Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8474
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#10171 Nový příspěvek od bourač »

nikdo nemohl tvrdit že vakcína onemocnění zabrání :evil:
vždyť Vojtěch dostal dokonce nějakou cenu za "Tady děláme tečku za koronavirem"
máš Jardo krátkou paměť.
Taky dávka měla být jen jedna - všichni jste si mysleli že bude stačit. :shock:
Prostě chybná rozhodnutí a předpoklady odborníků furt dokola.
Ale dík za názor, aspoň jsi to zkusil - na rozdíl od jiných tvých soukmenovců kteří už ze zoufalství a argumentační nouze umí jen plácat nesmysly mimo mísu.
Konkrétně Fizz.
O tom jsem skálopevně přesvědčen - ať má chobotek radost. :321:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#10172 Nový příspěvek od fikejz »

duchodce píše: ned pro 05, 2021 10:47 pmNikdo kdo má základní lékařské vzdělání nemohl tvrdit ...
Měli jsme dokonce i ministra bez toho vzdělání: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sena ... domaci_kop a rozhodně nebyl sám :smich:
Ty internety jsou docela svině jak si spoustu věcí pamatujou!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#10173 Nový příspěvek od Fizz »

Od plácání nesmyslů mimo mísu jsou tu jiní. Například ty, že tvoje myšlení nemá širší rozhled za to já nemůžu. Když nemáš ani základní znalosti dané v problematice o čem se chceš bavit? Jediná věc kterou můžeš interpretovat jsou články pochybné kvality, čísla která jsou veřejně dostupná buď nechápeš nebo ani nečtes.
Jaká je to pak diskuze?
Mluvil jsi s někým ze špitálu? Kdo TO řeší? Tezko. Přečteš si "nedělní blesk" a máš jasno. Možná by stačilo zjistit jak funguje vydělávání peněz na internetu, a ty rádoby rebelské "naučné" "prolidi" weby doplnit o data návštěvnosti oproti seriózním či odborným webům.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10174 Nový příspěvek od zelenac »

Niekto zo spitalu TO riesi?V spitaloch je celkom zaujem o pracu u kovidakov....kamos dufa,ze ten kovid vydrzi este dlho ;-) ,lebo taku bonanzu ako ma teraz na kovid oddeleni a ktomu este bocak na pichani este nemal ;-) .Mal by si si zistit,kto a kolko dostal zato,ze v mediach blije tie kokotiny o ucinnosti vakcin!Predsa kazdy trocha mysliaci musi vediet,ze tak ako su kazdy rok nove vakciny proti chripke(ktoru mimochodom ''zlikvidoval'' :smich: az kovid),tak budu musiet byt kazdy rok(pol roka,4,3,2 :-/ mesiace) nove a nove vakciny ''proti'' kovidu a miliardy sa budu sypat.Ako moze niekto rozumny verit v to,ze ti hore to s nim myslia dobre,ked ho davaju opichat v nakupakoch,bordeloch.....?Ved aj proti chripke musi cloveka ockovat lekar,ktory sa aspon opyta,ci pacientovi nieco nieje a ci nahodou v poslednom case chripku nemal.To by si sice mohol prtecitat v dokumentacii,ale nato vecsina lekarov zvysoka zese,resp. nato nema cas.A pri pichani proti daleko nebezpecnejsiemu kovidu ako chripka sa na nejake otazky,ci testy sere a picha sa hlava-nehlava.A to aj v case,ked uz vlna nakazy je!Ani to sa u chripky nerobilo...ba priam bolo zakazane ockovat,ked uz vlna chripky priplavala.

chobotek
Příspěvky: 10433
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#10175 Nový příspěvek od chobotek »

Dávka neměla být nikdy jedna, skoro všechny vakcíny byly od začátku po dvou dávkách. A pokud jde, bourači, o ten tvůj seznam lží [*] - nemohl by ses pokusit napsat, co z tvého pohledu znamená, že vakcinace funguje? V klidu si to rozmysli, teď má službu zas někdo jiný, protože lidi u strojů jsou konečně pořádně vytížení, už žádné jedna mašina, jeden dělník; pěkně jeden na čtyři, ať ví o čem je práce! Ten zbytek se válí v karanténě. Pacholci to sou, teď si kvůli tomu ušpiním ruce.

A kolik kdo dostal za blití kokotin? Chceme to vědět! Taky chceme vědět, kdy došlo k selektivní ztrátě soudnosti. Od počátku se ví, že vakcína bude muset být modifikovaná a má omezenou doby ochrany (a teď už se ví, že je proti původním předpokladům kratší a z dat je těžko říct, jestli je to kvůli mutaci nebo špatnému původnímu odhadu). A když se objevila delta a účinnost klesla, což bylo předem známo, jste najednou překvapení? Jinak ti výrobci vakcín jsou taky pěkní parchanti - mají znalosti, které my nemáme a ještě na tom vydělávají. Fuj! (aby se ti lékaři nemuseli ptát a měli více času, dostává pacient dotazník, který ty samé otázky, na které se lékař normálně ptá, obsahuje. Protože zelenač na očkování nebyl a nemůže to tedy vědět, dovolím si zde touto cestou jeho znalosti doplnit)

[*] nikdo tady nemůže za to, že ti někdo lže. Pokud chceš argumentovat stylem "ale oni mi lhali", ušetři si psaní.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

duchodce
Příspěvky: 4437
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#10176 Nový příspěvek od duchodce »

Ach jo vy mě zničíte ,nedodržuji svá rozhodnutí ...
Takže Bourači -
víš dobře ,že "tečka za koronavirem " je myšlena obrazně./ Tak se nazývá tlf. aplikace o očkování/ Za žádnou infekční chorobou nikdy neuděláme žádnou doopravdickou tečku. Zeptej se přítelkyně ,pokud jsem to pochopil pracuje ve zdravotnictví.Jinak používáš v odpovědích minulý čas "mysleli ,vědět" -po bitvě je každý generál. ;-) :friends:

Fikejzi -
prosím tě přečti si ten článek celý -internet je opravdu svině - tady máš výňatek ./opět je mimochodem 3/4 roku starý / :tyty:

" Na to, kdo je a kdo není kdy infekční, a zda když jsem naočkován, znamená to, že někoho mohu nebo nemohu nakazit, se ministra zdravotnictví zeptal předseda Senátu z ODS Miloš Vystrčil."

....... „Po první dávce se objevila reinfekce v ČR asi u 1,3 %, po druhé dávce u 0,53 %, vždy se jednalo o velmi mírné onemocnění a nikdo z těchto lidí nepřišel kvůli tomu do nemocnice. A pochopitelně ani nezemřel. Je to stejné nebo lepší než u řady standardních vakcín. Takže se dá pro BĚŽNÉHO člověka to POCHOPIT tak, že ten, kdo má ukončenou vakcinaci, tak neonemocní a nikoho dalšího nenakazíl,“ odvětil šéfovi Senátu ministr. Mluvil o tom již ve středu ve Sněmovně. Jednoznačně to podle něj dokazuje, že očkování funguje.......
Jsi běžný člověk? I já jako příživník důchodce jsem to pochopil.
A že máme ministry bez znalostí svého ministerstva to lehce zjistíš, když si projdeš min. obrany a další min. roky nazpět . O tom se nepřu /alespoň v něčem :) /
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8474
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#10177 Nový příspěvek od bourač »

chudáci, tak zběsilý reakce. :smich:
no pro pravdu se hlupák nejvíc zlobí
přeju všem pěknej advent ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4437
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#10178 Nový příspěvek od duchodce »

Klidná reakce :) jen mě vydráždilo používání polovičních argumentů ,chtěl jsem ti tam poslat čertici :dablice: ,to by byla reakce..... :D :smich:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#10179 Nový příspěvek od zelenac »

duchodce píše: pon pro 06, 2021 11:14 am Ach jo vy mě zničíte ,nedodržuji svá rozhodnutí ...
Takže Bourači -
víš dobře ,že "tečka za koronavirem " je myšlena obrazně./ Tak se nazývá tlf. aplikace o očkování/ Za žádnou infekční chorobou nikdy neuděláme žádnou doopravdickou tečku. Zeptej se přítelkyně ,pokud jsem to pochopil pracuje ve zdravotnictví.Jinak používáš v odpovědích minulý čas "mysleli ,vědět" -po bitvě je každý generál. ;-) :friends:

Fikejzi -
prosím tě přečti si ten článek celý -internet je opravdu svině - tady máš výňatek ./opět je mimochodem 3/4 roku starý / :tyty:

" Na to, kdo je a kdo není kdy infekční, a zda když jsem naočkován, znamená to, že někoho mohu nebo nemohu nakazit, se ministra zdravotnictví zeptal předseda Senátu z ODS Miloš Vystrčil."

....... „Po první dávce se objevila reinfekce v ČR asi u 1,3 %, po druhé dávce u 0,53 %, vždy se jednalo o velmi mírné onemocnění a nikdo z těchto lidí nepřišel kvůli tomu do nemocnice. A pochopitelně ani nezemřel. Je to stejné nebo lepší než u řady standardních vakcín. Takže se dá pro BĚŽNÉHO člověka to POCHOPIT tak, že ten, kdo má ukončenou vakcinaci, tak neonemocní a nikoho dalšího nenakazíl,“ odvětil šéfovi Senátu ministr. Mluvil o tom již ve středu ve Sněmovně. Jednoznačně to podle něj dokazuje, že očkování funguje.......
Jsi běžný člověk? I já jako příživník důchodce jsem to pochopil.
A že máme ministry bez znalostí svého ministerstva to lehce zjistíš, když si projdeš min. obrany a další min. roky nazpět . O tom se nepřu /alespoň v něčem :) /
No,ja som obycajny clovek a z toho som pochopil to,ze ten minister klame tak,zeby mohol nahradit aj repkaca,ci lajnovu v ek.To odkial zobral,ze ockovany nenakazi nikoho a ani,ze neochorie?Jaaaj,ken....to sa potom niet comu cudovat.Smutne je,ze tomu tvorovi uverilo vela ockovanych :( .
Teraz som pocuval toto....
https://veci-verejne.sk/video-dalsi-skv ... bohatstvi/
Velmi rozumne a pochopitelne aj pre obycajneho a bezneho cloveka vysvetlene.Atlane,ty to hadam nepocuvaj aby ta nejeblo a ja som neprisiel o paradneho oponenta ;-) ,Fizz tak isto,lebo konflikt zaujmov,oco ty tiez nie,lebo vyznavas inu filozofiu,ale taky chobotek,ci duchodce by si z toho mohli daco zobrat ;-) :friends: .


Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15652
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Epidemiologie v akci...

#10181 Nový příspěvek od oco13 »

Zelenáč aj ja pani doktorke Pekovej verím, ale to nič nemení na mojom presvedčení že demokracia sa má dosiahnuť aj diktatúrou. :typek:

sekalsemmalo
Příspěvky: 4196
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#10182 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

nojo,ale my tady máme nový epidemiologicky odborný výraz.a to je holka šedesát plus.tak třeba,v práci jsem musel dneska všeho nechat , přišla totiž holka šedesát plus a řekla,vole udělej mi s tím něco,nebo s tím třísknu(škrabka na auto) tak jsem šel dělat hodinovýho manžela. pak jsem jel domů z práce a podél silnice jde nádherná holka padesát plus.zastavil jsem,naložil tu padesát plus .hezky jsme si popovídali a něco naplánovali ....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

creative
Příspěvky: 2814
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#10183 Nový příspěvek od creative »

https://www.novinky.cz/komentare/clanek ... rce_zone_n

TO je blbec, za chvilku ho zde někdo z místních vakcinátorů sepsuje.

chobotek
Příspěvky: 10433
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#10184 Nový příspěvek od chobotek »

Uměl bys... specifikovat rizika? Prostě tak nějak, aby s tím nešlo vyjebávat víc než s modrou. A myslíte, že se toho nápadu někdo chopí?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#10185 Nový příspěvek od fikejz »

No, je to blbec i při pohledu z druhé strany. Namísto aby brojil za osobní práva každého jednotlivce tak jak je náš parlament přijal, schválil a prezident ratifikoval 22. června 2001 v "ÚMLUVA O LIDSKÝCH PRÁVECH A BIOMEDICÍNĚ" ( https://www.zakonyprolidi.cz/ms/2001-96 ) blábolí cosi o zřízení "modré knížky"= tedy institutu výjimek!
Mimochodem hned článek 2 úmluvy říká:
Nadřazenost lidské bytosti
Zájmy a blaho lidské bytosti jsou nadřazeny zájmům společnosti nebo vědy.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“