Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
chobotek
Příspěvky: 10433
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#10186 Nový příspěvek od chobotek »

Trochu jsem doufal, že poukážeš na to, že teorie "očkování je fuj" už byla testovaná ve volbách. Nějaký Lubomír to měl jako jeden z hlavních taháků spolu s tou paní, co kandidovala mj. i s panem expresidentem. Tím samým, co vždycky vyzýval, že tyhle nápady se prostě v těch volbách mají testovat.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#10187 Nový příspěvek od fikejz »

:) Ještě volby sem tahej. Jako by bylo z čeho vybírat - jeden za 18, druhej bez dvou za dvacet, třetí dvakrát za devět, čtvrtý třikrát za šest ... a nebo jak to říkají Cimrmani: ...Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva...
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

chobotek
Příspěvky: 10433
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#10188 Nový příspěvek od chobotek »

Ty jsi tvrdil, že ta epidemie nejde od politiky dost dobře oddělit, ne? ;-) Snad si to pamatuju dobře, nějak se v tom ztrácím.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#10189 Nový příspěvek od fikejz »

Njn, paměť máš jak slon! :smich: A pravda to je taky. Oboje. Že to nejde oddělit i že výběr je prachbídný.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8470
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#10190 Nový příspěvek od bourač »

Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10191 Nový příspěvek od zelenac »

oco13 píše: pon pro 06, 2021 2:24 pm Zelenáč aj ja pani doktorke Pekovej verím, ale to nič nemení na mojom presvedčení že demokracia sa má dosiahnuť aj diktatúrou. :typek:
No,ja s tvojim presvedcenim moc nesuhlasim.Ale tebe ide o to,ze vakcina je zadarmo ;-) ...len pozor,ak ti niekto ponukne na vyber medzi poldecakom metaku zadarmo,alebo poldecaku borovicky za euro.Aby si si nepovedal,ze/sak alkohol ako alkohol...je zadarmo,sup ho tam ;-) !Skor by som povedal,ze po diktature prichadza demokracia a ta sa po case zas zvrhne v diktaturu.Furt si musim spomenut na toho Sokrata,aku pravdu povedal.Len v dnesnych sialenych a uponahlanych casoch to ide volako rychlo.To,co v davnejsich dobach trvalo starocia,v modernej dobe trva par desatroci....v 89tom koniec ''dikatury'' a zaciatok demokracie,v 2019tom koniec demokracie a zaciatok takej diktatury,ze ta predosla sa nam(co sme zazili tu prvu) bude zdat ako prochadzka ruzovym sadem :( .A tak ako v tej predoslej,tak aj v tejto nasledujucej si budu poniektori bohove lebedit.... :-/ ...proste,ludska povaha je uz taka.
Chobotku,skusil si pocuvat tu Pekovu?Mohol by si vypichnut pasaz kde klamala?Mne sa vidi,ze tie prirovnania davala tak zrozumitelne,ze to musi pochopit kazdy....teda,kto nieje priamo prisaty na cecok kovidtotality.

chobotek
Příspěvky: 10433
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#10192 Nový příspěvek od chobotek »

Bourači, ty seš dneska strašně stručnej: https://en.wikipedia.org/wiki/H%C3%B6f%C3%B0i
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10193 Nový příspěvek od zelenac »

Mozna odpoved na otazku,ci vakcina nesposobi vecsiu skodu ako sam kovid....
https://otevrisvoumysl.cz/narust-srdecn ... -covid-19/
....a to od zaciatku vakcinacie ubehol len kratky cas.Kolko neziaducich ucinkov sa este ukaze o 5-10 rokov,ktore su potrebne na odskusanie novych vakcin?Hlavne,ze ''odbornici'' maju stale jasno :smich:!

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9503
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#10194 Nový příspěvek od Atlan »

Zase somariny tu davas zelenac, a ta zelena krivka co ma vemi podobny priebeh, to boli vtedy cim ockovany? Uz zebyvtie vase somariny boli trestne.

Inak vies ze aj covid ma nasledky?

Tak ze daj tu seriozny clanok s vyskumom, inak su to len dohady.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10195 Nový příspěvek od zelenac »

Jasne,ze viem,ze aj kovid ma nasledky ;-) ...vidim to na sebe a ako vravim,podla tvojich prispevkov tipujem,ze si prave prekonal tretiu nakazu ;-) :friends: .
Uz sa ti cnie po estebackych casoch,co?Sa volako nemozes dockat.Nojo,stareho psa.......

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#10196 Nový příspěvek od fikejz »

Atlan jen počkej až si nějaký uvědomělý soudruh vzpomene a použije ten gumový paragraf o šíření nepravdivých informací na tebe! Takový svinstvo si tahat do zákonů a ještě se na to těšit, to už to musí být v hlavě hodně špatný. :grc:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10197 Nový příspěvek od zelenac »

Sak vravim.....kovid tretikrat ;-)+estebacke praktiky v genoch :-/ .Atlan zabuda,ze v casoch za ktorymi tak smuti a na ktore tak tuzobne caka sa bezne stavalo,ze sudruh odsudil ''antivaxera'' na sibenicu a o tyzden na nej visel sam!
Chobotku,co povies na tychto odbormikov?
https://deklaracelekaru.cz/podpisy.php
Alebo sa ti zdaju byt mensi odbornici ako sudruhovia prymula,repkac a ken?
Naposledy upravil(a) zelenac dne pon pro 06, 2021 9:38 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20156
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#10198 Nový příspěvek od vitex »

Tak tedy "Čest práci".Mám se nechat očkovat,nebo ne? Pořád mám strach,aby do mě nenacpali něco špatného,co bych nemusel přežít. :-/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10199 Nový příspěvek od zelenac »

To si prave musis rozhodnut sam.Kym teda este mozes.Ked nastane doba po ktorej tak tuzia poniektori clenovia fora,tak uz nebudes stat pred takou dilemou :( .

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#10200 Nový příspěvek od fikejz »

Vitexi jak ty sám chceš a podle toho čemu věříš. Já prostě státu a experimentální vakcíně nevěřím, s covidem jsem problém neměl (tak jako i spousta dalších) tak nemám důvod se účastnit výzkumu.
Zelenáči , Rudla Slánskej by mohl povídat. Kdyby mohl povídat. Nedávno jsem viděl tu jeho závěrečnou řeč, co měl u soudu, jak tam o sobě povídal jak strašně škodil lidu ... Normálně mně nutilo, docela se divím, že jsem se ze soudruhů nepoblil. Co s ním museli dělat, že ho dostali do takovýho stavu?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“