nesmyslné příspěvky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
doca
Příspěvky: 467
Registrován: sob lis 15, 2008 10:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

nesmyslné příspěvky

#1 Nový příspěvek od doca »

Potřeboval bych objasnit proč sem někdo - asi nějaký stroj pořád dává ty anglický, nebo nesmyslně česky přeložený příspěvky. nejsem znalý v počítačích a člověk by měl umřít moudrý, tak by mě zajímalo co tím sleduje.
podotýkám jen že jsem na něj nikdy neklikl a neotevřel příspěvek, takže ani nevím co v něm je - kdysi mě poučil syn ať neotvírám nic co se mi nezdá bezpečné, tak se toho snažím držet.
děkuji.

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: nesmyslné příspěvky

#2 Nový příspěvek od Fizz »

Robot - program - tváří se jako uživatel, prokliky reklama, viry, vyber si. Proto na webech vyplnujes okynka s cislama a písmenkama, dobrej robot to umí taky. Popravdě tohke je na úrovni emailů z Ugandy typu jsrm prezident chci vam poslat miliardu dolaru... Ty sofistikovaný takřka nelze poznat. Staví logiku, používají části příspěvků skutecnych uživatelů, navíc v souvislostech. Drtivá většina internetu co vidíš je personifikovaný obsah. Vse je zalozeno na otisku tvé digitální stopy. Dokonce vim o nekolika "odpuslouchanych" informacích přes mikrofón mobilu pro cílenou reklamu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: nesmyslné příspěvky

#3 Nový příspěvek od ota »

Zvládne Ti poslat i SZ. Už mi pár přišlo. Neotevřel jsem. Druhý den zpráva smazána, uživatel neexistuje. Teď po ránu haldy příspěvků od robota znovu na foru. Neznám možnosti zabezpečení, ale tak nějak jsou ty příspěvky rozpoznatelné a přecházím je. Ale asi by s tím bylo třeba něco vymyslet, ten počet se rapidně zvyšuje. :(

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: nesmyslné příspěvky

#4 Nový příspěvek od Fizz »

V podstatě to nejde. Nejlíp funguje statistika, pokud uživatelé foraz nechávají dané produkty být útoků ubývá.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: nesmyslné příspěvky

#5 Nový příspěvek od Leo »

A proč se muselo na tyto spamy udělat nové vlákno v putyce? Příště se ptejte v příslušném vlákně.
A pokud najdu spamera, není nic jednoduššího než ho nahlásit adminům - rezis a chavier, než o tom pořád diskutovat. Dělám to tak pořád, a ještě žiju.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: nesmyslné příspěvky

#6 Nový příspěvek od Leo »

Doca - tady je příslušné vlákno, kde je už delší diskuze - http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =1&t=86582
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: nesmyslné příspěvky

#7 Nový příspěvek od DYK »

Lze říci, že nejpozději do 24 hod každý takový zmizí, ale ne tím že by "samoseto".
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

doca
Příspěvky: 467
Registrován: sob lis 15, 2008 10:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: nesmyslné příspěvky

#8 Nový příspěvek od doca »

děkuji za objasnění a pro moderátora Lea - pokud bych použil funkci hledat na fóru, tak bych to napsal v řeči kterou mě naučila kdysi maminka, takže vlákno založené uživatelem Dancul by mě to zřejmě nenašlo, protože ,, zahraničný spameri '' bych tam určitě nenapsal- tím se nechci nějak dotknout Dancula, jen reaguji na připomínku proč zakládám nové vlákno.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: nesmyslné příspěvky

#9 Nový příspěvek od Leo »

Tady jde vidět, jak se tu zakládají vlákna a nepřemýšlí se, že je někdo bude hledat přes funkci Hledat.
Ale nejprve jsi měl jít do sekce problémy s fórem, kde by jsi dané vlákno hned našel. A ne to dávat do putyky, když tento problém tu řešíme už delší čas. A se spamem se tu setkáváme po celém foru, takže je divný, že jsi na něj ještě nenarazil.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

doca
Příspěvky: 467
Registrován: sob lis 15, 2008 10:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: nesmyslné příspěvky

#10 Nový příspěvek od doca »

nemám potřebu se tady s tebou hádat, jelikož nejsem moderátor tak to pro mne není problém s fórem, jen jsem, jak jsem psal výše si chtěl rozšířit obzory a koukám že jsem dopadl stejně jako minule když jsem chtěl něco darovat, tak jsem od Tebe dostal nadáno že jsem se opovážil to nedat do sekce prodám. spam už tu registruji dlouho, jen jsem měl zrovna teď potřebu se zeptat proč tomu tak je, ale vidím že příště už to dělat nebudu, z několika vláken už jsem vypozoroval že Tvoje horlivost to tu znechutila pár lidem, tak se k nim asi přidám.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3940
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: nesmyslné příspěvky

#11 Nový příspěvek od rezis »

DYK píše:Lze říci, že nejpozději do 24 hod každý takový zmizí, ale ne tím že by "samoseto".
Jedině, že bych byl "samoseto" :smich:
Nevím jak moc tu chodí Chavi, ale opravdu se snažím tu být alespoň jednou denně takže nejlepší je napsat SZ.
Kluci (DYK, Leo) mi spamy hlásí a ví, že většinou neodepisuji na zprávu a jen mažu - někdy opožděně (z mobilu to moc nejde)
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Odpovědět

Zpět na „Putyka“