Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Epidemiologie v akci...

#8881 Nový příspěvek od Veteranista! »

Mě by spíš zajímalo, jak jsi představujete (nejlépe i moci páni) další vývoj.
kdo chtěl, už je naočkovaný a nějaká velká čísla nových očkování už by nečekal (pokud to nebude nějak nařízeno...).
To už budeme do konce žvota pořád testovat, nosit náhubky?
Já očkování nemám, náhubek už nějakou dobu nenosím nikde (a že jsem toho poslední dobou prošel od kauflandu, ikea, snad všechny hobby markety, několik nákupních center) a nikdo mi neřekl ani popel. Nemám problém, když bude třeba chřipková epidemie ho nasadit, ale takhle v klidném létě nevidím důvod. Takže komu vadí roušky, tak ať je prostě sundá, jeto každému šumák.
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#8882 Nový příspěvek od bourač »

každému ne, například v Hradci králové (Slezské předměstí) je jídelna, veřejná, vynikající kuchyně. Chodí tam půl Hradce na oběd.
Jidlo vydává bába cca 40let, bez roušky a řve na zákazníky kteří roušku nemají ať si jí nasadí.
To jsem si nenechal líbit, kdyby měla roušku ona nasazenou, neřeknu ani ň a vezmu si jí taky.
Tak trochu hlasitější slovní výměna v jinak stichlé jídelně. :vysmech:
Nedala mi žrádlo dokud sem nešel na pokladnu a roušku si nekoupil. (Měl sem fakt hlad :D )
V přechodu ještě nevypadala, asi menzes. (možná také vedlejší příznak vakcinace)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

peta62
Příspěvky: 34
Registrován: čtv dub 11, 2019 12:00 am
Bydliště: zapadni Cechy

Re: Epidemiologie v akci...

#8883 Nový příspěvek od peta62 »

Pokud je tam ta zenska dlouho, navic neustale testovana, stejne by to pres jeji rousku proslo, zatimco rousky jen prochazejicich zakazniku ji chrani. Beru vseobecny globalni fakt platny pro jakekoli viry/bacily, nejen Covid. Takze bez obsah chapu, forma asi pokulhava.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#8884 Nový příspěvek od creative »

Proč by měla byt testovana, je v praci, žadna takova povinnost není. A proč by měl mít roušku v jídelně, když ji stejně po chvilce sunda. Je to jak v hospo, no ni.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8885 Nový příspěvek od Atlan »

Preco by mala byt testovana, ked sa na toto pytas, to vsetko vysvetluje.....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#8886 Nový příspěvek od fikejz »

Atlan co se týče JIP a jejich naplnění - ty jsou +- plné pořád. Ředitel nemocnice by byl moc špatný hospodář, kdyby neuměl takhle drahé a specializované pracoviště naplnit alespoň na nějakých 75-80%! Tady si o tom může něco počíst z pohledu insidera (doktora): https://dfens-cz.com/pane-blatny-jak-je ... st-na-jip/ A propos, kdo myslíš že rozhoduje o tom, zda pacient jde na JIP, nebo z ní?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8887 Nový příspěvek od zelenac »

Atlan,povinne si to precitaj aspon 5x!Potom hadam pochopis.... :-/

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#8888 Nový příspěvek od creative »

https://www.forum24.cz/vojtech-filip-je ... as-rodicu/

Trošku politiky nemůže škodit. A byznys covid už vadí i komunistům.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8889 Nový příspěvek od Atlan »

zelenac píše: pát zář 17, 2021 6:17 pm Atlan,povinne si to precitaj aspon 5x!Potom hadam pochopis.... :-/
Ty si tiez taky pacient co to nechape ale. Nevadi. Na jiske sa ti otvoria oci aj hrdlo az ta budu intubovat.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8890 Nový příspěvek od zelenac »

Creative,ten ''novinar'' co to napisal je osol.Komousi sice plosne ockovali,ale osvedcenymi vakcinami.To si pisalek mal uvedomit a nie potit take hovadiny.Navyse komousi ockovali proti chorobam,ktore boli s ludmi tisice rokov bez mutacii.Naproti tomu preobleceni komousi a ich poter chcu ockovat uz neviem kolku mutaciu virusu vakcinou,ktora bola vyvinuta proti povodnemu viru.Azda aj proti chripke ockuju vakcinou,ktoru pouzivali proti chripke pred dvomi rokmi?Neockuju....kazdeho pol roka miesaju novu vakcinu a ta tiez nefunguje na 100%.Teda,ak cloveka zaockuju proti jednej mutacii a on dostane inu,tak ho to zlozi viac,ako by ani nebol ockovany.
Atlane,preco by ma mali intubovat?Na dovolenky medzi vela ludi nechodim,testovania som sa nezucastnoval,na frantovi som tiez nebol.....kde by som asi mohol kovida chytit?Vlastne,chytil som ho od manzelky a predstav si,neintubovali ma.Ba ani som to na rozdiel od nej ani moc necitil..... :-/ .Slahol som si silnejsiu nahrazku iveru pre zvierata a za pol dna som bol fit.Ani brechat som nezacal :-/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8891 Nový příspěvek od Atlan »

Nezaočkovaní totiž svojím rozhodnutím skomplikujú život nielen sebe, ale aj zaočkovaným.

Tí sa síce s veľkou pravdepodobnosťou vyhnú covidu či jeho ťažšiemu priebehu, nedostane sa im však adekvátna starostlivosť v prípade, že budú trpieť inými diagnózami. Nemocnice totiž budú plné pacientov s ťažkým priebehom covidu. "Čoskoro uvidíme, kto je v skutočnosti ten diskriminovaný a pričinením ktorej skupiny,"

Kto tu vykriloval ze ine choroby niesu, su ale koli baranom budu mat smolu.

ZELEN ty overena vakcina, ked paster ockoval koli besnote boli radi nez uz to dopadne akokolvek, lebo istotu mali len tu ze na tu besnotu zomru. Ale ty hrdina by si urcite odmietol bo neosvedcena vakcina :D

Poniektory si ten konski imv dali a skoncili v nemocnici. Dufam ze potomstvo mas, ked sisi poskodil spermie. Ale casom sa asi spametaju.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
DIFER
Příspěvky: 419
Registrován: ned říj 02, 2011 10:44 pm
Bydliště: SIN CITY

Re: Epidemiologie v akci...

#8892 Nový příspěvek od DIFER »

Spermie jo, ale Altan už asi těžko :D
KDE KOLA KONČÍ KOLOPÁSY ZAČINAJÍ

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8893 Nový příspěvek od zelenac »

Atlane,z teba by bol za komancov politruk jak remen :smich: .
Porovnavat kovid s besnotou....na taku hovadinu by neprisiel ani igor s veronickou :smich: .A este napises,ze pri besnote je istota,ze clovek zomre.Je taka istota pri kovide?Nieje!!!!Na kovid umiera len nejake percento ludi a odbornici doteraz nezistili,ze preco.
S konskym imv skoncili v nemocnici len debili na rozumovej urovni s konmi,ktori neboli schopni precitat navod ;-) .A slahli si davku pre kona.
Na spermie serem,polovicka je po prechode a ja aspon nenabucham mladu milenku :smich: .
Potomstvo mam,vnucik sa celkom drzi :) ...vdaka za starostlivost ;-)

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#8894 Nový příspěvek od Atlan »

Zelen povedz mi aky je rozdiel. Medzi vakcinou co podaval paster a tou co sa ockuje teraz.

Ako je. Mi jasne ze ty by si radsej zomrel na besnotu, ako sa dal ockovat.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#8895 Nový příspěvek od imaginaro »

Atlane, zapmínáš na lidi kteří by se nechali naočkovat, ale mají strach, protože v mediích bylo spoustukrát řečeno že pokud už člověk má nějakou diagnozu, tak očkování může být pro něho konečná. Ti se teď chtějí nechat vyšetřit, např. i v rámci pravidelné kontroly, ale není jim to umožněno, protože pojišťovny tlačí všechny doktory k tomu, aby vystavovaly co nejmíň poukázek k vyšetření, aby si ony pojišťovny zase nahrabaly! Mě už se podařilo z doktorkou domluvit, že kdyby jí tu žádanku pojišťovna neproplatila že je neopodstatněná(prý musí nejdřív předepsat menší vyšetření), tak že jí to zaplatím. 3000,- za rok nebo dva mě nezrujnují a já budu klidnější(když to dobře dopadne). :-/
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“