlákno skutečně patří. Vulgarismy jsem na tebe nepoužil, to si vymýšlíš. Stačilo jen chlapsky říct, pochybil jsem, přenes to. Místo toho tu založíš plačící vlákno o tom, jak jsi tu utlačovaný. Opravdu by to prošlo u tebe na foru, kde moderuješ?
Mimochodem, vlákno o vaně tu bylo založeno taky úmyslně. Když jsme ho zamknul, ani jsi se neozval, co to má znamenat. Proč asi?
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#67 Nový příspěvek od bourač »

nevím co máš za vyhledavač, já jsem tady nootbukem s myší, levým tlačítkem si označím co mě zajímá a pravým to pošlu googlovi.
Většinou to najde nebo nabídne něco jinýho. :)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#68 Nový příspěvek od Leo »

oco13:
Dej si do googlu heslo, které chceš hledat tady. A pak dej vyhledávat.
Ve výsledcích pak občas vyjedou odkazy na vlákna na tomto foru.
Nebo taky vlákna z jiných for.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#69 Nový příspěvek od oco13 »

Díky :friends:

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#70 Nový příspěvek od Šéďa »

Leo píše: sob lis 26, 2022 1:43 pm Šeďa: Jako moderátor jiného fora víš, co je úmysl a co je chyba. Tvoje vlákno tu bylo dáno úmyslně, aby jsi měl víc odpovědí. Nechápu tě, odpovědi dostaneš v sekci, kam toto vlákno patří. Samozřejmě, že jdi duplicitu založil rychle i tam, takže jsi věděl, kam toto vlákno skutečně patří. Vulgarismy jsem na tebe nepoužil, to si vymýšlíš. Stačilo jen chlapsky říct, pochybil jsem, přenes to. Místo toho tu založíš plačící vlákno o tom, jak jsi tu utlačovaný. Opravdu by to prošlo u tebe na foru, kde moderuješ?
Mimochodem, vlákno o vaně tu bylo založeno taky úmyslně. Když jsme ho zamknul, ani jsi se neozval, co to má znamenat. Proč asi?
Leo to, že jsem založil vlákno ve špatné sekci nebyl úmysl, ale chyba, za to jsem se ti i ostatním nejmíň 3x omluvil. Tebe jsem prosil, aby jsi vlákno přesunul správně, ovšem marně, vlákno jsi natruc zamknul. Tak jsem se stejným problémem, založil vlákno ve správné sekci, abych dostal odpověď na můj problém, ale to jsi opět zamknul z důvodu duplicity? Tak co jsem měl dělat? jako řadový člen nemůžu přesouvat a ani slučovat vlákna. Cokoliv jsem udělal, tak bylo špatně a ihned jsi to zamknul. Tak jsem založil toto vlákno tebou zvané "plačící", kam jsem ti všechno napsal, aby jsi se zamyslil a pochopil, jak absurdně to děláš, když urážlivě hned všechno zamykáš a rovněž jsem napsal, proč jsi tak sprostý a používáš na foru vulgarismy. Původní vlákno i se svými vulgarismy jsi smazal a teď tady ze sebe děláš svatouška, "já nic, já muzikant" ostatní si jen vymýšlejí. Nabádáš mě, abych se choval chlapsky, ale sám se chováš, jako malej kluk.
Už to nehodlám řešit, svůj problém jsem vyřešil, ty mě už nezajímáš, dělej si to jak chceš.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#71 Nový příspěvek od Leo »

Kdyby jsi znal pravidla fora, a jako moderátor víš, že je musíš znát, tak by jsi měl vědět, jak se tu chovat. Jelikož se teď divíš, že tu nesmí být duplicity, tak je ani neznáš. Ptal jsem se tě, kam to vlákno dát. Dodnes jsem nedostal odpověď.
Jak je možné, že jsi hned věděl, kde založit duplicitu? Jinak jsem tvoje dvě vlákna spojil do jednoho a vlákno přejmenoval. Přitom stačil jeden email do fabriky, aby ti poradili.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2598
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#72 Nový příspěvek od krajan »

Leo píše: sob lis 26, 2022 1:19 pm
krajan píše: pon říj 10, 2022 7:43 pm Kedysi som potreboval tiež trochu poradiť, no Leo pocítil potrebu to presunúť do sekcie v ktorej by to nikto nehľadal ani omylom . Takže mi " odborne" znemožnil dostať informácie. Možno ak by šlo o nejakú sprostosť, tak by s tým nemal problém . Nuž hold čomu nerozumie to doku....vi . Žiaľ je to moderátor a je neomylny a nesmrteľný.[/quote,....





Leo ruku na srdce ty nemáš na to robiť moderátora . A mýliš sa nie som jesitny, len proste mám svoj názor . A mimochodom akého sluhu mi ty konkrétne robíš???
Keď som nahlásil spam si mi odpisal čo??? Ak nevieš tak si to pohladaj. Takže spočítané zrátané, keď budeš prispievať do vlákna vtipov ježkov, fichtlov a podobných " technických problémov " tak si to rád prečítam.
Mimochodom spam už nenahlasim a týmto príspevkom na tému LEO končím. Čas od času dám príspevok k nejakému technickému problému , keď budem mať pocit,že môžem pomôcť .
Tomuto fórum by zdvihlo úroveň ak by si tu nebol moderátor " honit ego by si si mohol aj inde , ale vraj žiaľ nie sú ľudia " .
:-/
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#73 Nový příspěvek od Šéďa »

Sám jsi mi vynadal proč to zakládám v putyce, když tu na to máme sekci a konkrétně jsi mi napsal jakou. Tak proč jsi to tam nepřesunul, ale zamknul? Proč jses hloupě ptal mě, kam to máš přesunout, když jsi mi sám napsal, kde to mělo být? Nepřesunul jsi to, tak jsem založil nové vlákno v tebou zmíněné sekci v domění, že to pak sloučíš. Místo toho jsi ho opět zamknul. Choval jsem se slušně, za svojí chybu jsem se nesčetněkrát omluvil, tak mi nenasazuj psí hlavu. Chce to trochu empatie od moderátora, ten má mnohem větší přehled než řadový člen, tak by měl být nad věcí a ne se hned urážet a všechno zamykat- Tvoje zamknutí vyvolalo dominový efekt.
V sobotu do fabriky můžeš napsat deset mailů a volat jak chceš, je to to prd platný.
A kdyby jsme každou prkotinu měli řešit mailem výrobci, tak pak by to tu forum nemuselo být, byla by tu jen chlubírna, kdo co má a umí, nikoliv poradna.
Evidentně musíš mít poslední slovo, tak si sem k tomu ještě něco napiš, ale já už to komentovat nehodlám. Svůj problém s bojlerem jsem vyřešil, mi dva se nedomluvíme a ty se nezměníš, tak proč bych tě měl dál komentovat.
Děkuji všem co mi poradili, či dali za pravdu.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#74 Nový příspěvek od bourač »

Dovolím si tady shrnout část popisovaného problemu:

Kdo si pořídí nový bojler a neví co s tím silonovým těsněním na vývodech - určitě to tam nechat, neodstraňovat.
Není to obyčejné těsnění, vede to až do boileru a má to další funkce.

Díky Šéďovi.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#75 Nový příspěvek od hobr »

Mám dojem, že "špinavé prádlo se má prát doma" - pokud se někdo cítí ukřivděný, ať si to vyřídí s dotyčným prostřednictvím SZ, mejlu nebo pár po čuni. Řešit to tímto způsobem je přinejmenším trapné... :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“