Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15799
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Epidemiologie v akci...

#2701 Nový příspěvek od oco13 »

Takže je na čase aby sa na to vykašlal aj ten doktor - Jakýpak pročpak babičko - jste stará musíte zemřít.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8579
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#2702 Nový příspěvek od bourač »

ITS píše:Nevím o ničem jiném, co by mohlo pomoci..
vypnout internet? ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7956
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#2703 Nový příspěvek od Fizz »

Toby mohlo zabrat,... 8)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

ITS
Příspěvky: 6230
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#2704 Nový příspěvek od ITS »

Ale ne, lepší je tam hledat informace, které mají hlavu-patu.
Například
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/i-po ... _campaign=

Fizz
Příspěvky: 7956
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#2705 Nový příspěvek od Fizz »

To hledáš ty, možná že i já, nebo seňor Bouráč....

Na každýho jmenovanyho bude pár set nebo tisíc kusů co budou číst kraviny a pít chlor.

Tož tak.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#2706 Nový příspěvek od aumirek »

Fizz nehodnotím ted kde je pravda ale jak sám píšeš takže 3 lidé maj nějakej názor a 3000 jich má opačnej.Nějak se mi necce věřit že ty 3 tísíce jsou tupci a pravdu maj ti 3

ITS
Příspěvky: 6230
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#2707 Nový příspěvek od ITS »

Označení "tupci" je zavádějící. Každému se občas stane, že něco přečte jen tak ledabyle na rychlo a pak to bez rozmyslu prezentuje, nebo se k tomu vyjadřuje. Měl by si každý na to dávat pozor. Tupec je až ten, kterému nedojde, že by si tyto věci měl promyslet. Má pocit, že vše chápe na první dobrou.

Fizz
Příspěvky: 7956
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#2708 Nový příspěvek od Fizz »

Vůbec neříkám že tupci, jen prostě neřeší zdroj informací a jejich hodnotu, viz moji prarodiče, atd atd... Ty tri jsem jmenoval čistě proto že to byly poslední prispevky lidí navíc ve smyslu mého příspěvku....

Nikdy bych nerekl tupec tomu kdo reptezentuje svůj vystavěný nazor, navic takový clovek má ochotu k diskuzi a snese kritiku, pokud je věcná akonstruktivni.

Davno neřešíme přístup k informacím ale jejich relevanci a validitu. Což je dle mého největší handicap školství - obstarožní přístup k informacím.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#2709 Nový příspěvek od aumirek »

dobře tak v tom mém příspěvku nahoře ta nahradím takhle.Nějak se mi neche věřit že ty 3 tísíce nemaj pravdu a pravdu maj ti 3
Ale ono to nakonec vyjde nastejno

Fizz
Příspěvky: 7956
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#2710 Nový příspěvek od Fizz »

Zase mimo, to není o tom kdo má pravdu, řešíme názor, říkám že považuju svůj (i mnoho jiných) za konsolidovaný, uvážený, diskutovatelný... Bohužel to určitě nemůžu říct o nazoru vetsiny lidí s kterými se setkávám, vč mých prarodičů, okolních chatařů atd.

Oni většinou vychází z nějakého hlasitě (barvitě, na nově, v blesku... nevimkde) prezentovaného štěku bez souvislostí s cílem šokovat dvěma větami mezi reklamama. Ona je to jen trochu jemnější společností tolerovaná forma šmejdstvi.... Což oni vůbec tak nevidí. Pořád se dělá z komára velbloud, a když se něco děje ty otupělý lidi to přestává zajímat tak je na čase být v opozici...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Epidemiologie v akci...

#2711 Nový příspěvek od cenda.t »

aumirek píše: nechce věřit že ty 3 tísíce nemaj pravdu a pravdu maj ti 3
Ale ono to nakonec vyjde nastejno
Dneska je to bohužel většinou tak, že pravdu má ten, kdo má víc peněz, lepší právníky...., nebo ten, kdo víc řve... :-/
Tady tomu tak naštěstí (většinou :) ) není ... :friends:

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#2712 Nový příspěvek od aumirek »

Fizz to zas nesouhlasím já,jde snad o pravdu ty vidíš komára já velblouda no a kdo má pravdu.No a dělat z komára velblouda no jde to.Já zas vidím někde velblouda a někdo se s něho snaží udělat komára kterej se lépe zamete pod koberec.U našich představitelu to je dost často
a čenda máš sice pravdu ale já bych řekl že je to jen o penězích abys měl lepšího právníka nusíš mít prvně ty peníze

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Epidemiologie v akci...

#2713 Nový příspěvek od cenda.t »

A žaludek... :pistol:

Fizz
Příspěvky: 7956
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#2714 Nový příspěvek od Fizz »

Teď se asi shodneme v tom že i stejné informace mohou vést k různým názorům, pak může resp by měla nastat informovaná diskuze kde si navzahem sdělíme předpokládaná rizika , vyhody problémy a treba body zájmu,.... Problém je tam ze spousta informací se k tomu přilepuje aniž by měla v daném smyslu jakoukoliv hodnotu, ....

To co jsi psal bych já zahrnul do politizace problémů, a pak se hádat kdo má většího velblouda.

Drtivá většina řešených věci nelze definovat pravda/nepravda, snad s vyjimkou matematiky a části tyziky. Dokonce existují situace kdy obě strany mají pravdu, tyto pravdy si navzájem odporují ale jsou platné, tomu se říká comfirmation bias. A pak máš extrém, manželství, tam musíš kolikrát uznat, že druhá strana má pravdu i když ji nemá :smich:
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#2715 Nový příspěvek od aumirek »

Fizz tak ano v tom se asi shodnem .Ale problém to moc neřeší.Dejme tomu že je vyhlášeno nějaké nebezpečí a nemusí to bejt jen ten virus a nedoporučuje se tam jezdit.Každej to vyhodnotí podle svého.Jeden si řekne nejsme v komunismu nikdo mi nebude nic zakazovat nebo mám zaplaceno tak jedu či si řekne dělaj z komára velblouda.No odjede pak letadla a pod nelítaj takže vyřvává po vládě at se postará a pošle tam vládní speciál.Nařízená karanténa po příjezdu je mu k smíchu.Pak je tu druhá skupina jak jsi psal třebas ty prarodiče co to berou vážně a třebas i přeháněj.Ale mám za to že je lepší to přehánět a raděj počítat s tou horší variantou.Navíc je pravda že nás to svádí podcenovat protože česku s z mi neznámého duvodu případy končící smrtí vyhýbaj.Přesto mám obavy že ta smrt není to nejhorší co hrozí.Rozsah ukáže až čas zatím je brzo to hodnotit.Ale odborníci naznačují že i ten co to prodělal bez vážných problému muže časem mít nevratně poškozeno mnoho orgánu sami ani nevěděj kolik.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“