Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#1621 Nový příspěvek od Cobrow »

Už jsem to tady psal v souvislosti s jinýma tématama : VŽDY se dozvíš pouze to, co se máš dozvědět, aby bylo dosaženo vytyčeného cíle. Psychologie jasně popisuje jak využít poznatky o davové psychóze, a pod. Spoléhá na tvz " stádové chování" . Je jen asi 13% lidí, kteří se dokáží zamyslet na vzdory veřejnému mínění a nenechat se lehce ovlivnit. Toliko z učebnic psychologie .

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#1622 Nový příspěvek od aumirek »

Ještě k tomu policajtovi.U policiě dělal delší dobu nikdy nebyl problém že by byl agresivní.Dokonce dostal vyznamenání za záchranu života.Před pul rokem nebo déle kontroloval ožralou fetěčku nakaženou žloutenkou ona to věděla.Presto mu plivla do oka a dodnes má problémy a chodí na kontrolu.Pokud by ji tehdá zmydlil tak většina by řekla dobře udělal.Takže už má skušenost a strach.Nikdo nevíme jak to bylo přesně a co tomu předcházelo.Takže se mu ani nedivím navíc řekl že by tak postupoval znovu.Partička mladých tam chlastá jsou agresivní a to i v dnešní době kdy za to hrozí velkej postih.No ale pokutu z nich nikdo nedostane zato tu facku si zapamatuje.Neobhajuji ho nicméně v jeho situaci nevím jak by se kdo z vás zachoval.A řeči je to ženská až tak moc neberu v dnešní době jsou mnohé agresivnější než chlap i proto že spoléhaj na to že jsou ženské

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#1623 Nový příspěvek od Cobrow »

Dnes je problém v tom, že zákony jsou dělaný pro gaunery. Díky osekaným pravomocem bezpečnostních složek a poměrně rozsáhlou hrozbou jejich postihu. Nikdo nemá respekt, jen plnou hubu demograzie ... Já bych toto povolání nedělal ani za zlatý prase - asi bych skončil na dlažbě hned první týden služby .

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#1624 Nový příspěvek od aumirek »

cobrovw přesně dnes další případ.Pokud budou mít štěstí skončí v karanteně v opačném případě je to muže stát život.A co si vemeě s té ženské s pokuty má srandu pokud by věděla že ji zmalují hřbet bylo by to učinější
https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... paign=null
Naposledy upravil(a) aumirek dne stř dub 08, 2020 11:55 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15794
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Epidemiologie v akci...

#1625 Nový příspěvek od oco13 »

Aumirek 8) 8) 8) :pohar:

sekalsemmalo
Příspěvky: 4257
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#1626 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

velikonoce,čas velkých skautských výprav a přechodů hor.to mi je teda líto,třeba udělá poutníka po dvou členech z družiny, třeba nák přejdou do ilegality.tahle organizace to umí i z jinejch časů....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#1627 Nový příspěvek od DYK »

Klasifikace činu v závěru článku asi nesedí, dopustila se, podle popisu, urážky úřední osoby.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#1628 Nový příspěvek od aumirek »

dyk tak nevím nebyl jsem tam tak těžko říc přesto pokud mě bude ožralej zmetek urážet a s prskáním se blížit ke mě tak už z ohledem na tu skušenost z minula co bylo podobné a skončilo to plivnutím do oka tak z mé strany preventivně ji přetáhnout bych neměl problém a ruku na srdce ty na jeho místě bys o tom neuvažoval no nevím

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#1629 Nový příspěvek od DYK »

Aumirku, jasně, jednak ze zákroku bude i video, tomu věřím a potom - že bych měl chuť ji přetáhnout taky nepopírám, ale to už je o praxi výkonu služby. Rozhodně ne tak, jak to udělal ten měšťák z Prahy. Bylo to naivní a neprofesionální. "Tak" se to prostě nedělá, když nechceš průser.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#1630 Nový příspěvek od aumirek »

ano bylo to naivní a neprofesionální ale po skušenosti s tou žloutenkou to vyhodnotil tak že je mu milejší zdraví než služba u policie což potvrdil u tím že řekl že by se tak zachoval znovu

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#1631 Nový příspěvek od Cobrow »

Už nevím, co si o tomto našem státu mám myslet . Čeští výrobci respirátorů se marně snaží o poptávku ze strany státu - ale tleskáme tomu, že se tu bude stavět fabrika na respirátory - s posvěcením vlády .
"Podle ministra vnitra Jana Hamáčka je dobrá zpráva, že by továrna Honeywell měla v Česku vyrábět respirátory. Pokud by šlo o respirátory nejvyšší kvality, byla by podle něj Česká republika plně soběstačná. I v případě, že půjde o respirátory nižší kvality, je to podle Hamáčka dobrá zpráva. Závod na výrobu respirátorů s kapacitou pět milionů kusů měsíčně by měl být vybudován během čtyř měsíců, firma a stát jsou údajně těsně před uzavřením dohody."

- " .... to v jednom království se jim zdálo, že v tom druhém se mají lépe..."

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Epidemiologie v akci...

#1632 Nový příspěvek od nabocklish »

velmi VELMI špatný precedens, když parta výrostků připraví o místo policajta. Včera jim to prošlo u učitelky, předevčírem u rodičů a dnes u policie.
Rádobydemokraté, vykládáte si to slovo špatně. Svovoda není nikdy absolutní. Policie navíc nehledá pravdu, tu hledá soud. Policie zjednává pořádek. A výklad, že fyzické donucovací prostředky jsou trestem je od začátku zcestný.
Ve státě musí existovat složka, která má respekt (a klidně použiju slovo "které se lidé bojí"). I když v tu danou chvíli nemá policajt pravdu, není možné mu odporovat.
Pamatuji si ze zpráv na případ, kdy na policajtovi visela holka za krkem, jako když hrál Keiser klíště. A ten chudák z toho měl ještě oplétačky. Tam a tehdy to začalo.

Abych to trochu uvolnil přidám příhodu ze života: zažil jsem dvakrát v životě vloupání. Jednou jim to prošlo a podruhé jsem je chytil přímo při činu. Byla to trochu divočina, ale podařilo se mi je zadržet a zavolal jsem policii. Pachatelé byli dva, evidentně trochu smažky, ale ne úplně trosky. Těch pět minut než přijeli mi připadalo hrozně dlouhých. Nikomu nepřeju nic zlého, ale toto by si vážně měl každý kdo se ohání ... čímsi... prožít. Mluvili byste jinak.
Když policajt přijel, jednoho z nich okamžitě poznal - známá firma. Ten policajt nebyl bůhví jaká vazbal, ale to co následovalo :smich: přísahám že si nepřídám ani slovíčko! Chytil ho za mikinu pod krkem, zvedl ho o deset centimetrů do vzduchu (!) druhou ruku napřáhl že mu liskne a zařval "Tomáši kurva kdybych mohl, tak bych tě tady zřezal!" dramatická pauza "Ale nemůžu!" A z těch deseti centimetrů ho pustil na zem. Ne položil, pustil. :smich: :smich: :smich:
Myslel jsem, že je něco takového možné jen v kresleném filmu nebo ve filmech s Arnoldem. Zkoušel jsem si to pak zopakovat na jednom dobrovolném figurantovi a nedal jsem ani ťuk a to mám dost páru.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#1633 Nový příspěvek od DYK »

Prosím vás - už zase jakejsi virolog se nechal slyšet co je třeba, jak na to a že se rizikové skupiny musejí chránit. Jenže zase doprdele neřekl jak!!! Existuje text, kde by o konkrétních ochranných opatřeních rizikových skupin někdo mluvil? Já si to totiž nedovedu dost dobře představit, tu cílenou ochranu a aby byla ještě účinná.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

ogie
Příspěvky: 441
Registrován: ned srp 29, 2010 6:57 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Epidemiologie v akci...

#1634 Nový příspěvek od ogie »

Spíš to vypadá, že se získal nějaký čas na to trochu vybavit zdravotnictví, aby to úplně nepadlo na hubu a teď se to pustí a uvidí se co bude ... otázkou jak moc se podařilo něco zajistit a připravit ... ale jestli se opět naplno rozjedou fabriky a obchody tak bude to počítadlo naskakovat jak elektroměr u Dukovan

sekalsemmalo
Příspěvky: 4257
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#1635 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

no já to taky nevím,mně i připadá,že chytra karanténa jde proti sobě s promořováním obyvatel.i mi připadá,že jde proti sobě Hamáček s Prymulou a Babišem. vypráví se,že právě to postupné a promyšlené uvolnování opatření ochrání ty rizikové.no podle mě budem nosit roušky,než se nám ted ve vedru neoprudí pusa a neskončíme na nemocenský s nákou kožní potíží a ostatní se bude uvolnovat.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Putyka“