Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#8896 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

poraď se se svým ošetřujícím lékařem,kterýmu důvěřuješ . nečti hámotiny.vono se toho nakecá. a imaginaro,rytířsky tě nechám na pokoji....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8897 Nový příspěvek od zelenac »

Atlan píše: sob zář 18, 2021 7:45 pm Zelen povedz mi aky je rozdiel. Medzi vakcinou co podaval paster a tou co sa ockuje teraz.

Ako je. Mi jasne ze ty by si radsej zomrel na besnotu, ako sa dal ockovat.
Nuz rozdiel.......medzi tymi dvomi asi ako povestne nebe a dudy ;-) .Pokial nechapes ani toto,tak nema zmysel s tebou viest debatu :-/ .
Jasne ti je hovno ;-) !Keby ti bolo nieco jasne a vnimal by si pisany text,vedel by si,ze davno vravim,ze je rozdiel medzi virom ktory je s nami tisice rokov bez mutovania a vakcina nan funguje uz vyse storocia a medzi umelo vyvinutym virom ktory meni kabat rychlejsie ako daky politik.Takze vakcina proti nemu nikdy nebude vcas vyvinuta.Mozno skor nejake lieky na baze toho iveru,ci niecoho ineho....napr. sa mozno podari zistit,preco vir nezlozi obezneho cloveka s vysokym tlakom a sportovca ano.
Ale to je beh na dlhu trat...zatial sa ani odbornici nezhodnu a ja nemam chut byt pokusny kralik pri vyvijani vakciny proti nakaze,ktora zabija ovela menej ako niektore ine.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8898 Nový příspěvek od Atlan »

Je mi jasne ze tvoj je. Myslenie je velmi primitivne.

Este raz sa pytam aky je rozdiel ak ti poda nieco co nevies co je ujo paster alebo pani mudr Fenicka. Primitivnejsie ti to napisat neviem aby si pochopil o co ide.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8899 Nový příspěvek od zelenac »

Poviem ti to tak primitivne,ze by si to mohol pochopit.
Ak mi proti 100% smrtiacej nakaze podava nieco,co neviem co je ujo Pasteur,ktory vie co a preco mi podava,je to pre mna daleko prijatelnejsie,ako ked mi nieco co neviem co je proti mozno 3% smrtiacej nakaze podava pani mudr fenicka,ktora nema ani tusenia,co mi to vlastne podava.Ale presne vie,ze kolko za kazdy pich inkasuje ;-) .
Chapes?Primitivnejsie to uz podat neviem..... :-/ ...ale toto by uz mohol chapat aj uplny debil.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#8900 Nový příspěvek od imaginaro »

sekalsemmalo: sice nechapu tvé popíchnutí, ale vzhledem k tomu že jsem po adresoval atlanovi a nemám potřebu se dohadovat, je mi to jedno.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8901 Nový příspěvek od Atlan »

zelenac píše: sob zář 18, 2021 10:32 pm Poviem ti to tak primitivne,ze by si to mohol pochopit.
Ak mi proti 100% smrtiacej nakaze podava nieco,co neviem co je ujo Pasteur,ktory vie co a preco mi podava,je to pre mna daleko prijatelnejsie,ako ked mi nieco co neviem co je proti mozno 3% smrtiacej nakaze podava pani mudr fenicka,ktora nema ani tusenia,co mi to vlastne podava.Ale presne vie,ze kolko za kazdy pich inkasuje ;-) .
Chapes?Primitivnejsie to uz podat neviem..... :-/ ...ale toto by uz mohol chapat aj uplny debil.
Ovividne si nepochopil nevadi, vysvetluje to aj tvoje nazory.
Pasterova bola vyskusana na mysiach a kovidove na vzorke ludi.
Dost podstatny rozdiel. Inak toho pastera si pozri, presne ludia ako ty tam su zobrazeny :D

Inak ako vies ze nebuses patrit k tym 3%....

Statisticky mas veciu sancu problemov po kovide ako po vakcine, ale to ti tiez nehra do kariet co.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

peta62
Příspěvky: 34
Registrován: čtv dub 11, 2019 12:00 am
Bydliště: zapadni Cechy

Re: Epidemiologie v akci...

#8902 Nový příspěvek od peta62 »

Atlan píše: sob zář 18, 2021 7:45 pm Zelen povedz mi aky je rozdiel. Medzi vakcinou co podaval paster a tou co sa ockuje teraz.
......
Prvni sera proti vztekline byla jasne definovana jako pokusna a dobrovolne ( ano v nekterych pripadech rozhodli rodinni prislusnici protoze nemocni toho nebyli schopni ) se dali ockovat lide, kteri vedeli, ze maji jinak jistou smrt. Navic Paster vyrabel serum aby ho proveril a ne aby na nem vydelal.

To jen k tomu rozdilu, nediskutuji ani Covid ani kdo je ci neni ockovany a zda se ockovat proti Covidu. Ale srovnavani tech ockovani proti vztekline, spalnickam, tetanu atd. s Covidem je michani jablek s hruskami.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#8903 Nový příspěvek od bourač »

PAtlan, tak kde jsou ty mrazáky na ulicích :evil: už je september takmer pryč a nic ty vědmo :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8904 Nový příspěvek od Atlan »

O mrazakocch tu stale tocis ty, ja vravim o plnyvh nemocniciach a to je len otazka casu.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8905 Nový příspěvek od zelenac »

Nuz v jeseni,zvlast ak bola sychravejsia, bolo zvykom mat plne nemocnice,plus zakazy navstev.A to bolo v predkovidovej dobe,ked nemocnice nemohli ryzovat na pacientoch ''s kovidom''.Takze ked sa naskytla sanca vyryzovat niekolkonasobne viac(staci len chripku,anginu.....vydavat za kovid),tak ziadny podnikatel(co teraz zdravotnici su) nemoze taku sancu nevyuzit.To by musel byt uplny blazon.U nas k tomu prispeje este navsteva papeza,kde sa na seba mackalo tisice debilov....to sa potom nemozno cudovat,ze pocet nakazenych porastie.
Porovnavat kovid s besnotou a inymi nemutujucimi virusmi nieje miesanie hrusiek s jablkami,ale skor hrusiek so zemiakmi ;-)

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8906 Nový příspěvek od zelenac »

Toto je najvecsi problem niektorych ockovanych.....
https://www.mix24.cz/ockovani-lide-zaci ... -roznaset/
...ze sa na zaklade mylnych informacii chovaju ako.....
Vravim to stale...ked sa nakazi neockovany,bude(mozno :-/ ) mat tazsi priebeh a bude lezat doma,ockovany sa na nejake lezanie doma moze zvysoka....on je ockovany a teda slobodny :smich:
...pozeram,ze aj odbornik ma rovnaky nazor ;-)
https://www.mix24.cz/koronavirus-budou- ... l-smucler/

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#8907 Nový příspěvek od Fizz »

Budou, zaprvé proto že je jich většina, zadruhé právě proto že někteří z nich se považují za "nesmrtelné".

Zdravý rozum očkování ani neočkovaní nenahradi.

Mimochodem Šmoulacler je možná odborník na plomby ale jinak je to populistický hejsek který se zviditelňuje především argumentačními fauly.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

peta62
Příspěvky: 34
Registrován: čtv dub 11, 2019 12:00 am
Bydliště: zapadni Cechy

Re: Epidemiologie v akci...

#8908 Nový příspěvek od peta62 »

No Smucler je jednak zubar, jednak podnikatel. Zaodbornika bych jej v tomto pripade neoznacoval, tim nerozporuji co zde pise/rika.

Edit : Fizz mne predeswel, plny souhlas.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8909 Nový příspěvek od zelenac »

Nuz myslim si,ze aj zubar vie o vseliakych breberkach viac ako mechanik,ci murar....Ja si myslim,ze to povedal zrozumitelne.A vidim to aj v okoli.Ockovani uverili slubom politikov a kupenych ''lekarov'',ktorymi tito ohlupovali narod v zaciatkoch ockovania.To,co teraz odbornici priznavaju ohladom prenasania nakazy,to uz vecsinou ''slobodni'' ockovani nevnimaju a chovaju sa ako vemena.

peta62
Příspěvky: 34
Registrován: čtv dub 11, 2019 12:00 am
Bydliště: zapadni Cechy

Re: Epidemiologie v akci...

#8910 Nový příspěvek od peta62 »

Sarlatani jsou na obou stranach covidove bariery. Je dobre nedelat si o nich iluse jen proto, ze jsou ted zrovna na stejne strane. Ono pokud pro ne bude ta druha vyhodnejsi ... :cert:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“