Pěstitelské pálenice

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Pěstitelské pálenice

#1 Nový příspěvek od ceratio1 »

Zajímalo by mně jaké máte zkušenosti s pěstitelskými pálenicemi, zdali radši jezdíte do klasických dvoukotlových měděných, nebo dáváte přednost nerezkám...spousty litrů destilátu jsem vypálil v té moderní nerezové než jsem zjistil že to není ono... Jednou kamarád chtěl odvézt kvas do "jeho" pálenice, tedy té klasické dvoukotlové měděné, a říkám to musím zkusit...Zrovna jsem měl tak 800 litrů švestek ve dvou stejných nádobách, říkám tomu malé kubíkovky, mají tak pod 700litrů, švestky koupené takže materiál stejný, podmínky stejné, prostě dva stejné kvasy. S jedním do "mojí " s druhým do "jeho"... Nechápal jsem ten rozdíl, při dlouhodobém koštování, všem možným lidem jsem dával do ruk 2 štamprle, a i kamarád co vůbec slivovici nepije označil slivovici z klasické dvoukotlové pálenice za lepší... spoustu let jsem pálil v nerezu, teď už 5 let v mědi. Z té nerezi nám tam připadá že tam je něco navíc,taková pachuť...Obrázek

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Pěstitelské pálenice

#2 Nový příspěvek od Joe66 »

Ked robim domacu v klasickom kotliku-kombinacia nerez a med na dvakrat.Tak palenky je menej a neda sa hned pit-je ostrejsia,ze dlhsie musi vyzriet . Ale je ovela vonavejsia ako v nerezovej kolone kde je vacsia vydatnost + jemnejsia ale minimalna aroma.Ze ako vodka :typek: Ale tak ci tak sa to vypije :smich:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Pěstitelské pálenice

#3 Nový příspěvek od bourač »

nerezová ocel likviduje vitamíny a podobný ingredience, to se ví dávno. Stačí rozkrojit třeba jablko jednu půlku položit na porcelánovej talíř, druhou na nerez tácek nebo hrnec. Na procesy v té pálence to musí mít vliv taky.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Pěstitelské pálenice

#4 Nový příspěvek od Tomas6 »

Mám úplně stejnou zkušenost. Z kolony to bylo dobré, jemné, ale tak nějak bez vůně, bez chuti. Pak klasická pálenice a ejhle, slivovica jak lupen. Chutná, voňavá, mňam. Tvrdil borec u kolony, že oni dokážou z horšího kvasu pitelný produkt, což prý u obyč pálenice nejde. Možná bych tomu i věřil, ale bude to bez chuti. Jak vodka
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Pěstitelské pálenice

#5 Nový příspěvek od Joe66 »

Mam starsieho 82 r suseda a ten dlhe roky robi palenku v hlinikovej 20litrovej kanvici na sporaku . Len v malych mnozstvach pre seba . A ked mi da ochutnat malinovicu alebo jahodovicu tak furt ma prekvapi aku jemnu, vonavu,chutnu palenku urobil v tej hlinikovej plechovke 8) :friends: To sa mozem aj rozliat a taku neurobim :-/ A HLINIK :vysmech:

Uživatelský avatar
winch
Příspěvky: 2210
Registrován: stř bře 11, 2009 12:08 am
Bydliště: Pov. Bystrica

Re: Pěstitelské pálenice

#6 Nový příspěvek od winch »

Mám to samú skúsenosť ako Tomas6. V roku 2018 mi vykvasili hrušky nejak rychle- bolo na jeseň teplo, a nemal som ešte zajednaný termín, v normálnej pálenici, tak som šiel do nerezovej klony. Nikdy viac, hruškovice veľa- no po jemnej hruškovej aróme a chuti, ani stopy. Ako bolo to cítiť, že to neni jabĺčko, ale mi to pripadalo ako tretia trieda destilovaná na 4x. Všetko som predal a rozdal. V 2020 som si to postrážil, a pálil som v klasickej tu neďaleko (u moslima :smich: ) a aj keď nebolo toľko slnka, hruškovica vynikajúca. Jemná, s dobrou arómou, úplne špičková. Moja "stará" (čo za celý život vypila asi toľko čo ja zo susedom za jeden večer), keď ju okoštovala prišla s 5 l demižónikom aby som jej niečo podaroval- že mi pomáhala zberať hrušky (nazberala možno 4 vedrá). Tak som jej tej dobroty načapoval, nech má ak by žila 100 rokov. Ja osobne by som do tej kolónovej nešiel ani náhodou, to si radšej kúpim malý medený kotlík, a budem doma variť ten-lekvár :)
Starý, dobrý je to stroj, som rád že mám traktor môj.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Pěstitelské pálenice

#7 Nový příspěvek od Chose11 »

Asi takhle, nepopírám lepší vlastnosti klasického pálení, ani kolony. Většinou je problém úplně někde jinde, jenže to žádný pěstitel nechce slyšet a to je tahle věc. Ze špatnýho dobrou pálenku neuděláš, ale obráceně celkem v pohodě. Pokud kvas stál za houby, byl v něm nedozrálé, nebo nekvalitní ovoce, nikdy z toho nic dobrého nebude, ani když to necháš odvětrat, projít ultrazvukem , atd. Pokud někdo nehoní litry a nenechá si pustit začátek, nebo spodek do pálenky, nemůže být výsledek špatný ani v jednom druhu pálení. Spousta lidí tvrdí že by nikdy cukr nepřidali, nebo naopak že jim nic nenateklo. Od každýho je trochu pravda a každý má jiný vkus. Ale špatná slivovice se vždy svaluje na pálenici, nebo na paliče, ale nikdo si nikdy nepřizná, že už od začátku stálo ovoce, nebo kvas za starou belu. Mám osobní dlouholetou zkušenost s oběma druhy pálení, tak vím o čem píšu.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Pěstitelské pálenice

#8 Nový příspěvek od Cobrow »

Chose souhlas. Problém není v materiálu kotle, ale v kvalitě kvasu. :ano:

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Pěstitelské pálenice

#9 Nový příspěvek od ceratio1 »

Jak jsem psal, zkoušel jsem jeden kvas v dvou pálenicích, markantní rozdíl destilátu, dokonce když vytáhnu archiv tak do roku 2016 je tam ta "pachuť" z té nerezky cítit... teď kde jezdím pálit, tak tam jezdí lidé ze 70 km vzdálenosti , asi to nedělají pro nic za nic...

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Pěstitelské pálenice

#10 Nový příspěvek od Cobrow »

Ale prdlajs. Mám zkušenosti z obou typů. Žádná pachuť z nerezky není - je pouze špatnej , nebo dobrej kvas. Zrovna tak jako je rozdíl v kvalitě kvasu s peskama a bez pecek, s jadřincama a bez.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5429
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Pěstitelské pálenice

#11 Nový příspěvek od thovt »

Nerez cítím také kovová chuť je to nikl.
Poznám více kovů.
Pídil jsem se potom
https://www.vitalia.cz/clanky/ve-skolni ... chut-deti/
Sklo je sklo .

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Pěstitelské pálenice

#12 Nový příspěvek od Chose11 »

To že někam jezdí lidi zdaleka je výborná vizitka pálenice. 8) Každopádně je to o lidech, ale to si nenecháš vymluvit, máš poprávu svůj názor. I při sebelepším vybavení pálenice ti pálenku zkazí lempl palič. Je moc dobře že máš v okolí takovou dobrou pálenici. Možná kdybych ti dal ochutnat z toho co mám doma a dal ti otázku, která je z které pálenice, nepoznal by jsi rozdíl... :-/
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
winch
Příspěvky: 2210
Registrován: stř bře 11, 2009 12:08 am
Bydliště: Pov. Bystrica

Re: Pěstitelské pálenice

#13 Nový příspěvek od winch »

Máš aj v tom časť pravdy, ale! Nikdy nedám nahnité ani nezrelé ovocie do súdka, nikdy. Mám ho dosť, viac ako 100 stromov, z toho ide cca 10-40% (podľa úrody) na kvas, niečo na uskladnenie a zbytok rozdám, a vyveziem do lesa pre zver. Destilátu mám doma cca 300 a viac litrov, tak nepotrebujem naháňať množstvo. Z každej hrušky ktorá ide do súdka odtrhnem stopku, a tie ktoré sú od hliny, a sú pekné, v prepravke umyjem hadicou, a až potom ich pomeliem. Keď mi natieklo z metráka 11l hruškovice, nikto mi neveril, že som nedal cukor. No dal som- asi 0,5 l na začiatku, aby som namnožil ušľachtilé kvasinky, viac ani deka, načo? Ale mám kvalitné hrušky, keď padne na zem a praskne, samá včela je na nich. Kvas je základ, to je jasné. Sused, keď otvoril sud zo slivkami, navrchu sa mu to belelo plesňou. Keď som mu povedal, že to má ten vrch vyhodiť, prevrátil očami, zamiešal s ostatným kvasom, a spýtal sa- Kde máš tú pleseň :shock: Kaď mi po čase ponúkol cez plot pohárik, tak som mu pripomenul- to máš tú plesnivú?
V tej kolónovej pálenici, aby vypálili kvalitnú pálenku, by museli byť školený odborníci, aby vedeli, z ktorej kolóny to kedy pustiť, a hlavne sa nenáhliť. No ak im ide iba o zisk, lebo čakajú další na vypálenie, a keď im nevypália hneď tak idú ku konkurencii, tak to nemôže skončiť dobre. Myslím, že na tej klasickej, nieje tolko možností na znehodnotenie produktu.
Starý, dobrý je to stroj, som rád že mám traktor môj.

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Pěstitelské pálenice

#14 Nový příspěvek od ceratio1 »

Chose11: jojo je to můj názor, protože jsem samozřejmě nebyl ve všech nerezkách... mám v okolí 2 nerezky kde v jedné nám to chutnalo víc jak v druhé tak jsem jezdil do té lepší, to samozřejmě značí že je to o přístupu paliče...takže máš pravdu lidský faktor je velice důležitá součást procesu pálení... Nicméně byl jsem jenom ve dvou nerezkách, možná je někde dobrá nerezová pálenice s dobrým paličem.... pro cobrow: měl jsem dva stejné kvasy ve dvou pálenicích, ale to už jsem tu psal přece... ;-)

hobr
Příspěvky: 3813
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Pěstitelské pálenice

#15 Nový příspěvek od hobr »

Měď je měď, to mi nikdo nevymluví. :ano: Je to víc jak dva roky jsem byl ve velké domácí pálenici v Podbranči. S majitelkou jsme hodili řeč - měď a dobrý kvas je základ. Odkaz:
https://kopanice.sk/novinky/kopaniciars ... luju-zeny/
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“