Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#16 Nový příspěvek od oco13 »

Blokáda prechodu? ja som myslel, že ich chcete odblokovať, veď vláda ich zavrela- či to nie je blokáda?

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4386
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#17 Nový příspěvek od Peter768 »

Najsmutnejšie je na tom že aj veľmi veľa prihraničných obcí a miest pomáhalo Moravakom pri katastrofe ktorá ich postihla... materiálne..finančne...fyzicky...
A covid si netreba pustiť do EU , ale to v Bruseli nevedia... A bolo vidieť ani zaočkovanú nepustili...nech ide okolo...čo je to za rozum? A keby bola pozitívna? Nič sa na tom nemení...nevedela by to....to nieje riešenie.
Byť tým plocajtom, tak sa neukazem na ulici čo by som sa hanbil. Preto si zakuklenci skrývajú svoju tvár.

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4386
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#18 Nový příspěvek od Peter768 »

Oco13, ak to zablokujú neprejde nikto...ani kamióny....a nebudeš mať súčiastky v práci na páse... A budú kolóny nasratych ľudí.

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#19 Nový příspěvek od sferos »

Bol som na proteste. Je to hanba. Robia zo slovenska protektorat. Policia sa sprava ako gestapo. Zdeno dal video. Este aj zatarasu dali na cyklotrasu, kade sa to dalo obist.
Mam to 500 m. Je mi z toho na vracanie. Sme ako rukojemnici. Ten kto nebiva na hraniciach tazko pochopi.
Dcera robi v brumove na mestskom urade. Deti jej tam chodia do skoly. Rano boli na bicykloch aj s kamaratkou na morave a nepustili ich domov. Ze nech idu cez drietomu.
Ako utecenci mame chodit cez hory - to je hanba.
Jej muz je zo sidonie. Ako.ma idt do roboty alebo domov navstivit matku?
Naposledy upravil(a) sferos dne úte črc 06, 2021 11:11 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#20 Nový příspěvek od oco13 »

Peter768 píše: úte črc 06, 2021 10:45 pm Oco13, ak to zablokujú neprejde nikto...ani kamióny....a nebudeš mať súčiastky v práci na páse... A budú kolóny nasratych ľudí.
Ano to sa mi páči - pretože na revoluciu treba vela nasratých ludí. 8)

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#21 Nový příspěvek od Joe66 »

Oco neako si otocil :D Ze co tu pises o stade oviec ked si volil ako ovca tu primabalerinu americku ritolezecku prezidentku Captavu co podporuje tu hlupu sebranku :jazyk: A bohvie ci si aj tu sebranku nevolil :typek:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#22 Nový příspěvek od Sniper »

Nějak jsem ale nepochopil důvod toho všeho :-/
To má něco společného s covidem, nebo?
Bylo to někde vysvětleno? Kdo to nařídil a proč?
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#23 Nový příspěvek od Deane7 »

oco13 píše: úte črc 06, 2021 10:41 pm Blokáda prechodu? ja som myslel, že ich chcete odblokovať, veď vláda ich zavrela- či to nie je blokáda?
Ja s tým nič nemám, len som to niekde čítal, myslím že v diskusii pod nejakým článkom to niekto písal. Ale chcú tým vytvoriť tlak na kompetentných aby sa zobudili. V Moravskom Lieskovom sa policajti k ľudom správali slušne, porozprávali sa, no pustiť nikoho nesmeli. Teda aspoň tí s ktorými som hovoril. Ani im sa to nepáčilo. No sú tam kamery, takže nemali inú možnosť, iba každému vysvetliť a otočiť.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#24 Nový příspěvek od oco13 »

Kompetentní sa nezobudia , lebo sú nekompetentní
Joe - Zuzanku som volil gulami a budem voliť zase, lebo blondýnky ja môžem :typek: Sebranku som sice nevolil ale držím jej palce. Tomuto národu treba len velký bič a malý dvor. Sebranku budem voliť až keď v jej čele bude stáť niekto ako dedo Jozif. 8)

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4386
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#25 Nový příspěvek od Peter768 »

Oco13, ty si kúp radšej kompas, aby si vedel kde je sever. Nič proti tebe osobne nemám, ale otáčaš svoje názory, a to hovorí za všetko...
Zaujímavé je, že keď ťahali druhú zátarasu, tak SK polícia nerobila nič. Kotlebovcov brali.... tak je vidieť ako naša plícia postupovala... kotlebovcov berú a ostatných nie? Ak by nemali zelené tričká ani si ich nevšimnú a malo by to ľahký priebeh.
Sniper, ano ke to kvôli covidu 19 delta variante. Uzavreli malé hraničné prechody, aby kontrolovali prichádzajúcich či sú zaevidovaný v ehranici, majú covid pas... No a chcú ich kontrolovať len na "otvorených prechodoch".
Asi nemajú dostatok policajtov aby kontrolovali na malých prechodoch, tak ich dali uzavrieť. Tak pomáhajú a chránia, len neviem komu :vztek:
A znovu píšem, že aj zaočkovaný s sovid pasom a ehranicou môže priniesť vírus... takže načo? Ak je nebezpečnejší tak nech radšej tstujú na dobrovolnej báze... Viem, že idem na výlet do ČR, tak mi si dám zadarmo urobiť AG test a idem ... (ale ajni ten testnie je 100%ný, lebo matovič by si nim netestoval ani psa) tak o čom to je?

Ďalšia k......a je, že nezaočkovaný po príchode do karantény. OK to beriem, ale zaočkovaní, ktorí môžu tiež priniesť vírus nemusia.... Súdny človek si o tom spraví svoj názor :( :'(

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#26 Nový příspěvek od oco13 »

Peťo neotáčam nič od začiatku až do konca som vždy "proti všem" Ako starý a presvedčený proletár túto "volnosť" neschvalujem.
A čo by ste povedali na toto https://www.aktuality.sk/clanok/905729/ ... P-azet-new
Aj australska vláda je blbá a ovládaná matelkom ???
Prečítajte si kvoli 27!!!!!! prípadom - zavrú celé mesto. Takú vládu treba aj nám. 8)

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#27 Nový příspěvek od Deane7 »

Oco, ja napríklad som Zuzu nevolil, ale nevolil som nikdy nikoho. Ani komunisti ma nedonútili chodiť a voľby, jednoducho žiadnemu politikovi nedôverujem.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#28 Nový příspěvek od oco13 »

No veď ja volím práve vždy toho najhoršieho - lebo čím horšie tým skôr dojde revolucia.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#29 Nový příspěvek od Joe66 »

Oco Ty vsetko robis opacne,ze preto to potom aj tak vyzera :vysmech:
Ale treba mi ist pozriet do Hodonina neake auto-pickup. Ze poprosim miestnych kde cez pole alebo lesnu cestu sa da dostat cez hranicu s Suv autom s mierne zvysenym podvozkom ? :driver: Nech neberiem zbytocne patrola :smich:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Uzavreté hranice, hanba slovenskej vláde.

#30 Nový příspěvek od oco13 »

Vidíš - v tomto je to - ja by som si povedal, žiadne auto mi netreba. Ušetrím peniaze a ešte sa aj nemusím nikam trepať. Inak okolo Hodoša je hranicou rieka Morava , takže treba trénovať plávanie. :D
https://www.aktuality.sk/clanok/905835/ ... P-azet-new
Vzhľadom na rýchlosť šírenia delta variantu má byť do konca roka po epidémii. „Tá delta sa bude šíriť tak rýchlo, že to už nedokážeme naťahovať. Tento vírus je dvakrát infekčnejší. A hlavne nebude vôľa mať také prísne opatrenia, ako počas druhej vlny. Takže do konca roka každý z nás imunitu získa, či už zaočkovaním alebo prekonaním nákazy.“
Jakýpak pročpak babičko - jste stará musíte zemřít.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“