Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7741 Nový příspěvek od imaginaro »

šreku, taky by sis mohl rozmyslet co pišeš:
"Ale ja se tu nechci hadat, jen proste kazdy mame jiny nazor na vec. Nijak nezpochybnuju vas nahled na rousky, na opatreni. ..."

Pokud bys to myslel vážně, nemohl bys v předchozím příspěvku napsat:
"A jak tak ctu, tak to tu je stale stejny, priposrani stale serou v sini i kdyz uz je rok s nama a je jasny ze to tu zustane. Delejte dal krysy a budte zalezli, aspon my ostatni muzem normalne zit. ..."

Pokud chceš respektovat něči nazor, nemůžeš ho zesměšňovat. To že se tu někdo z principu rozčiluje nad tím že někdo nedodržuje nařízení ještě neznamená že je zamčenej v bytě a nechá si vozit jidlo za dveře. Já taky žiju tak nějak normálně, ale nařízení dodržuju, protože chci aby se to co nejdřív zlepšilo a já mohl zase s rodinou sem tam něco podniknout. Na rozdíl od těch protestujících antirouškařů mám totiž v hlavě mozek a lehce jsem si vyhodnotil, že je lepší se omezit teď v zimě kdy je hnusně a né v létě, protože teď se na to vykašlem. Spousta lidí potřebuje aby ten příval do fakultek ještě o něco víc klesl, protože potřebuje operaci, nebo vyšetření které může odhalit potřebu operace a zabránit tak úmrtí na něco, třeba rakovinu. I já potřebuji vyšetření, protože mám problémy co nejsou normální a nemůžu teď do fakultky, protože kvůli koviďákům jsou omezeny výkony jen na neodkladné (což vyšetření není) a když tam někdo přijde na vyšetření, tak mu nadávají a vyhodí ho!!! Až tak daleko jsme to se zdravotnictvím kvůli ignorantům dotáhli. Léčíme sobce kteří mají názor, "šak co kdyžtak umřu a stejně příště zase nic dodržovat nebudu a nebo si někam zaletím" namísto lidí kteří si života váží a mají rodiny.
Všem ignorantům tímto za všechny co čekají na vyšetření či dokonce vážnou operaci vážně "pěkně děkuju". :( (to není myšleno osobně, jsou tu jiní co jsou mnohem horší jak ty)
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#7742 Nový příspěvek od bourač »

nikam nechoď Shreku a pokračuj ve žvanění, cos marodil byla tu nuda. :smich:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#7743 Nový příspěvek od JARDY »

Ale on nemarodil, jenom rozšiřoval chřipečku .
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
vlada34
Příspěvky: 171
Registrován: úte led 01, 2013 9:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Epidemiologie v akci...

#7744 Nový příspěvek od vlada34 »

Přesně tak Shreku, byla nuda :(

Uživatelský avatar
vlada34
Příspěvky: 171
Registrován: úte led 01, 2013 9:49 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: Epidemiologie v akci...

#7745 Nový příspěvek od vlada34 »


Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7746 Nový příspěvek od imaginaro »

Už jsem to tu myslím psal, dokud vlády nezakleknou(vaše oblíbené slovo) na vývojové laboratoře nebo dokonce nějaká státní nevyvine vakcínu pro trvalé vymícení tohoto viru, nikdy žádná vakcinologická firma nezahodí šanci každý rok vydělat miliony(miliardy) za přeočkování. Nejsem ani chemik, tedy nevím zda je to možné vyrobit, pouze tvrdím že to nikdo dobrovolně nevyrobí. Pokud se něco takového někdy dostane na světlo, bude to zase jen proto, že to nějakej výzkumník (co to má v hlavě morálně ještě v pořádku) zveřejnil.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#7747 Nový příspěvek od duchodce »

Imaginaro , případné vynalezení uni vakcíny by nikdo neutajil. Jestli máš v okolí nějakého chemika ,zeptej se ho na to jak se to vyvíjí. Ta vakcína je pouze vrchol práce několika desítek -stovek - chemiků. A navíc prostě ta bestie je živý "tvor" a z podstaty se mění. A protože ho zabít neumíme tak mu jenom znemožňujeme aby zabil nás. Je a bude to závod ,něco jako s chřipkou a budou mrtví při každém novém náporu ,zrovna tak jako jsou po chřipce . Pouze po ní jsou desítky mrtvých nad "standartní "úmrtnost. Tady jsou desítky tisíc a případná "neřízená"epidemie by znamenala statísíce mrtvých /Španělsko/. Kolaps ekonomiky v celé Evropě, prudké snížení životní ůrovně s následným chaosem a lidmi v ulicích. Co se děje potom si přečti v dějinách.Do dost velkého průseru se nyní žene Indie a vzhledem ke kastám tam budou mít asi potíže.
Co se týče Šreka nechte ho žít ,pokud to dodržuje alespoň na veřejnosti jak píše, je alespoň co číst z "druhého břehu". Mám známého "nerouškaře" ,coro v rodině trochu zaklepalo s jeho seběvědomím ale "figuru"drží dál. On ale do doby nakažení - "ocelové tělo"- od té doby tu rýma že neviděl,tu angina že nemůže ani telefonovat .Nějakou souvislost to mít bude...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7748 Nový příspěvek od Fizz »

Hele dřív válka znanenala zabít, teď se ví že to není efektivní, víc než zabití nepřítele poškodí pokud má v péči zraněného nebo doživotně zmrzačeného.

Dlouhodobé následky jsou psychicky i ekonomický nesrovnatelné vůči zabití.

Pokud toto někdo vyvinul záměrně, nebo né není moc podstatný pokud to bude i nadále eskalovat dedukovat můžete sami.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2598
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Epidemiologie v akci...

#7749 Nový příspěvek od krajan »

Tipujem ze zámerne... bol niekto v poslednom čase v obchode pre dospelých??? Železo zdraželo o 40 % meď vraj až 80% ... a to nieje úplne všetko dôsledky budú katastrofálne nakoľko už teraz sa stáva že určitý druh tovaru nekúpiš alebo áno ale zaplatiť aj dva razy toľko
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7750 Nový příspěvek od imaginaro »

Ale já do něho nereju, šak jsem psal ať to nebere osobně že jsou mnohem horší než on. Díky za to že to dodržuje aspoň tak jak píše.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7751 Nový příspěvek od imaginaro »

Snad se na mě nikdo nerozčílí když v této nelehké a pro mnohé ponuré době nahodím malou vějičku pozitivna:
NASADIL LETOS NĚKDO NĚCO DO LÍHNĚ? JÁ DESET HUSÍCH A OSUM SLEPIČÍCH A ZÍTRA BUDU PROSVĚCOVAT.
Kdo chce nebo má v líhni, tady můžeme pokračovat. :friends:
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 6#p1701346
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7752 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ale vem si roušku.ptačí chřipka řádí.abys to pak nešířil...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7753 Nový příspěvek od Emmett »

imaginaro píše: stř dub 14, 2021 1:34 pm Jsi mimo, hadra není útok ale obrana. Na tom je vidět jak jsou lidi tendenční, ať už vědomě či nevědomky. Až kolem tebe půjde medvěd a ty budeš stát vedle tabule stojícího sádrokartonu, tak zůstaň stát vedle, já se radši schovám za sádroš a budu mít větší pravděpodobnost že si mě nevšiml. Tohle je analogie na roušku, ne ta tvoje.
Ty sis neshlédnul ty debaty vědců co jsem dával na minulé stránce, že? Vyhledej si NADACE NEURON, tam si můžeš najít co chceš. Je škoda že tyto debaty neběží v TV.
sorry ale
Jsi mimo ty a je to způsobené že tvému heslu od dědečka ti chybí jedna důležitá věc
a to

že pokud budeš hledat na hromadě hoven tak najdeš max hovno. Nemyslím to sprostě hovno je lepší než čím se nás snaží krmít .

Proč ignoruješ důkazy pěstování bakterií ,plísní z videí co jsem dal odkaz ?
protože to neříká tv hvězda,šlechta která je mimochodem od podzimu bez náhubků ?

Hadra je ochrana před virem asi taková
jako je namazat se pro ochranu před medvědem medem
nebo na sebe někteří vrhnou 1/2 kamionu sádrošu

Masky jsou účinné pouze 1,32% (CDC 3/8/2021). Oproti neroušky . POZOR tady se mluví o ochraně proti viru kovidu
k tomu je potřeba ++++++++ přičíst
respirační nemoci , bakteriální infekce, plísně
a mnoho dalších z toho nejdůležitější zabijáci jsou jako u španělské chřipky případy hnisavých zápalů plic které byly způsobeny smíšenou infekcí streptokoky a stafylokoky

Fizz píše: stř dub 14, 2021 1:38 pm Jo jsou dobrý i zlý bakterie.
Jestki si mám vybrat zda budu mít na puse to co mi z ní vyletí nebo to co z ní vyletí tobě asi tušíš co si vyberu. A ty snad ne?
dobrý by bylo mít na výběr já nikomu hadr nenutím ale ty mě jo

a nemám strach z lidí kteří nekašlou = nemají příznaky
mluvím o dýchání ne kašlání
mluvím o idiotismu kdy člověk bez kašle bez příznaků musí POVINNĚ pěstovat viry, bakterie, plísně
mluvím o prostorech kde nemáš šanci pokud nemáš rozdrbanou sliznici, a máš dostatek čistého vzduchu chytnout vira, bakterie , plíseň, nechat si rozběhnout různé nemoci způsobené nedostatkem vzduchu.
vždy jsem myslel že dýchýní je život
teď jsi mě přesvědčil že problémy s dýcháním které cítím přes respirátor je vlastně výhoda která je větší než nevýhody.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#7754 Nový příspěvek od JARDY »

Jednou se děti budou učit.....všichni naši vědci a doktoři začínali jako uživatelé fora Naše traktory.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7755 Nový příspěvek od Fizz »

:smich: nedostatkem vzduchu?

Rouška? Respirátor?

To může napsat jen někdo kdo nikdy neměl žádný vážnější respirační problém. Víš jak se dýchá s prasklou plící? Já jo. Víš jak se dýchá s plící zhmožděnou? Já jo.

I nekolik let po operaci jsem mel problém dýchat v helmě na motorce, tělo si pamatuje ten nedostatek, proste něco jako panicky záchvat. Teprve po 8 letech, se to jaksi srovnalo, nicméně nemůžu si vzit třeba těsný rolák nebo plynovou masku ( :D ), respirátor rouška, o roušce nevím, akorat mě škrabou za ušima, resporator, jo po víc než 5ti hodinách jsem v něm unavenejsi, ale podstatně míň než když mám třeba alergii, kterou jsrm loni mel jen minimálně (chytl to respirátor), a něco oči.

Přál bych ti aby jsi si to nemusel zkusit osobně, radši budu rok nosit respirátor má dvě směny než ležet týden na jipce, nemůžeš spát protože se nemůžeš né pořádně ake ani normálně nadechnout, seš modrej, je ti pořád zima, o chůzi, mluvení, nebo hýbání rukama nemůžeš ani myslet, čtení? Ne. Jediný co jsem byl schopen delat bylo počítat čtverce v podhledu. První dva dny jsem dokazal napočítat do 6ti nekdy do 8mi. Prostě jsem se v půlce řádku ztratil. Podletoho jak mi šly počty jsem si odvozoval jak jsem na tom. Když me přesouvali na normální pokoj dokázal jsem vynasobit ty dve strany, (15x30), když jsrm začal chodit (se sestrou které jsem se držel ramen) pamatuju si hlavně tu neschopnost přinutit nohy k něčemu, neuvěřitelně pomalý šourani dělaly, a já s tím nic nezmohl.

Ale to je minulost, teď jsem fit a NIKOMU, nepřeju aby si to vyzkoušel, v době kdy se mi to stalo jsem měl 26, a super fyzickou kondici.
Upřímně dost špatně bych nesl kdybych někoho do takové situace dostal. Asi neumím být bezohledný sobec.

// Mimochodem nebezpečnost tohodle sajtajta spočívá mimo jiné v bezpříznakových přenášečích... Ale to ví snad každý.//
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“