Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7756 Nový příspěvek od Emmett »

Fizz píše: sob dub 17, 2021 9:46 am :smich: nedostatkem vzduchu?

Rouška? Respirátor?

To může napsat jen někdo kdo nikdy neměl žádný vážnější respirační problém. Víš jak se dýchá s prasklou plící? Já jo. Víš jak se dýchá s plící zhmožděnou? Já jo.
to ti neberu dobré by bylo říct za B a to jak jsi si to přivodil.
nos si co chceš a co myslíš že ti dělá dobře ale neohrožuj okolí.

co jsi udělal od jara 20 od doby kdy jsi zjistil že lidi umírají

Taky jsem ležel se zápalem plic na jipce se 40 tkou a nebyla to žena.
bylo to před 10 lety a bohužel se toho novináři nechytli .Už by jsme měli natrénováno.

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7757 Nový příspěvek od Fizz »

Bylo to spontánní. Žádný úraz.

Co jsem udelal od jara 20? Nerozumím přesně otázce.

Pracovně spoustu věcí, soukromě třeba dítě, nebo nový byt.

Upřímně jsem dost změnil svý pracovní návyky, vysledek je vic klidu i času na rodinu.

A daval práci lidem kteří by jinak seděli doma.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7758 Nový příspěvek od Emmett »

Fizz píše: sob dub 17, 2021 9:46 am :smich: nedostatkem vzduchu?

Rouška? Respirátor?

// Mimochodem nebezpečnost tohodle sajtajta spočívá mimo jiné v bezpříznakových přenášečích... Ale to ví snad každý.//
nebezpečnost spočívá v "akcích" proti těm kteří nemají příznaky

Máme nejvíc mrtvol na celém světě.
A je to prezentováno jako úspěch.

Že je tady cosi blbě musí už za rok pochopit i středně chytrý traktorista

Po každé akci následuje re-akce
sledujte nárůst počet mrtvých po protikovidových akcích
https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr

místo aby křivka mrtvých jak tomu bylo každé jaro klesala tak narůstá.

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7759 Nový příspěvek od Emmett »

může to být taky vakcinací

Jestliže vakcinace má slabé -10lidí středně 1-100 a těžké projevy
tak si připravte náměstí na kříže
protože při vakcinaci +- 5mega lidí = 10mega dávek
odhaduju na 10000- 50000 mtrtvých nad průměr roku 2020.
a že to bude kovidfrontou prezentováno jako úspěch.
Nebo že za to můžou odpírači.

rád bych se pletl

Nikomu nic nevnucuju a neupírám jeho rozhodnutí.

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7760 Nový příspěvek od Fizz »

:shock: podle toho co píšeš tak jediný projev vakcinace je smrt.

Já píšu osobní zkušenost.

Ty píšeš domněnky.

Pak tu vyplivnes takovou blbost.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7761 Nový příspěvek od Emmett »

Pro někoho blbost pro někoho selský rozum.
U vakcinace je to odhad a rád bych se mýlil vzpoměň na to v době PO.
U mě vakcinaci jen přes mou mrtvolu doslova. Mám modřiny(sraženiny i když mě na nohu spadne chleba s máslem)
ale abych nohl vyjít mezi vás "NORMÁLNÍ" (většinové) tak budu muset mít kovidpas

Většina lidí rozumem dosáhne max na kopírování lží z TV prolhané bedny a jejich IT stránky papírové bleskofakennjůs

Když někdo sedláckým rozumem sdílí něco co je větší pravdou
než co říká senzacechtivý(penězchtivý)TV teolog,
tak je v lepším případě za blázna anarchistu.

Stránek najdeš tisíce hlavně z doby před. Stačí poslouchat heslo dědečka a umět ve světě kolem sebe hledat.
nekopírovat žvásty lidi kteří prokazatelně lžou a kradou.

pod maskou(respirátorem, rouškou)
-- Máte méně kyslíku , a tím i nižší odolnost vůči chorobám, včetně infekčních nemocí
-- samotná maska ​​se stává primárním prostředkem šíření Covidu stovky dotyků za den
-- viry přenášené vzduchem se vážou na jiné částice, takže nepotřebují vaše chrchle, sliny nebo hleny k přenosu
-- vlhké teplé prostředí masky je pro kultivaci stafylokokoků , streptokoků, virů, plísní ideální
-- jediný vir se optimálním prostředí namnoží na kolonii 100-1000 kopií během 1 cyklu který trvá ve vhodném vlhkém prostředí respirátoru 15-30minut. To znamená že za 2h máte miliardy virů které v případě bez masky nemáte možnost nadýchat. Toto biologové musí vědět ptejte se jich. Předkovidová pravidla nošení u doktorů mluví tuším o 30min max.
+ masky mají mnoho dalších nevýhod.

Já třeba mám po nasazení respirátoru citelné problémy s dechem a to i bez námahy.
To není pindání z TV to je osobní zkušenost.
ale možná je to tím že
nemám asistentku která mě co 30minut(roušku) respirátor mění jak je to u některých zdejších doktorů/traktoristů.

To zdejší kovidfronta z neznalosti, ze sadismu ignorují , nebo nošením bez utěsnění ochcávají.
Najdi si proč doktor má časově omezenou dobu nošení hadry a jak dlouho a proč info z doby před.
proč existují bezpečnostní přestávky, proč se nemůže dělat ve výškách ....
Zastánci kovidismu radši chcípnou na sraženinu , co2, bakteriemi způsobený zápal plic než by přiznali že tu něco nesedí ,že se nechali zase odrbat.

neberu vám vaše rozhodnutí jen neohrožujte okolí.

ptejte se vašeho epidemiologa na statistickou možnost mutace vypěstování opravdu něčeho co vyhladí většinu populace při pěstování miliard miliard miliard miliard.... virů a bakterií za den.

a už dost raděj jdu dělat něco zábavného
než bych tady marně ztrácel minuty svého života
Naposledy upravil(a) Emmett dne sob dub 17, 2021 10:49 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Epidemiologie v akci...

#7762 Nový příspěvek od Britt »

Emmett, ak už sem nechoď a zase nám všem bude dobře. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7763 Nový příspěvek od Fizz »

Seš vedle, telku ani nemám a zklamu tě ani facebook (ty asi jo ale stydíš se napsat jak se to jmenuje sby to všichni nevěděli)

To co píšeš je pravda, ale většinou vytržené z kontextu, a přitažené za vlasy. I selský rozum má svy hranice. Většinou taky selský.

Místo argumentů označujes oponenty za kopirovače lži.
Emmett píše:
Že je tady cosi blbě musí už za rok pochopit i středně chytrý traktorista
Chápu to tak že chyba může být i ve tvém chování. Nebo jsi přesvědčený že tvůj přístup je dokonalý?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7764 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak to snad pravidelné testování ve firmách,ted už i ve školách vyvrátilo tohle dogma,že bezpříznakový roznáší nákazu.to ho ještě někdo používá?to padlo,stejně jako pokus o zavření výroby.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#7765 Nový příspěvek od Atlan »

Ano bezpriznakovy to roznasaju tiez. To je fakt.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7766 Nový příspěvek od Fizz »

Sekalsemmalo: jak se testuje? Antigenně.

Zjisti k čemu byl určen takový test.

Dokud nebude PCR testování nemá tvý vyjádření větší váhu než nepodložená teorie.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Epidemiologie v akci...

#7767 Nový příspěvek od Britt »

My v práci používáme PCR testy celou dobu a stejně to sestřička chytla. Díky testu jsme to odhalili včas a nemuseli jsme zavřít ordinaci.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7768 Nový příspěvek od imaginaro »

Emmett
Taky nemám facebook, drtivá většina tamních jsou prâzdní lidé a nemají čím obohatit. Šíří jen negativitu a 99% tam prezentovaného jsou zase jen doměnky obohacené o systém "tichá pošta". Stačí se podívat občas do diskuzí pod články např. na seznamu, tam je to totéž.
Selský rozum je hezká věc, ale pokud nevychâzí z prokázaných výzkumů, jde zase jen o něčí přesvědčení.
Nějak jsem nezaregistroval že bys teď dal nějakej odkaz na výzkumy ze kterých vycházíš, takových vykřikovačů se najdou mraky. Lidi se vždycky chytnou toho co je pro ně pohodlnější, takže je jasné že se jim nechce nic dodržovat a radši budou tvrdit že se jim blbě dýchá a nebudou to nosit, je to přece pohodlnější. Už jsem to tu psal, s největší pravděpodobností jsj jeden z těch kteří neumí využít celou kapacitu plic, protože se za celý život naučili dýchat jen mělce, jinak řečeno se ti při dýchâní roztahuje hrudní koš minimâlně. Sám jsem si tím prošel, není to dohad.
Najdi si jak má člověk dýchat a pro dýchání s rouškou/resp. to platí dvojnâsob.
Tady máš do začátku
http://centrumpreventivnipece.cz/dychani
A buď tak hodnej a přestaň o mě psát jako bys mě znal, nevíš o mě nic, ale píšeš co dělâm, na co se dívám, jak přemýšlím, atd. To je ten nejblbější zlozvyk dnešní doby. Jo a bylo by přínosné, kdybys věnoval více času formulacím. Z toho nak píšeš, není jasné, jestli más na mysli protikovidová opatření, nebo protikovidové demonstrace. Takto pak vznikají dezinformace.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7769 Nový příspěvek od imaginaro »

Jo a o antigenních testech se radši ani vyjadřovat nebudu. Netrpělivě čekám až se nahradí PCR testy nejlépe ze slin, protože toto je k ničemu. Naša firma nakoupila jakysi za 40,-/ks (už to vypovídá o kvalitě) a jejich nicotnost se potvrdila když se nakazil jeden u nás a protože byl první po zavedení testů poslali mu jeden test dom na vyzkiušení detekce. Ve čtvrtek mu antigenní test vyšel negativně a když v pátek lehnul s horečkama a pokašlâvâním, poslali mu v sobotu ráno další test - až takhle nakaženyho vyhodnotil pozitivně. Za celou dobu testovâní nenašli u nás antigenní testy ani jednoho, přestože hygiena za tu dobu u nás vytrasovala a PCR testama našla už 9lidí. Takže tak.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7770 Nový příspěvek od fikejz »

imaginaro píše: sob dub 17, 2021 12:52 pmJo a o antigenních testech se radši ani vyjadřovat nebudu...
A když ti tu mnozí napíší, že vládní opatření nemají na šíření kovidu vliv, že jen ničí ekonomiku a zbytečně buzerují lidi, tak se čílíš. :-/
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“