Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9121 Nový příspěvek od creative »

Co delaji očkovani v nemovnici ? Udělali snad očkovanim tečku.

fmodel
Příspěvky: 76
Registrován: pát srp 28, 2015 10:31 pm
Bydliště: Čáslav

Re: Epidemiologie v akci...

#9122 Nový příspěvek od fmodel »

creative píše: stř říj 20, 2021 3:16 pm Co delaji očkovani v nemovnici ? Udělali snad očkovanim tečku.
No nechcípnou ,protože jsou očkovaní .

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9123 Nový příspěvek od creative »

By jeden řekl, že to odpískají a oni jedou v komedii dál. Nechtěl bych mít hospodu.

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9124 Nový příspěvek od fikejz »

Kdyby jen "jedou dál" - už dělají dělostřeleckou přípravu na další kolo - prý čtvrtá tečka ještě není na pořadu dne :vysmech: :https://zivotvcesku.cz/zejmena-nenaocko ... d=13932201 Asi je ještě málo experimentování s tím kolik lidí si nechá srát na hlavu. V Itálii zřejmě bude očkování těmihle experimentálními vaxcínami povinné, přestože takové nařízení /povinnost je zločinem proti lidskosti (v případě soudní dohry souzeno mezinárodním soudem v Haagu) a nemá promlčecí dobu!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9125 Nový příspěvek od fikejz »

fmodel, o tom že nechcípnou bych si dovolil (s úspěchem) pochybovat: https://www.lidovky.cz/svet/usa-colin-p ... .seznam.cz U tohohle pána nelze říci ani, že by nebyl očkován a už vůbec ne, že by mu nebyla poskytnuta naprosto špičková péče, o jaké se může naprosté většině lidí jen zdát (a některým ani to ne).
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9126 Nový příspěvek od creative »

No, já to s nimi hrát nebudu a myslím, že už je nás dost, co si na hlavu srát nenecháme. Ti jedinci, co jim podlehli zřejmě budou chodit pro covid pas dřív než pro občanský průkaz. To by jeden neřekl, že součástí zdravotního pojištění bude smart mobil s aplikací tečka. Nebo víc teček ?
Každopádně i v některých státech USA ruší soudy ty paskvily v nařízeních předkládat bezinfekčnost v zaměstnání, apod.
No chtěl bych vidět chlapi jak budou při návštěvách hospody lovit covidpasy po kapsách. Jak budu na montáži bez oběda, protože mě nepustí do hospody.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9127 Nový příspěvek od creative »

NO chtěl bych podotknout, že byl v 84 letech na řadě. Takže je jedno na co zemřel.

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9128 Nový příspěvek od fikejz »

Možná byl na řadě, možná ne. Málo mu sice nebylo, ale jedno je jisté oficiální příčina úmrtí je: "komplikace spojené s covidem". Takže jinými slovy mu očkování bylo plat prtný!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9129 Nový příspěvek od creative »

Tak o tom žadná. Vlada vlastne nic noveho nenařidila. Jen oprašila co bylo dosud. Jaky budou mit uspech nebo usmev je na nas.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#9130 Nový příspěvek od mastnacek »

Hosi, podlehnul jsem, vcera me pichli prvni davku pfajzru. Zatim OK, jen me v noci bolela ruka, cela, ted uz jen okoli vpichu ale to je normalni. Kdyz me pichly nedavno injekci na uvolneni zablokovanejch zad, tak me prdel a noha bolela jeste tejden.

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#9131 Nový příspěvek od Fizz »

Já to měl stejný, o druhé jsem nevěděl než jsem došel do auta.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#9132 Nový příspěvek od mastnacek »

Fizz: a pak sis ustlal v aute? :)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Epidemiologie v akci...

#9133 Nový příspěvek od ota »

Obě dávky vůbec žádná reakce. Jasně, když jsem si ráno prstem zatlačil na místo vpichu, bylo cítit že tam cosi je. Ale jinak vůbec nic. Jo to když mě píchli anestezi když jsem byl před měsícem na operaci kýly, to bylo jiný. :D Doktor to našáhnul a do páteře vzadu nad prdelí to tam poslal. Ani jsem o tom nevěděl. A za chvíli jsem od pupíku dolů neměl spodek. To je blbej pocit! Asi od 8:45 kdy mě píchnul do 15 hodin jsem neměl nohy. Pak se to vzpamatovávalo. V 17 hodin vcelku dobrý akorát jsem neměl pimpasa. Sestra že musíte do toho bažanta aspoň trochu vymočit. Povědomě nařizuju pimpasovi a tlačím, abych aspoň něco ,,nadělil" do bažanta. Nic vůbec to neposlouchalo. Až v 18 hodin jsem to uvnitř donuťil, aby to trošku vytlačilo močky. No a do půlnoci jsem pak ,, nadělil" bažanta po vrch 3x. Však mi sestra nosila ty škopky s čejem o 106 a musíte pít!
Už jsem myslím 2x ukazoval tu karťičku co mi na očkování dali. A v pohodě. Jebat se s někým? Tuhle je bumážka a čau.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#9134 Nový příspěvek od mastnacek »

ota: to se pripravuj na stari :)))

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Epidemiologie v akci...

#9135 Nový příspěvek od Vedra »

Moderna obě dávky jako mírnější chřipka, únava, bolest kloubů, svalů, zpomalenost. Plus noční můry po první dávce.

Zase podle statistik ochrana vydrží déle než u Pfizeru.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“