Proč je Leo tak sprostý?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#46 Nový příspěvek od Britt »

Jak pravil klasik, "Dej blbci funkci a ...." Já třeba vůbec nevěděl, že moderátora dělá i Lukashill. Pohodový kluk, se kterým jsem neměl nejmenší problém a vždycky jsme se dokázali domluvit, bez invektiv na fóru nebo v SZ, které LEO tak rád v minulosti posílal.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#47 Nový příspěvek od Deane7 »

Ľahko sa nakydá na moderátora ale skúste sa pozrieť na nejaké iné fórum, tam sa neserú. Porušíš pravidlo a bez mrknutia oka Ťa vymažú a otvoríš si hubu máš BAN. Ono to neni také jednoduché robiť moderátora. A práve autor tohto vlákna yrovna slušným správaním nevzniká, ja ho mám dávno na black liste.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Tomas6
Příspěvky: 5385
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#48 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak je pravda že co se tady probírá všemožně to jinde by nešlo ani omylem. On šéďa pokud se nemýlím byl dlouhá léta modem na feldaklubu. Nebo ne? Tam tak volná zábava určitě nebyla. Na druhou stranu to vyhledávání nefunguje ani trochu a v tom množství příspěvků a témat co tu je najít něco v čem by se dalo pokračovat prostě nejde.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7889
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#49 Nový příspěvek od Chose11 »

Pořádek musí být, opravit vyhledávání a pak ať se moderátoři po právu rozčilují.

https://www.youtube.com/watch?v=7706VTg_qhk
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#50 Nový příspěvek od JARDY »

Když to dělají zadara,tak to někteří berou jako stranický ukol.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#51 Nový příspěvek od Šéďa »

Tomas6 píše: sob říj 15, 2022 8:57 pm Tak je pravda že co se tady probírá všemožně to jinde by nešlo ani omylem. On šéďa pokud se nemýlím byl dlouhá léta modem na feldaklubu. Nebo ne? Tam tak volná zábava určitě nebyla. Na druhou stranu to vyhledávání nefunguje ani trochu a v tom množství příspěvků a témat co tu je najít něco v čem by se dalo pokračovat prostě nejde.
Byl a je Tomas6. A volná zábva byla taky v kavárně, jen jsme nepoužívali vulgarismy, tak, jako zde. Ovšem sem chodí vesměs chlapi, k nám chodilo i plno dětí, jestli jsi byl na nějakém letním dvoudenním srazu, tak musíš pamatovat plno capartů. Ale ani tady jsem neuděla nic špatného, krom toho, že jsem stř říj 05, 2022 7:07 pm, založil vlákno ve špatné sekci. Když mi Leo veřejně vynadal proč to musím sr....t do putyky, když na to máme téma a sekci, několikrát jsem se za to omluvil a poprosil moderátora, aby ho přesunul, leč naprosto marně, Leo všechno zamknul a znemožnil ve vláknech komunikaci všem. Až na popud tohoto vlákna se po týdnu Leo uvolil sloučit příspěvky se slovy:
Leo píše: stř říj 12, 2022 4:00 am Tady je to vyfňukaný vlákno. Když něco nevíš, je problém zavolat do firmy, a zeptat se?
Chápu, nejde to.
Takže mi šlo jen o to, aby tu byl trochu lidský přístup, nikdo není dokonalý a neomylný, ale můžeme tu jednat spolu snad slušně ne?

Myslím, že je vyřešeno, problém je ve správné sekci, toto vlákno o Leovi můžou modi smazat, aby nejitřilo emoce, on se Leo stejně nezmění. :nene:

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2605
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#52 Nový příspěvek od krajan »

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#53 Nový příspěvek od jean »

Tak potom je otázka, či má byť Leo moderátor. Zjavne to nezvláda.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#54 Nový příspěvek od Šéďa »

jean,
ne takhle to nemělo být postavené, Leo dělá svou práci, která není jednoduchá, jsou to hodiny čtení příspěvků, který vás třeba ani nezajímají nebo je čtete poněkolikáté, protože se lidé většinou ptají stále na to samé. Jen dle mně by to chtěklo víc empatie, má mnohem větší přehled než mnoho z nás, tak stačilo pár kliků a příspěvky sloučit, než se vypisovat s odpovědma a zamykat příspěvky.

No a za další, to je na admina, chce to něco dělat s tím vyhledávačem, aby trochu fungoval.

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#55 Nový příspěvek od fikejz »

Musím se Lea zastat. To že někdy neudělá něco perfektně neznamená, že práci moderátora nezvládá. Chyby totiž děláme všichni. A taky mě už sepsul v SZ a byl jsem kvůli tomu na něj pěkně naštvaný. A tohle vlákno by už, protože splnilo svůj úkol - vyříkat si situaci, mohlo opravdu zmizet v propadlišti dějin a internetu.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#56 Nový příspěvek od Deane7 »

fikejz píše: ned říj 16, 2022 4:12 pm Musím se Lea zastat.
8) 8) 8)
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2605
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#57 Nový příspěvek od krajan »

no co je pravda nie je hriech :'( :'(
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#58 Nový příspěvek od hobr »

Fikejz - mluvíš mi z duše. :friends:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#59 Nový příspěvek od oco13 »

Pripájam sa , mne Leo vždy len pomohol 8)

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Proč je Leo tak sprostý?

#60 Nový příspěvek od Deane7 »

Keď ste Lea nasrali tak teraz Vy pridávajte vtipy a humorné obrázky ktoré ma vždy pobavili, ale nie ako niektorí pridávajú vtipy ktoré sú tu už pridané aj 20x. :tone:
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“