Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4237
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7066 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak jsem našel tohle.ekonomicky aktivní můžete bejt... https://cs.wikipedia.org/wiki/Dom%C3%A1 ... Bzen%C3%AD
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Fizz
Příspěvky: 7926
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7067 Nový příspěvek od Fizz »

To máš těžký, asi to bude otázka intelektu.

Vedle mě letěl ve špitále borec, furt drzkoval, všecko špatně, sice mu zachránili život, žrádlo na hovno, blbá postel malá televiza,...

Ja jsembyl spokojenej, zašitý co bylo třeba, péče jaká třeba, byl jsem živej, mohl dýchat, dumal jsem co budu dělat, obdivoval trpělivost sestřiček s některýma kretenama, atd...

Nedavno byl v rádiu rozhovor s nějakým vězněm politickým, a on říkal že ve vězení zazil jedno z nejkrásnějších období svýho života, jednak byl obklopen lidma stejně smyslejicima, druhak mel čas přemýšlet, a hlavně prý měl ten nejkrásnější výhled protože viděl na nějaký strom kde hnízdili práci.

Takže ty máš domácí vězení, a já mam dovolenku, můžu se věnovat rodině, dodělat co je treba doma a na dílně. Tak si říkám kde je asi ten rozdíl...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7068 Nový příspěvek od fikejz »

A já musím do rachoty a přitom bych si tak rád v "domácím vězení" dělal čeledína! Klidně tři měsíce, žádný tři týdny.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20305
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#7069 Nový příspěvek od vitex »

fikejz píše: sob úno 27, 2021 7:52 pm Tak ze sebe "udělej" investora + zaměstnavatele a ze zetě pracovníka na dohodu. Stejně se spolu nejspíš vídáte každou chvíli a jediný rizikový kontakt bude se šoférem dodavatele. Proč myslíš, že se hovoří o omezení "některých" podniků? (No protože ty co ne-patří ne-majiteli zavřeny být nesmějí!)
Šofér dodavatele nemusí vylézt z vozidla a zeť bydlí s námi.Takže mám vlastně vyřešeno,pokud mě nezastaví policie,nebo vojsko na hranicích okresu a kraje.
A pro Fizze:Tchán byl v padesátých letech jako politickej v Jáchymově a takhle tedy nesmýšlel.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7070 Nový příspěvek od DYK »

Prosím tě jen nečekej, že ta hlídka bude vyloženě na té hranici, to nikdo nikdy ani neřekl že kontroly na hranicích okresů. Mohou být na jiném vhodném místě nejde o celnici.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Epidemiologie v akci...

#7071 Nový příspěvek od cenda.t »

Teď je ta správná situace pro partyzány se samohyby, které nepotřebují cesty..... :typek: :pohar: ;-) :friends: :rally: :driver:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13087
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#7072 Nový příspěvek od Čárls »

Pokud víš kudy a znáš kraj dobře tak polňačkama se dostaneš ale bach někdy stavějí pokud vidí značku jinýho okresu náhodně policajti 8)
a nebo si prostě dáš 3 tejdny oraz a budeš se věnovat vnoučatům Já zas jen do práce a z práce
a cokoliv potřebuji tak bohužel po netu a do výdejního místa ty nezavřeli naštěstí nebo k ženě do práce
štve mě to ale co naděláš holt ono prodejci v místě to maj spočítaný a stejně nadsazujou ceny o nejnižší doběrečný takže lacnějc máloco seženu v místě
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20305
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#7073 Nový příspěvek od vitex »

DYK píše: sob úno 27, 2021 8:27 pm Prosím tě jen nečekej, že ta hlídka bude vyloženě na té hranici, to nikdo nikdy ani neřekl že kontroly na hranicích okresů. Mohou být na jiném vhodném místě nejde o celnici.
Jo,blbě jsem to napsal.

Fizz
Příspěvky: 7926
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7074 Nový příspěvek od Fizz »

Prirovnavat par týdnu doma ke galejim v Jáchymově?
Mimochodem, část toho rozhovoru byla o metodách vyslechu, moc dobře se to neposlouchalo.

Tak asi tak.

No nic, jak říkám, každej to má v hlavě jinak.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8570
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#7075 Nový příspěvek od bourač »

žádný partyzánštiny :tyty:
Hamáček prohlásil že ve nepojmenovaných situacích se předpokládá použití zdravého (selského) rozumu.
V případě esenbáků a jiných ozbrojených sil :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20305
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#7076 Nový příspěvek od vitex »

Nic nepřirovnávám,jen mám pevný termín.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7077 Nový příspěvek od DYK »

Bacha na drony!!! Já si myslím, že tentokrát do budou hlídat celkem usilovně brát vážně. Do světa půjde všechna technika
Naposledy upravil(a) DYK dne sob úno 27, 2021 8:40 pm, celkem upraveno 1 x.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7078 Nový příspěvek od fikejz »

Kontrol se netřeba bát. Z vlastní praxe a od odběratelů přejíždějících do "uzavřeného" okresu vím, že na Check pointu kdo jede dodávkou (nedej bůh s žebříkem na střeše, vlekem s materiálem) nebo s valníkem a materiálem, tak po vykvaltování a dojížděni ke kontrole začnou poldové na šoféra gestikulovat, ať proboha nezastavuje a kouká jet pryč. Takže tak! Míchačku do káry a davaj!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7079 Nový příspěvek od DYK »

Leda by si tam dal Vitex soustruh. To by taky prošlo? Jo a ještě má frézu tak jako alternativu.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7080 Nový příspěvek od fikejz »

Bezpochyby! Jak to smrdí prací, nechtěj s tím poldové mít nic společnýho! :smich:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“