Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#9166 Nový příspěvek od Atlan »

No hej zelenac 5 na vakcinu a 12tis ci kolko na kovid, fak ta vakcina kosi.....

Skvělá práce Fakultní nemocnice v Motole a Nemocnice Na Homolce. Muž 59 let, v únoru dostal COVID-19. 207 dní na ECMO.
30 infekcí. 2 kg antibiotik. 122 dní čekání na dárce plic. 8 hodin operace. 5 dní poté odpojen od ECMO. Za další dva týdny od ventilátoru. Nyní už dýchá spontánně.

Tak tomu tie 2kg atibiotik urcite prospeli, tie boli urcite bez vedlajsich ucinkov :D
By som povedal zlata vakcina
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

modráček
Příspěvky: 181
Registrován: pon čer 01, 2015 7:44 am
Bydliště: pz

Re: Epidemiologie v akci...

#9167 Nový příspěvek od modráček »

zelenac píše: ned říj 24, 2021 3:20 pm No a nejaky iny jaden si dal slahnut vakcinu a zomrel tiez.Lenze sme sa dozvedeli,ze to v ziadnom!!! pripade nemohlo byt od vakciny :smich: .Skratka,pomrelo z pomre este vela jadenov a vobec nebude zalezat na tom,ci su ockovani alebo nie.Niekomu ta vakcina pomoze,inemu pomoze do hrobu...... :-/ ...takze zatial ma kazdy moznost rozhodnut sa podla seba.
Verit,ze bude ucinna vakcina vyvinuta proti prvemu kmenu kovidu ktorou ockuju proti hadam tretej,ci stvrtej mutacii....to chce fakt silnu vieru v ''elity'' :-/ .Ale aj silna viera niekedy uzdravuje.
Najdi si nějakou babu,uleví se ti a lidem okolo taky doktore.

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Epidemiologie v akci...

#9168 Nový příspěvek od ibanez5 »

:tyty: ne, ne kolega zelenac má pravdu ,ale na to příjdete sami ...
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#9169 Nový příspěvek od zelenac »

modráček píše: ned říj 24, 2021 5:40 pm
zelenac píše: ned říj 24, 2021 3:20 pm No a nejaky iny jaden si dal slahnut vakcinu a zomrel tiez.Lenze sme sa dozvedeli,ze to v ziadnom!!! pripade nemohlo byt od vakciny :smich: .Skratka,pomrelo z pomre este vela jadenov a vobec nebude zalezat na tom,ci su ockovani alebo nie.Niekomu ta vakcina pomoze,inemu pomoze do hrobu...... :-/ ...takze zatial ma kazdy moznost rozhodnut sa podla seba.
Verit,ze bude ucinna vakcina vyvinuta proti prvemu kmenu kovidu ktorou ockuju proti hadam tretej,ci stvrtej mutacii....to chce fakt silnu vieru v ''elity'' :-/ .Ale aj silna viera niekedy uzdravuje.
Najdi si nějakou babu,uleví se ti a lidem okolo taky doktore.
Babu mam perfektnu a taha to so mnou uz skoro 30 rokov :) .Ale ty by si si mal nejaku najst,ak potrebujes ulavit.Niesom doktor,ale pocuvam aj doktorov ktori neprofituju z kovidu a pametaju naco prisahali a tym padom mozu rozpravat otvorene.Len v mainstrime nejako nedostavaju priestor na vyjadrenie svojho nazoru.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9170 Nový příspěvek od creative »

Já taky vím, že má Zelenáč pravdu. Každopádně ty svině pěkně rozeštvali lidi proti sobě. Je to vidět i zde na foru. Ovce co se nechali naočkovat neceknou proti režimu nic. Snad se stydí, že jim naletěli. Někteří mají osobní zkušenost ze soc. zařízení jako Bourač a mají hlavu pevně na krku a říkají, co si myslí. Dnes jsem byl ve Sportissimu pro boty, protože jedeme na hory na chatu. Jako každý dělník západního typu si beru 4 x do roka dovolenou s rodinou. Slečna mi u pokladny řekla : vy se máte. Neměl jsem nic na hubě. Potom mi řekla, jak jsou někteří lidi zlý a hned žalují a chtějí vedoucího. Tohle chcete, stb. Hnus. Tak sem ji řekl, že nic nenosím a nemám s tim problem a doporučuju to ostatním.
Každopádně opatření jsou nastavena tak, aby se dodržovat nemusela, neb se nedají ani vymáhat. Viz 1,5 m . Kdo to kdy viděl zaevidovat a zadokumentovat takto spáchaný přestupek. To je jak s objížděním cyklisty.
Uvedený přestupek se nedá u komise ani zadokumentovat, ani prokázat.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#9171 Nový příspěvek od DYK »

Kdy já varoval? Léta zpět! Nejdřív Sychrováka a potom jsi procitl i Ty. A přesto jsem plně očkovaný, po prodělání onemocnění a prostě mám klid. Zatím. I jsem to psal, že se očkuju pro klid.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Epidemiologie v akci...

#9172 Nový příspěvek od oco13 »

creative píše: ned říj 24, 2021 8:15 pm Každopádně opatření jsou nastavena tak, aby se dodržovat nemusela, neb se nedají ani vymáhat. Viz 1,5 m . Kdo to kdy viděl zaevidovat a zadokumentovat takto spáchaný přestupek. To je jak s objížděním cyklisty.
Uvedený přestupek se nedá u komise ani zadokumentovat, ani prokázat.
U nás vo fabrike idú vždy nad rámec štátnych opatreni a tak ruška nosíme či chceme alebo nie. Manželka sa mi smeje, lebo ona v zdravotníckej výrobe ich nosí už 10 rokov. :typek:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#9173 Nový příspěvek od bourač »

kuwa creative - musíme někdy zajít na pivo. O babišovi se bavit nebudem. ;-) :)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#9174 Nový příspěvek od imaginaro »

creative píše: ned říj 24, 2021 8:15 pm ... Každopádně ty svině pěkně rozeštvali lidi proti sobě. Je to vidět i zde na foru. Ovce co se nechali naočkovat ...
Nejvíc rozeštvávají čr lidi jak seš ty, kteří okamžitě musí každého škatulkovat a ponižovat například oslovením ovce. Lidi jako ty vůbec nerespektují právo jiného rozhodnout se podle svého, jakmile se někdo rozhodne jinak než podle toho jak jsi sám sebe přesvědčil ty, je podle tebe ovce. Právě JEN A POUZE lidi jako ty rozdělují společnost, nikoliv vláda. :evil:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

fmodel
Příspěvky: 76
Registrován: pát srp 28, 2015 10:31 pm
Bydliště: Čáslav

Re: Epidemiologie v akci...

#9175 Nový příspěvek od fmodel »

imaginaro píše: pon říj 25, 2021 10:08 am
creative píše: ned říj 24, 2021 8:15 pm ... Každopádně ty svině pěkně rozeštvali lidi proti sobě. Je to vidět i zde na foru. Ovce co se nechali naočkovat ...
Nejvíc rozeštvávají čr lidi jak seš ty, kteří okamžitě musí každého škatulkovat a ponižovat například oslovením ovce. Lidi jako ty vůbec nerespektují právo jiného rozhodnout se podle svého, jakmile se někdo rozhodne jinak než podle toho jak jsi sám sebe přesvědčil ty, je podle tebe ovce. Právě JEN A POUZE lidi jako ty rozdělují společnost, nikoliv vláda. :evil:
Co ti brání v tom oslovovat ho stejně ,třeba tupé hovado ,tak že to rozdělíme na ovce a tupá hovada a je to 8)

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#9176 Nový příspěvek od ITS »

Imaginaro to napsal velmi důrazně.
Já se připojím s názorem, že pokud není problém exaktně vyjádřitelný, pak nemůže být jedno jasné stanovisko. Kdyby někdo nevěděl, co je exaktně, tak to znamená, že výsledek vznikne na základě přesných matematických, či jiných exaktních postupů. Výsledek je jeden a nezpochybnitelný.
Pokud se k výsledku nelze dostat exaktně, pak rozptyl názorů na věc je velký a oponentura by se měla vést velmi kultivovaně a měla by být argumentačně propracovaná.
Výkřiky o naočkovaných ovcích nejsou argumentem, ale pouze prostoduchým výkřikem. Na základě naší diskuse si každý může utvořit svůj názor. Kdyby diskuse uváděla konkrétní případy a vlastní zkušenosti, pak si opravdu názor jde udělat.
Bohužel z těch výkřiků si udělám spíše názor na autora :silly: , než na danou diskutovanou problematiku.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#9177 Nový příspěvek od imaginaro »

fmodel
Protože mi to není vlastní, nevidím v tom smysl, vymlouvat někomu něco když nechce a ještě ho za jeho názor urážet. Na svůj názor má každý právo, ale už ne urážet jiného že nemá stejný. Už dlouhodobě všude upozorňuju že se ze společnosti mílovými kroky vytrácejí čtyři základní morální vlastnosti, nutné k předpokladu aby společnost byla morálně zdravá - SLUŠNOST, RESPEKT, TOLERANCE A EMPATIE. Pochopitelně i toto má své meze na které je třeba upozornit.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#9178 Nový příspěvek od mastnacek »

Ze si nevyberete nejaky jiny stadovy zvire, treba kravy, srnky... jestli nekdo nechape v cem spociva sila stada, tak je to tupe hovado :))) a jak znamo, stado musi mit pastyre a pastevcke psy, aby ho uchranil pred vlky. :obchod: :pohlavek: Hybaj ockova proti kulhani a navrch odcervit!

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9179 Nový příspěvek od fikejz »

ITS, Imaginario 8)
Sice mi někdy dá práci se udržet a reagovat slušně a hlavně bez urážení druhých, ale když se chtějí lidi domluvit musí to tak být.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#9180 Nový příspěvek od imaginaro »

V tom je právě ta tolerance a vzájemný respekt :ano: :friends:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“