Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#11191 Nový příspěvek od creative »

Všichni tomu chodíme naproti, jen co se ráno probudíme. Jen někomu se za den nic nestane.

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#11192 Nový příspěvek od creative »

Je těžké se s tím smířit, že vás podvedli, že jste naletěli, že jste chtěli klid, že jste chtěli mít výhody, že jste chtěli být NESMRTELNÍ.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... ource_zone

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#11193 Nový příspěvek od duchodce »

Já nebudu nesmrtelný , na mě čekají :cert: doufám ,že tam budou i :dablice: :nee: a čerti budou matit :karty: ...už jsem tam nakoukl :smich: Ale nechci je tam nakazit :smich: :vysmech:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#11194 Nový příspěvek od creative »

Pěkný, ilustrovaný komentář.

fikejz
Příspěvky: 6093
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11195 Nový příspěvek od fikejz »

Podle toho co psala sama Horká tak nakazit se chtěla především proto, aby mohla opět svobodně žít! Omezení neočkovaných ovšem není výmysl antivaxerů, takže když si jen na chviličku představíme, že u nás vládne někdo, kdo jednu skupinu občanů nediskriminuje, nechala by se i pak nakazit? Měla by k tomu důvod? Jaký?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11196 Nový příspěvek od Atlan »

Nakazenie je len otazka casu....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Epidemiologie v akci...

#11197 Nový příspěvek od chuck77 »

Bomba💥. Tak slušní lidé v Rakousku už to definitivně rozhodli a nenechají se antivaxerskou bandou nadále ohrožovat a vydírat😉. POVINNÉ OČKOVÁNÍ a fertig kámo👍. Od února panáčci😝.A co vzkazuji blouznivcům našich čecháčských hor a strání?????Bang👊 do vašich pyšně zvedlých frňáků, páč jen megahard direkt ala jmenovec (můj pochopitelně😃🤐) Chuck Norris vás donutí se chovat jak homo sapiens a ne jak dezorganizovaný prvok bez CNS🤮....jo a ve Francii vás ani nepustí do knajpy na chalku vy chytrolíni🤣....můžete tam vysvětlovat do halelujah ty vaše bludy až jim konečně někdo uvěří, třebas aspoň vy....blbý có???!!!nějak se vám v tý zatrolený Evropě nedaří dál a dál šířit ty vaše bláboly podložený poznatkama vědkyně Máni ze sámošky 😄....anebo to byla legendární Růžena z prasečáku ze SlunceSeno3????🤤
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#11198 Nový příspěvek od tomous »

čuku:kolikrát se stydím ,že jsme ze stejného okresu....

fikejz
Příspěvky: 6093
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11199 Nový příspěvek od fikejz »

V Rakousku zákony neschvaluje parlament? Nebo to je jen formalita? Já jen, že je to pořád jen vládní návrh, proti kterému je pouhých 51% tamních obyvatel.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Epidemiologie v akci...

#11200 Nový příspěvek od chuck77 »

Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11201 Nový příspěvek od bourač »

sem netušil že rakouskej ministr sociálních věcí má v týmu lidi z kmene chucků a atlanů :shock:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#11202 Nový příspěvek od PA »

Chucku, tvuj jmenovec Chuck Norris je mimochodem také pěkný sobec, protože skutečně účinná vakcína pro lidstvo by mohla být zhotovena pouze z jeho krve.
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

fikejz
Příspěvky: 6093
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11203 Nový příspěvek od fikejz »

Hned v úvodu je tam psáno:
Upozornění: Tyto informace se týkají aktuálně platného návrhu zákona o očkování proti COVID-19, který je v současné době v legislativním procesu parlamentu. Zde dostupné informace jsou průběžně aktualizovány. Vyhrazujeme si proto právo na změny!
To na moc fertig nevypadá.
Nehledě na to, že i kdyby to parlament schválil (proti vůli většiny voličů) tak jsou další způsoby, jak takový diskriminační a předpisům Unie odporující předpis zrušit.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Epidemiologie v akci...

#11204 Nový příspěvek od chuck77 »

https://kurier-at.cdn.ampproject.org/v/ ... F401863403

Jak říká ministr, "Impfpflicht kommt fix"
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

fikejz
Příspěvky: 6093
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11205 Nový příspěvek od fikejz »

Demokracii už v Rakousku zrušili, jako přežitek. :vysmech:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“