Protest farmárov

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2544
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Protest farmárov

#1 Nový příspěvek od murár »

V Holandsku už vyššie týždňa protestujú farmári kvôli emisiám! Pred tým blokovali diaľnice a teraz blokujú príjazdy ku veľkoskladom potravín. A žeby naši farmáry boli spokojný a súhlasili z týmito novými opatreniami EU?!
https://www.trend.sk/spravy/holandsko-f ... ariadeniam

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Protest farmárov

#2 Nový příspěvek od jean »

Kde v tom článku vidíš nejaké nariadenie EU? Ked bolo v škole čítanie s porozumením , tak si chýbal?

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Protest farmárov

#3 Nový příspěvek od oco13 »

Holandská vládna koalícia nariadila obmedzenie emisií oxidov dusíka a amoniaku o 70 percent v lokalitách, ktoré sa nachádzajú blízko chránených prírodných oblastí. Na niektorých miestach prikázala obmedzenie emisií až o 95 percent. Vláda tieto kroky podnikla po tom, čo niektoré holandské súdy začali blokovať povolenia na stavbu domov a infraštruktúry s argumentom, že krajina neplní svoje záväzky v oblasti emisií.
Krajina neplní svoje záväzky v oblasti emisií - komu sa asi tak zaviazala??? ak nie EU. Všetky vládne nariadenia v celej europe vychádzajú len z príkazov Bruselu.
Mám nesprávne porozumenie? zlý výkald čítaného textu? som zaujatý voči EU? sorry asi tak ako väčšina chudoby v europe.
Naposledy upravil(a) oco13 dne úte črc 05, 2022 1:03 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Protest farmárov

#4 Nový příspěvek od Deane7 »

Nech farmári naučia kravy slušnosti, nech neprdia. Kôli mne žiadne kravy netreba, doktor mi zakázal kravské mlieko a mliečne výrobky, aj hovädzie mi zakázal. A bez držkovej to nejako vydržím. 😁
Hlavne aby nezakázali žinčicu, bryndzu, oštiepky, vlastne všetko z ovčieho a kozieho mlieka.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Deane7 dne úte črc 05, 2022 1:25 pm, celkem upraveno 1 x.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Protest farmárov

#5 Nový příspěvek od jean »

Oco13, ty si tiež vtedy chýbal v škole, čo? Jako dať si takto vlastný gól - skopíruješ text, kde je napísané, prečo to spravili a zároveň napíšeš úplný nezmysel. Jako páni, gratulujem vám. To bude to čítanie medzi riadkami :) . Zrovna v Holandsku majú roky parádny prúser s kvalitou vody kvôli kravským chcankám, ale vy viete presne, že za to môže EU....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Protest farmárov

#6 Nový příspěvek od oco13 »

Jean - ja som napísal čo som z toho textu pochopil ja, Večer ho dám prečítať luďom v robote a uvidím. :-/

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Protest farmárov

#7 Nový příspěvek od Vedra »

Holandská vláda nechce aby její občané žili po kolena ve chcankách, co je na tom špatně?

Holandsko nejsou jenom větrné mlýny ale také umělá měsíční krajina zničená člověkem a Rotterdam kterému se produkovaným znečištěním vyrovná jedině ruský Norilsk.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Protest farmárov

#8 Nový příspěvek od Deane7 »

A ja som si myslel že Holandsko sú len samé tulipány. 😁
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Protest farmárov

#9 Nový příspěvek od oco13 »

Vedra píše: úte črc 05, 2022 1:43 pm Holandská vláda nechce aby její občané žili po kolena ve chcankách, co je na tom špatně?
No špatne na tom bude asi to že velkej časti občanov sa nepáči čo chce ich vláda podriadená diktátu Bruselu. :typek:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Protest farmárov

#10 Nový příspěvek od oco13 »

murár píše: úte črc 05, 2022 12:45 pm V Holandsku už vyššie týždňa protestujú farmári kvôli emisiám! ... A žeby naši farmári boli spokojní a súhlasili z týmito novými opatreniami !
Ale ja mám dojem že zmyslom príspevku bolo poukázať na rozdiel medzi súdruhmi na západ od našej hranice a tými našimi doma. Všade inde si po nose brnkať nenechajú ale nám môžu aj na hlavu nakakať a nič sa nedeje. :hm:

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Protest farmárov

#11 Nový příspěvek od jean »

Keď krajina menšia ako Slovensko dokáže produkovať viac oblia, ako zvyšok západnej Europy, tak tam niečo nebude celkom ok. A o problémoch Holandska so životným prostredím kvôli poľnohospodárstvu sa hovorí roky. Čakal by som, že na takomto fore to bude známa vec.

Oco13, tebe s tým Bruselom dobre hrabe. Hlavne, že robíš vo firme, ktorá je tu vdaka EU....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Protest farmárov

#12 Nový příspěvek od oco13 »

Oco13, tebe s tým Bruselom dobre hrabe. Hlavne, že robíš vo firme, ktorá je tu vdaka EU....
Firmu v ktorej robím vôbec nemám v láske ale to by bolo na dlho a proti unii som od kedy sme v nej. Rovnako som bol proti rozdeleniu Československa. Nemôžeš očakávať, že všetci budú súhlasiť so systémom ktorý tu funguje. :-/

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Protest farmárov

#13 Nový příspěvek od thovt »

Ve zkratce Green Deal zkuste si to přečíst, můj názor takový částečným autorem byl omezenec s paneláku. Asi něco jako když si přivezete slepice ze slepičárny úplné blbý a vejce z nich padají po celém dvoře.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Protest farmárov

#14 Nový příspěvek od oco13 »


javax55
Příspěvky: 96
Registrován: pon úno 13, 2017 5:36 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Protest farmárov

#15 Nový příspěvek od javax55 »

Odkaz na počátky protestů. Článek rozhodnutí nejvyššího soudu o porušení emisních pravidel evropské unie.
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpr ... e-traktory

Odpovědět

Zpět na „Putyka“