Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Epidemiologie v akci...

#9136 Nový příspěvek od ota »

Tyjo noční můry? Občas je taky ve snu mívám! Nejčastěji když chodím do práce a mám spaňí na dvakrát. Ráno vstanu v 5:50 hygiena a v zimě jdu do fabryky a zatopím. Natáhnu se doma na gauč. Když jde syn do práce 6:40 jdu a naložím kamna ve fabryce a jdu pokračovat v gaučingu. Většinou do 5 min usnu a velmi často se mi do těch 8 hodin kdy zvoní budík něco zdá. Kolikrát vcelku kravina, nebo i vcelku dobrej sen. Někdy se vzbudím a nepamatuju si co se mě to zdálo. A někdy se probuďím a říkám si zdálo, nebo nezdálo se mi to. :D Občas se mi stane, že se lrobudím, kouknu na hodiny a je ještě čas, usnu a ve snu pokračuju. 8)

Fizz
Příspěvky: 7852
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#9137 Nový příspěvek od Fizz »

mastnacek píše: čtv říj 21, 2021 9:41 am Fizz: a pak sis ustlal v aute? :)
Nerozumím otázce asi.

No prostě druhá dávka nic, asi jako když tě stipne komar.

Po první divnej pocit v ruce do druhýho rána jakoby unavená/namozena, asi dvakrát me vzvudilo když jsem na ni lehnul v noci. Jinak nic. Ale byl jsem tam přímo z práce docela unavenej. A druhej den zas do fachy. Trochu větší žízeň ale bylo to v létě, celý den přímo na slunku.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9138 Nový příspěvek od creative »

https://zivotvcesku.cz/opatreni-sireni- ... source=www

Zase šlápli vedle. Kdo se cítí ohrožen je naočkován, kdo se cítí ohrožen se chrání. CO ti dementi ještě řeší.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#9139 Nový příspěvek od zelenac »

Nejebe len kenovi.Jeho rakusky kolega posunul latku zhovadilosti a fasizacie ovela vyssie....
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... d=40375531
Je zaujimave,ze v takom bielorusku este nepomrela plovica naroda.Slintaky tam nosia len v kramoch a divadlach,vakcinacia(len sputnikom) je ciste dobrovolna bez kadejakych picusovin a oni predsa len ziju.A neumiera tam viac ludi,ako vo ''vyspelej'' :smich: europe.Nieje to divne?

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9140 Nový příspěvek od fikejz »

Kdo jste očkován víc než před pěti měsíci můžete se připravit na přeočkování. Účinnost s jakou vás vakcinace chrání mizí každým dnem, tady najdete nějaká data: https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/aby ... ebylo-malo
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#9141 Nový příspěvek od imaginaro »

No, o jejich řádném vedení úmrtí velmi silně pochybuji ... :tyty:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#9142 Nový příspěvek od ITS »

Moc pěkný článek z reálného prostředí.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rodi ... .seznam.cz

Nejvíc se těším na "větný rozbor článku" od zdejších odborníků.

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9143 Nový příspěvek od fikejz »

A za nějaký (ne příliš dlouhý) čas přijdou články o zbytečných úmrtích na covid v nichž se bude psát: "Říkám si: Proč se nepřeočkovali potřetí (počtvrté, popáté....)? Měli možnost, tolik se o nemoci mluví. Nemuselo to takto skončit."
Jak už jsem psal dřív, kdyby byla schválená klasická inaktivovaná vakcína (nevím proč to tak dlouho trvá) tak bych nebyl proti. Ale experimentovat, být pokusným králíkem, pod nátlakem a zastrašováním? Ne děkuji. To radši budu spoléhat na vlastní imunitu.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7852
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#9144 Nový příspěvek od Fizz »

Taky si říkám, proč se treba lidi léčí opakovaně, proč jsou několikrát na chemoterapii, ... Prece stačí počkat až to nekdo vymyslí, avy to bylo jednoduché bezpečné a jen v jedné pilulce. 8)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9145 Nový příspěvek od fikejz »

U inaktivované vakcíny proti C19 ovšem nečekáme na to až ji někdo vymyslí, Ona vymyšlená i vyrobená je a ne jedna: Covaxin, Sinopharm, CoviVac, Valneva, takže jak lze vidět je na výběr nejen z mimoevropských, ale našla by se i v Evropě vyráběná. Proč není žádná dostupná nebudu raději spekulovat.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#9146 Nový příspěvek od ITS »

Inaktivovaná vakcína.
Vždyť to je klasická varianta vakcín proti bakteriologickým nemocem. Viry jsou přece mnohem komplikovanější.
Jsem přesvědčen, že MY, národ J.G. Mendela, můžeme jít příkladem ve využití vakcín vyrobených na genetickém základě.
Jít se naočkovat proti Covidu, považuji za stejný risk, jako tahat z elektrické zásuvky proud vyrobený v jaderce.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#9147 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

no proto.už to pan Vojtěch upravil.https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vo ... .seznam.cz ještě aby očkovanej člověk musel nosit respirátor v práci!!! on je totiž čas rozlišovat https://echo24.cz/a/SdUjH/je-cas-rozlis ... riant=null
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Epidemiologie v akci...

#9148 Nový příspěvek od mufik »

Pokud jsem to správně pochopil tak opatření se vztahuje pouze na kanceláře. Jinde se asi nepracuje. Tak to jsem v klidu, ve výrobních provozech to stejně nikdo nenosí a nosit nebude.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#9149 Nový příspěvek od fikejz »

„Pokud sedíte u stolu a kolegové jsou dál než 1,5 metru, tak ho mít nemusíte. Když si ale budete šeptat drby na kávě, tak ano,” řekl Vojtěch.
Já tedy ty jednotlivý nařízení moc nesleduju, ale neplatí (la) výjimka, že při konzumaci nemusí být respirátor nasazený? Možná už to změnili a káva se bude pít přes respirátory a možná i jídla mimo domov budou muset být podávána rozmixovaná a naředěná, aby šli vypít :smich: A nebo, je jen Vojtěch úplně blbej a neumí se pořádně jasně a srozumitelně vyjádřit.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#9150 Nový příspěvek od creative »

:pohar:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“