Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#1636 Nový příspěvek od bourač »

jakto že se ještě nelisujou masky na vstřikolisech - velmi dobře vysvětleno tady výše. Kéžby se tak jednoduše daly vysvětlit i ostatní "vládní chyby"
Já když se do něčeho pustím nejím nespím nemeju se. Udělat za měsíc formu (formy - různé velikosti, každý má hlavu jinou) bych si netrouf ani s partou nástrojařú a vybaveným provozem. + Materiál :zapomel:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#1637 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

to musí ted podnikatel posoudit jestli do toho kšeftu půjde sám,jestli stříkáním masky z plastu,nebo spíš nákej gumárenskej průmysl s vyměným filtrem ale mně to připadá na nošení těžký.prej si stěžujou,že nejdou ty z tiskárny čistit,že se jim nák rozpouštěj..a nebo je spíš poptávka po těch lehoučkých rouškách,respirátorech z toho prodyšnýho matroše nebo s membránou z nanovláken.to je snad na nošení příjemnější.jestli se mu ta forma zaplatí. a nebo si tu formu zaplatí v náký firmě stát.a to se snad už někde děje,ale hned to bylo napadnutý .... tady https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... k-40319865
Naposledy upravil(a) sekalsemmalo dne stř dub 08, 2020 6:01 pm, celkem upraveno 2 x.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#1638 Nový příspěvek od aumirek »

no ono to jejich slavné promořování je taktéž výstřel naslepo a psali že to pak nejde vzít zpětlDobře takže necháme promořit většinu obyvatelBohužel nikdo dnes neví získaj li nějakou tu imunitu nebo nezískaj nic.Je dost uzdravených co to dostali znova.Navíc to promoření muže vládě pomoct vyřešit duchodovou reformu.A jásat nemusej ani ty mladší dost čast znich jsou v podstatě invalidé nenávratně poškozené plíce a i mozek co jiného to se ještě zjistí.A to vše se muže opakovat i dvakrát do roka ne li celoročně

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#1639 Nový příspěvek od Cobrow »


Uživatelský avatar
RoKur
Příspěvky: 1778
Registrován: stř zář 25, 2013 6:47 am
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Epidemiologie v akci...

#1640 Nový příspěvek od RoKur »

DYK píše:V budoucnu, každá návštěva doktora s chřipkou bude znamenat test, to asi doktor nepodcení a ve vlastním zájmu by měl nemocný k tomu doktorovi jít, protože už to nemusí být jen chřipka. Tady je to, co jsem popsal před chvílí. https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... paign=null
Dyku, máš pravdu. Myslím si, že jsem pouze nachlazený, ale tím, že jsem doktorce řekl, že když vyjdu schodiště do patra a zadýchám se, tak mě poslala na test. To že nemám žádné teploty nepomohlo. Zítra čekám výsledek.
Mitsubishi MT21 - čtyřválec
Ostrovní FVE: mono 2Sx3P 320W (1900W). Regulátor Epever Tracer6415AN. Baterie Pb 48V/300Ah, LiFePo 200Ah 16 článků. Měnič (čína) sinus 3200W/48V
Solární deskové termo panely KPS11 4ks 1800W (7200W)

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#1641 Nový příspěvek od duchodce »

No myslím že teprve teď to začne být zajímavé.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dusl ... paign=null
Až se tihle lidi dají do pohybu do "zdravé" Evropy a potvrdí že se lze opakovaně nakazit , tak myslím že všechny ohledy musí jít stranou.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#1642 Nový příspěvek od Čárls »

Podívej ty sem nepustí vem si kolik států by museli projít a ty si je přes sebe taky nepustí
Prostě nastane to co bylo za studené války uzavřené hranice a pokud to dojde do extrémů myslím že se klidně může stát co za totalismu železná opona ale kolem Evropy a uzavřené hranice států To vše je jen nejčernější scénař co by se mohlo stát :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#1643 Nový příspěvek od bourač »

nejčernější?
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#1644 Nový příspěvek od vitex »

RoKur: Jaká návštěva doktora?Kdy bude budoucno?Pravidla jasně říkají,že máš nejdřív zavolat a ne tam chodit.Právě jsme si tím prošli díky zeťi,který se před dvaceti dny vrátil z Turecka.Byl doma izolován v jedné místnosti a po povinné karanténě se mu zvýšila teplota na 39.6°C.Naštěstí to dopadlo dobře.Nikomu nepřeji to,co jsme do doby doručení výsledků prožívali.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#1645 Nový příspěvek od duchodce »

"Podívej ty sem nepustí vem si kolik států by museli projít...."

Kolik států prošli dnešní "ekonomičtí" migranti. Vem si že někdo narve na nějakou kocábku 10 000 lidí a zapíchne ji na nějakou mělčinu na pobřeží Europy a posádka zdrhne -divoký scénář, vím ale přesně se tohle dělo nyní když už "migranti" přestali být pro novináře zajímaví....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#1646 Nový příspěvek od Čárls »

Akorád pokud je pandemie tak si to nelajznou vem si nakaženost lidí na blízkým východě sami by se nakazili a a toho se každý bojí víc jak kulky mezi oči
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#1647 Nový příspěvek od Čárls »

Víťo dokážu 14 dní sme se ve fabrice všici klepali když se vrátil nakupčí z alp a za 4 dni se uzavřeli hranice naštěstí nic nebylo a on taky nic normálně chodil do práce
takže 14 dní stresu co bude a zda něco nedotáhnul do fabriky
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#1648 Nový příspěvek od vitex »

vitex píše:RoKur: Jaká návštěva doktora?Kdy bude budoucno?Pravidla jasně říkají,že máš nejdřív zavolat a ne tam chodit.Právě jsme si tím prošli díky zeťi,který se před dvaceti dny vrátil z Turecka.Byl doma izolován v jedné místnosti a po povinné karanténě se mu zvýšila teplota na 39.6°C.Naštěstí to dopadlo dobře.Nikomu nepřeji to,co jsme do doby doručení výsledků prožívali.
Jejda,to mělo být na Dyka.
Kájo,byli jsme z toho doma všichni podělaní.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#1649 Nový příspěvek od Shrek »

bourač píše:nejčernější?
Bch rekl ze nejbilejsi...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
RoKur
Příspěvky: 1778
Registrován: stř zář 25, 2013 6:47 am
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Epidemiologie v akci...

#1650 Nový příspěvek od RoKur »

Ahoj Vitex, samozřejmě že šlo vše telefonicky. V karanténě jsem už podruhé. Poprvé to bylo na 5 dní před třemi týdny, když jsem byl jedné kolegyni u ní doma chystat počítač pro HomeOffice a ten den se zjistilo, že její matka, která s ní žije ve společné domácnosti byla na kontrole u své doktorky, u které se potvrdil test.
Jelikož od začátku počítám s tím, že úmrtnost proti ebole není nijak vysoká, a při tom, jak je to nakažlivé, tak to stejně dostaneme skoro všichni, mě to nechává klidným. Nebudu k vůli toho panikařit, jako někteří, kteří počítají s tím, že pokud to dostanou, tak umřou. Chápu ale nemocné.

Jelikož dělám ve firmě, která dodává materiál pro Pharma do celého světa, tak jsou na mě kladené velmi vysoké požadavky na dodržování zásad, aby jsem nešířil virus. Jednou z nich je i ta, že pokud se jakkoliv změní můj zdravotní stav, okamžitě zůstávám doma v karanténě a kontaktuji svého praktického lékaře. A do karanteny jdou hned všichni Ti, se kterými jsem byl v práci v kontaktu. Vrátit do práce se můžeme až když se virus nepotvrdí. Do té doby pracujeme z domu.
To jenom na vysvětlení, aby si někteří nemysleli, že na to úplně prdím.
Ale strach z toho nemám, i když se už dostávám do rizikové skupiny.
Mitsubishi MT21 - čtyřválec
Ostrovní FVE: mono 2Sx3P 320W (1900W). Regulátor Epever Tracer6415AN. Baterie Pb 48V/300Ah, LiFePo 200Ah 16 článků. Měnič (čína) sinus 3200W/48V
Solární deskové termo panely KPS11 4ks 1800W (7200W)

Odpovědět

Zpět na „Putyka“