Zľavy, či podvod?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Zľavy, či podvod?

#1 Nový příspěvek od Deane7 »

Dobrý článok o zľavách. všetci to vieme ale niekto naletí.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... nak-186075
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Zľavy, či podvod?

#2 Nový příspěvek od oco13 »

A bude sa to týkať aj Beďu Trávnička??

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zľavy, či podvod?

#3 Nový příspěvek od ota »

Kluci jednou se mi stalo, že jsem si koupil v marketu jakousi věc ve slevě. Na té krabici byla ta samolepka s cenou. Koukám, a není tam jedna, je jich na sobě nalíplejch víc. Říkám si sleva tak okolik to slevili? Opatrně odlípnu nálepku. A tam nižší cena než na předešlé. Odlípnu další dolu a zase nižší cena. Pak odlípnu a zbyla poslední a tam samozřejmě nižší cena. Takže nakonec to nikdo nechtěl za tu původní, tak to dávali do košíku ,,sleva na vše" a vždycky nalípli novou cenu, samozřejmě vyžší, on ráno vstane jeden a koupí! V košíku bylo těch věcí fůra. Všude ty popisky akce, sleva. No nekup to! 8) Tak jsem taky ráno vstal a zakoupil. Předražené zboží se ,,slevou".

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8509
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zľavy, či podvod?

#4 Nový příspěvek od bourač »

slevu bych přidal mezi sprostá slova.
Do pléna dávám jednu fakt slevu, nevím jestli to platí pořád ale osobně jsem jí využil.
Kaufland 1/2 hodiny před zavíračkou zlevní některý maso, klidně o 50%. Tuto slevu nikde neinzeruje.
Využijí ji zaměstnanci a insideři. Neinzeruje proto aby se tam nehoufovali s hodinkami v ruce důchodci.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zľavy, či podvod?

#5 Nový příspěvek od ota »

Jo tak podobnou slevu jsem kdysi trefil v jiným marketu u pultu s grilovanejma věcičkama. Já tedy osobně bych si grilovaný kuře nekoupil, to nejím. Ale v tom ponku byly kolena, žebra, uzený no už nevím co. A v tom amplionu povídá kdosi ,,sleva v useku masa" a zrovna jsme tam s manželkou něco kupovali. Jeli jsme z nějakého výletu a oni třeba za 20 min zavírali. A prodavačka sama že tady je teď na tuhle vitrynu ta sleva. Manželka chceš něco? Ona celé kuře a já to největší koleno, tu celou flančnu uzenýho co tam stála a jednu plachtu žeber a do toho kyblíku buřty na pivě. :D Celou cestu dom jsem se těšil, jak sflákám hroudu těch buřtů na pivě. :D

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zľavy, či podvod?

#6 Nový příspěvek od hobr »

Na slevy se "chytám". Ale jen když je Radegast 10° za 9.90,-... :typek: Jinak mi to nic neříká. :tyty:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Zľavy, či podvod?

#7 Nový příspěvek od jean »

Letáky od Bédu Trávnička som dal do spam filtra. Už mi neskutočne liezlo na nervy, ako tam súvisle klamali - sledoval som totiž vždy vybrané výrobky (kosačkový traktor, kachle) a čím väčšiu zlavu napísali, tým to bolo drahšie. Ale táto stratégia funguje, svokor takto nakúpil kopu nelacných chujovín, lebo tam bola uvedená zľava.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zľavy, či podvod?

#8 Nový příspěvek od ota »

U tohe ,,Bedřicha" sleduju sekačku dobře 15 let! Vždy je v akci. Leta letoucí končí na podobné ceně. Myslím že 3x byla ještě o 2000 Kč dolejc. Ale to ,,běžná cena" poskakuje stále nahoru. Jak skokan o tyči. :smich: Tuším začínala na 30 000 Kč a už přesáhla 40 000 Kč. Teď jsem dlouho nesledoval. Bo jsme už kosili seno jiným způsobem.
Nadruhou stranu ty všechny letáky co ten pajdavej dědek dává do schránky rovnou nosím do kůlny, vytahám ty sponky a poskartuju na skartovačce. Mám takovou bytelnou. Parádně se tím zatápí, netřeba třísky. Samotné ty letáky nehoří. Ale ze skartovačky to je jako fagule! Nešetřím, dám slušnej kus a co skartovanejch letáků je dost!

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Zľavy, či podvod?

#9 Nový příspěvek od jean »

Raz ma dostali, došiel mi leták, dobre že nepodpísaný zakladatelom firmy, ceny iba pre Vás, oslovenie menom. Došiel som k otcovi a ten mal v schránke ich klasický leták a tie isté ceny :vysmech: Výrobky asi nemajú zlé, ale kvôli tomuto odrbávaniu už u nich asi nenakúpim.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Zľavy, či podvod?

#10 Nový příspěvek od Deane7 »

bourač píše: stř led 19, 2022 11:31 am Kaufland 1/2 hodiny před zavíračkou zlevní některý maso, klidně o 50%. Tuto slevu nikde neinzeruje.
Využijí ji zaměstnanci a insideři.
Kaufland preceňuje hlavne tovar ktorému končí záruka, niekedy dajú aj 70% zľavu a tá je skutočná. Vždy sa tam pohrabeme a vyplatí sa.
Akcie sú o niečom inom: Kúpiš chladené kuracie a keď ho dáš na panvicu vytečie z neho 50% vody.
Akciu dajú na zrnkovú kávu, kilo za 10€, no tá nemá žiadnu arómu. Záruka na obale je síce OK, no asi to bude tak že káva ktorá sa na západe nepredá v rozumnom termíne sa prebalí do nových obalov, pošle na východ ako akciová s novou zárukou a predá sa u nás o 2€ drahšie ako pôvodne stála na západe, tú manipuláciu náš človek musí zaplatiť. Preto kávu kupujem v Rakúsku, v Hoffri za 8-10e káva má dobrú arómu aj chuť, s tou u nás "akciovou" sa nedá porovnať.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zľavy, či podvod?

#11 Nový příspěvek od Čárls »

Atačí se podívat na heureku a historii cen daného výrobku a hned vidíš ty slevy :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 5987
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zľavy, či podvod?

#12 Nový příspěvek od fikejz »

Nechápu jak někdo může nakupovat podle slev? Buď najdu zboží přes Heuréku, i když ta dnes už zdaleka není nejlepší, nebo jinde, nasázím v pár obchodech do košíku a vidím kde je to levnější a to včetně dopravy a eventuálních slev, nebo "slev".
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zľavy, či podvod?

#13 Nový příspěvek od J.A.Y. »

oco13 píše: stř led 19, 2022 10:07 am A bude sa to týkať aj Beďu Trávnička??
Presne to me napadlo, kdyz jsem videl titulek :smich: a vono jo. Jedina klika, ze mam zablokovany diskuze na seznamu :pc:

(V ramci objektivity musim uznat, ze z tama mam par veci na bazen, ale je potreba 2x porovnavat a jednou kupovat.)

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Zľavy, či podvod?

#14 Nový příspěvek od Deane7 »

Ja som tú kosačku v Mounfielde kúpil, keď to predávajú v tej "akcii" tak je to cena za akú sa bežne predáva, možno je pri cene 840€ opravdu o pár Eur lacnejšia, no predpoklad je že ceny pôjdú hore. Porovnávam aj na Bazoši a vidím že cena je OK.
https://dom.bazos.sk/inzerat/131447124/ ... siacov.php
https://dom.bazos.sk/inzerat/133114681/ ... osacku.php
Vlastne som čakal kedy vyrukujú s touto fiktívnou zľavou.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zľavy, či podvod?

#15 Nový příspěvek od hobr »

Ota - skartovačku nemám, tak letáky vytřídím - ten lesklý papír dám rovnou do odpadní nádoby na papír. Zbylé používám na zatápění. Osobně bych letáky do schránky zrušil, ale manželka se tím ráda prohrabuje a hledá "slevy"... :evil:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“