přejezd mezi okresy

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: přejezd mezi okresy

#121 Nový příspěvek od fikejz »

Veteranisto, a ten traktor potřebuješ na co? Nebudeš s ním zajišťovat krmení pro zvířata (to by totiž byla nutná péče o zvířata), nebo dřevo pro topení (tohle by zas byla pomoc blízkým, příbuzným ona se totiž s tebou bude ohřívat i rodina - tedy jestli nebydlíš sám)... Zkrátka naše vláda moudře (a to teď myslím zcela vážně a seriózně) myslela na to, že mnozí něco budeme neodkladně potřebovat, tak tam ty výjimky dala. A je na každém z nás, aby posoudil jak nutné a neodkladné ty důvody co má jsou.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: přejezd mezi okresy

#122 Nový příspěvek od ota »

To Fikejz díky za odkaz na ten generátor prohlášení. Vyplněno vytištěno, připraveno. Večer valím pro včelky! Tak pak napíšu jak to proběhlo, třeba nikoho nepotkám. Soused jel tou cestou co pojedu i já a hlídka stála hned v první vesnici za hranicí okresu a měli tam asi dvě auta a on projel bez zastavení. Měli asi plno tak ho nestavěli.

Uživatelský avatar
vlada34
Příspěvky: 171
Registrován: úte led 01, 2013 9:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: přejezd mezi okresy

#123 Nový příspěvek od vlada34 »

Tak nevím, byl jsem na kole bez narušení jiného okresu ;-) ale nevím co mají všichni ti Pražáci vygenerované na prohlášení :obchod: .

Uživatelský avatar
exot
Příspěvky: 3795
Registrován: pon čer 15, 2009 10:44 am
Bydliště: Český ráj 294 11
Kontaktovat uživatele:

Re: přejezd mezi okresy

#124 Nový příspěvek od exot »

Ono je v zasadě buřt co tam bude zaškrtlé duležité je to prohlasení mít! Je na každém co považuje za nezbytnou péci pomoc atd atd atd.Netřeba byt vyplašený!Stačí si trochu nastudovat co po mě muže policajt chtít a prostě mu nic víc nedávat ani neříkat!!!
Vše co potřebujeme k běžnému životu nás učili v základní škole!
Nejvetší problém je mezi sedačkou pedálama a volantem!
Svareni to je moje:)

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: přejezd mezi okresy

#125 Nový příspěvek od Sadra17 »

já když dneska jel okolo hlídky tak jak policajti tak vojáci jenom seděli v autě :-/
malej traktorista v malým traktoru

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: přejezd mezi okresy

#126 Nový příspěvek od fikejz »

Nediv se, oni totiž někteří z nich taky vidí, že "hustokrutopřísný lockdown" jen se šesti stránkami popisujícími výjimky, na něž se nevztahuje, je dost cypovina a tak se stydí, že tomu mají napomáhat a někteří zkrátka tak jak je jejich dobrým zvykem z běžných dob "zabukaří"
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: přejezd mezi okresy

#127 Nový příspěvek od bourač »

nejsou lidi, nejsou ani hraničáři Cl/MB nic v obou směrech, MB/LI taktéž, LI/CL/DC ani noha.

A ten polda co ho dnes přejeli - jak může dělat policajta blb kterej staví na frekventovaný silnici, na nepřehledném místě, v křižovatce
a stojí při tom veprostřed jízdního pruhu :evil:
Řidiče bych za to osolil ale trochu bych mu trest snížil - policajt nese významnou část odpovědnosti. Kdyby stavěl předpisovým způsobem nepřejel by ho.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: přejezd mezi okresy

#128 Nový příspěvek od Joe66 »

V mercedes skupine na facebooku chlapci pisali,ze ten policajt vraj chcel narychlo zastavit mercedes gl-najvacsie suv od mercedesu-okolo 3tonove na priblizne 20 metroch a jasne,ze ten vodic na taku kratku vzdialenost to neubrzdil :jazyk: Ze ked to je pravda tak plicajt bol riadna guma :evil: Asi myslel,ze je v tej zelenej veste nerozbitny :typek:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“