Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#7726 Nový příspěvek od Atlan »

Tu mate sekamadotoho cestu.
Neviem ci by ste boli spokojny.
https://www.cas.sk/clanok/1113549/hrozi ... .c.x...B.1

A pre shreka, ak sem pride napr brazilsky alebo JA variant tak si celu kuru zopakujes.

Tak smelo dalej ignorujte vsetko.

Ktym pasom, no ked koli tomu k tebe pojde sanitka, tak je mozne ze inde bude chybat. Tak kludne tboja lajdackost k pasom moze stat niekoho zivot. Hlavne v dnesnej dobe ked sanitky lietaju k kovidakom.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7727 Nový příspěvek od DYK »

Já souhlasím. V duchu výkřiků zde o svobodě a demokracii nechápu, proč se někdo stará o moje zdraví či život? To je snad v mém zájmu, ne? Takže pásy, přilba - co je komu potom? Je to jen moje věc. Rychlost, předjíždějí a jiné manévry - prosím, to beru. Von ten Chobotek má pravdu! To se budou brát z huby kuřákům cigarety a típat ze stejného důvodu? A to jsem ochoten uznat, že ty cigarety "ohrožují" i okolí, nejen kuřáka.
A Atlane nestraš. Sice nevím, jaká je situace na Slovensku, ale tady kraje nemají jednu sanitku a jednu posádku.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#7728 Nový příspěvek od bourač »

Atlan probuď se, sanitky už pro nikoho nelítaj. Poslední vlna skončila. Je pauza než přijde další. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#7729 Nový příspěvek od mastnacek »

Nojo panove, jenze strach je jediny co na lidi plati, krom penez. Vsichni vime co absence strachu udelala koncem leta a na podzim. :pistol:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#7730 Nový příspěvek od Atlan »

Ale chodia, ktym co sa nepriputaju a ktym ostatnym :D zase zakecavate.
Inak taky text neviem nepocital som to.

"Samozrejme, uznávame, že vakcína je dobrovoľná a nikoho do ničoho nenútime. Len ak sa budete v aute zapínať pásom a máte 45 rokov, tak vedzte, že to robíte zbytočne, ak ste sa neprihlásili na Astru minulý víkend. Lebo šanca, že umriete za tým volantom tento týždeň je 1000-krát nižšia ako to, že skončíte vo vreci v nemocnici "na pľúcnu formu kovid".
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#7731 Nový příspěvek od JARDY »

To co ohrožuje život jednoho , vždycky nějak ohrožuje životy ostatních ,i když to hned tak nevypadá . Když se chceš zabít tak se běž oběsit ale dávej pozor ať na někoho nespadneš a ať tě nenajdou děti aby z tebe neměli trauma.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7732 Nový příspěvek od Fizz »

Dyk, svoboda není černobílá jak se prezentuje, svoboda jakakoliv bude omezena na společensky prospěšnou míru. Já se chovám tak abych co nejméně obtěžoval okolí. (To máš jako v bytovce, nekdo dupe, má nahlas hudbu, a říká že doma si může dělat co chce, já tvrdím že budit nekomu třeba děti a nebo jeho samotného není otázka svobody.) Chlapi na stavbě ví že přede mnou a kolem mě se nekouří, nezakázal jsem to, nemam to rád vadí mi to, respektují to, plus nesnáším vajgly na zemi (resp kdekoliv, at si to hažou po zemi doma). A někdo to po nich má uklizet? Ta čast společnosti která se (alespoň v mém okolí) nejvíce ohání svobodou, je hlavně arogantní a často nectí ani základní pravidla soužití ve společnosti.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#7733 Nový příspěvek od Shrek »

Atlane, musis vic cist... Je mi jedno ktera varianta prijde, dostanu to znova v kazdem pripade, nemam dostatek protilatek. A dokud tu nebude sputnik, ockovani odmitam. Ale pokud ta chripecka bude mmit stejny prubeh (u me) jako ta v zime, tak to beru, skoro nic mi nebylo. A kdybych redil krev chlastem, tak asni ta tromboza nemusela prijit.
A jak tak ctu, tak to tu je stale stejny, priposrani stale serou v sini i kdyz uz je rok s nama a je jasny ze to tu zustane. Delejte dal krysy a budte zalezli, aspon my ostatni muzem normalne zit. Malo lidi venku, nemusim mit hadr na hube, na narizeni seru, kdyz jsem sam, nenosim to.
Vcera bylo veselo, zustali jsme tam az do pulnoci... Na zitrek mame chlebicky, oblozeny talire, nejaky jednohubky, bude veselo, mame joutube vecer. Zavedli jsme tam internet, platno a projektor mam. Uz aby bylo leto, bude se moczt sedet venku.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#7734 Nový příspěvek od ITS »

:smich:
Tak rouška je málo, ty musíš mít před hubou plátno. Ale aby nebylo moc por(n)ovité.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#7735 Nový příspěvek od duchodce »

Šreku ,Švédi pro nerouškaře vzory zkrocení pandemie be uzávěrů, taky nesrali v síni a už v tom lítají. Mají nemocnice na doraz a uvažují o tvrdém lockdownu.
https://cnn.iprima.cz/svedsko-prebralo- ... d=11292757
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#7736 Nový příspěvek od Shrek »

Ale ja se tu nechci hadat, jen proste kazdy mame jiny nazor na vec. Nijak nezpochybnuju vas nahled na rousky, na opatreni.
¨Byl jsem je nucen strpet taky, ale jak rikam, jsou bezzuba. Stacil car papiru a jezdil jsem kam jsem potreboval, opakuji ze pracovne, ne z nejake radosti ze muzu. Ale nosit slintak kdyz jsem na ulici sam tedy neminim, strpim ho na namesti, na sidlisti radeji prejdu na druhej chodnik nez bych si to nasazoval.
Umrti nepopiram taky, psal jsem par prispevku z5, ale 60-80procent populace se to netyka, prejdou to jak chripku, mozna horsi chripku, posuzovano po tom co to provedlo me. Ale neni to ebola, mor (kerej kdysi neumeli lecit) nebo meningokok kerej ma umrtnost vic jak 10% a da ti jen par hodin na lecbu.
Dneska jsme cetl clanek, pisou ze vakcina bude zrejme fungovat 6-9mesicu nez bude mutace a bude se muset upravit kod vakciny... Neni mozne porad dokola ockovat, dokud nenajdou nejakou pilulku kera na to bude fungovat, jako paralen na teplotu, jsme v prdeli. Proste to tu je, nekdo umre, nekdo ne. Jen nechapu paniku Atlana, ten je vazne priposranej moc.
Ja nemam jinou moznost nez pracovat a chcipnout v nore nechci. Taxem se s tim smiril, neumrel jsem po prvni nakaze, treba neumru pri druhe... Proste to risknu, ale budu zit tak nejak normalne. Ne tak ze nikam nesmim.
Kazdej at dela jak mysli, a ja myslim tak jak delam. Ve vchode kde je 13bytu, jsem byl predposledni kdo to chytil, takze jsem se asi choval zodpovedne. Na nastence behem 14dnu viselo 3xparte- 8bytu duchodcu 70+ asi to nakazlive bude, pac to fakt chytil komplet vchod. Sousedka nademnou uz 2mesice nevysla ven, v nemocnici nebyla, ale semlelo ji to asi pekne.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#7737 Nový příspěvek od mastnacek »

Shreku, mels zuatat off, to jsou zase blitky. :help:

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7738 Nový příspěvek od Fizz »

To není o hádání, sám píšeš, než nasadit a potkat radeji nepotkas.
Sám na ulici to nemá nikdo, v bagru taky né, když okopavas zahradku asi tak né.

Do obchodu, autobusu atd...

Jednak šrek je samojediný, podle toho co píšeš nikoho neživiš, nemáš děti/manželku, to je pohled jedináčka proč se má dělit o čokoládu.
Druhak trošku nechápu co píšeš, pokud to měl být apel na zdravý rozum asi se úplně nepovedl, a ta "tečka" o parte je úplně mimo, viz bod 1.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#7739 Nový příspěvek od JARDY »

Sobec.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#7740 Nový příspěvek od mastnacek »

Fizzi, kapnuls na to, chtel jsem to vcera napsat, ale nasrala me Slavie jak padla, tak jsem sel spat.
Presne, pohled ja ja ja ja ja, to bytostne nesnasim natoz v tomhle marasmu :pohlavek:
Mam to uplne obracene nez shrek, tehotna manzelka, deti, mama. Jako jsem kokot typu ja ja ja abych na to sral? Rozvadet to nemusim.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“