Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#31 Nový příspěvek od Leo »

Dneska se dívám na zprávy na čt, lidi naštvaný na zátarasy, objíždí je po polích, firmy přes ně přehazují zboží z jednoho auta do druhého. Někde se naštvali a zátaras odtáhli.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#32 Nový příspěvek od fikejz »

A teď si zkuste představit, že by na Slovensku byl premiérem Bureš! To by bylo něco! :smich:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Joe66
Příspěvky: 1520
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#33 Nový příspěvek od Joe66 »

Velmi radi ho vymenime za naseho matelkovho blbecka :D Aspon by bolo trochu rozumu vo vlade oproti dnesnym blbcom bez mozgu :typek:

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#34 Nový příspěvek od fikejz »

Jako že je 18 lepší než 20-2? Taky se říká "z bláta do louže". :)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Joe66
Příspěvky: 1520
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#35 Nový příspěvek od Joe66 »

To si sa sekol pretoze bures ma aspon stipku zdraveho rozumu oproti nasim psychopatom ktori ho uplne ,,postradaju ,, ci ako po vasom :smich:

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#36 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Tak si to tu pročítám a nestačím sa kurvazelé divit co sa na SK děje... Co to má sakra znamenat ? Dyť je to do nebe volacící totok! Takové zmrdsvo... Omlouvám se za vulgarity ale to není možné to jinak nazvat.... Fakt jak za protektorátu... Bude sa utěkst pěšky potajnu lesem pres hranice? Ty vylízané hlavy ve vládě na SK jsou už na tom snad hůř jak v tej naší.... Těšil sem se že letos uvidím kamarády na SK tady z fóra... :vztek:
Libor :-)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9039
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#37 Nový příspěvek od Sniper »

Jestli je zájem, můžu vyfrezovat v lesích okolo Strání 2-3 hraniční přechody pro motorová vozidla :smich:
Mám na to prostredky a mýtné vybitat nebudu :tyty:
Budu tady až do konce srpna 8)
Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#38 Nový příspěvek od Deane7 »

Joe66 píše: stř črc 07, 2021 12:35 pm Oco Ty vsetko robis opacne,ze preto to potom aj tak vyzera :vysmech:
Ale treba mi ist pozriet do Hodonina neake auto-pickup. Ze poprosim miestnych kde cez pole alebo lesnu cestu sa da dostat cez hranicu s Suv autom s mierne zvysenym podvozkom ? :driver: Nech neberiem zbytocne patrola :smich:
Hodonín je otvorený. Takže tam obchádzku netreba hľadať.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Joe66
Příspěvky: 1520
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#39 Nový příspěvek od Joe66 »

A nie su tam nikde ani kontroly co by odomna chcely potvrdenie o zaockovani ? No ked to vydrzi do druheho tyzdna tak by to bolo super :) Lebo cakat v radoch a natahovat sa s zelenymi sa mi nechce

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#40 Nový příspěvek od Deane7 »

Nátlak a hrozba blokádou pomohli. No veľa Čechov a Poliakov už pobyty v Tatrách zrušili. A zrejme nielen v Tatrách.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8570
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#41 Nový příspěvek od bourač »

nu bratia udělejte si tam poriadok, do Rakouska mi stačí přiblblej test kterej pořídím na každém rohu a do Německa nepotřebuju vůůůůbec nic.
I tam maj teplý prameny. Navíc po dálnici to můžu valit klidně 200 a nikdo se nad tím nepozastavuje. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15735
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#42 Nový příspěvek od oco13 »

Bourači - poriadok by bol ak by zavreli aj tie velké prechody. Takto je to šaškáreň
Cudzie nechceme, ale svoje si nedáme.
Zo všetkých hotelierov a ubytovavatelov by bol ovela väčší osoh ak by zobrali do rúk motyku. A pendleri - buď tam choď a ostaň, alebo ostaneš doma. Nebudeš tu pobehovať ako s nasolenou riťou.
To je môj osobný názor - česť práci soudruzi. :typek:

traktoristaPB
Příspěvky: 302
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:08 pm
Bydliště: PB

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#43 Nový příspěvek od traktoristaPB »

Treba si to každopádne vypočuť :)
Smť bude mať túto jeseň žatvu práve si brúsi kosu aby jej šla práca od ruky
https://www.aktuality.sk/clanok/905835/ ... 7a14425e01

A toto prečítať :https://noizz.aktuality.sk/news/vdaka-v ... 1625289212

A ísť sa dať očkovať! Mame to všetci zadarmo to nemáš ani brufenky a kvapky od kašľa.
Navyše aj tie brufenky majú toľko nežiaducich účinkov na niektoré sa a umiera a ľudia ich žerú ako lentilky.

Takže treba sa dať očkovať a bude všetkým lepšie a vrátime sa všetci do normálneho života.
Ja už som aj všetci doma včetne deti .

Myslite na to že mnohý sa jari už nedožijú práve preto že sa očkovať nedaju!

A zdravotníkov a ludi v sociálnych službách ktorý sa nechcú očkovať by som prepustil ak sa nedaju zaočkovať.
Aj elektrikár musí mať vyhlašku ak chce robiť svoju profesiu ma tiež na výber ako každý (nik sa ho nepýta).
Nemusí ju mať ale potom to nemôže robiť!
Niektoré štáty to už zavadzajú a bude ich časom pribúdať

A k uzavretým prechodom len toľko mali ich už uzavrieť dávno a všetci do karantény. Ten indický mutant a ďalšie sa tu aj tak dostanú aspoň získame viac času je to vo verejnom zaujme . Zdravie a život su najcennejšie čo máme.Ale je tu aj ľudská hlúposť a slovko "ja" preto zomrie ešte veľa ľudí žiaľ.

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4413
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#44 Nový příspěvek od Peter768 »

Nikto nekontroloval autobusy, vlaky...kamiony môžu a kopec výnimiek. Ked raz otvorili hranice a je EÚ, tak by sa to nemalo dostať do EÚ a malo by sa to riešiť na tejto úrovni.
Nie som proti očkovaniu, ale hovorili, ze Pf....je po pol roku neúčinný na deltu...štúdia z Izraela :(

Uživatelský avatar
vladman
Příspěvky: 1542
Registrován: čtv úno 07, 2013 8:48 pm
Bydliště: Topoľčany-okolie

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#45 Nový příspěvek od vladman »

Záškrt, tetanus, rubeola, čierny kašeľ, osýpky, vírusová hepatitída B, mumps, detská obrna atď...... to sú povinné očkovania a trvalo hodne dlho, pokiaľ sa tieto choroby podarilo potlačiť a jedine pomohlo to, že sa stali povinnými.Predtym na ne zomierali tisíce ľudí. Tak jedno očkovanie proti covidu navyše je bezpredmetné. Je to tragikomicke, že keď veľa ľudí zdochyna, všetci volajú po pomoci..... A keď niečo vymyslia (vakcína) tak sa búria. Demokracia je vážne na hovno :smich:
,,Pilní hospodár má pamatovať, abi rozeznal dobru zem od zléj..." Juraj Fándly

Ťapík 25 http://vladman.rajce.idnes.cz/Zetor_25_A/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“