Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20329
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#11851 Nový příspěvek od vitex »

Zůstaň prosím u osvědčené metody s překladem.Mě se ten rozsypaný čaj nevleze do hrnku,natož abych do něj dal ještě cukr nebo med. :smich:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11852 Nový příspěvek od Atlan »

Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11853 Nový příspěvek od Atlan »

A ich výsledky skutočne ukázali, že neočkovaní ľudia boli vystavení väčšiemu riziku dopravných nehôd, ako ľudia očkovaní proti COVID-19. Napriek tomu, že iba 16 % skúmaných ľudí tvorili neočkovaní, tak spôsobili až 25 % dopravných nehôd, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu.

https://www.interez.sk/nezaockovani-lud ... vod-preco/
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Fizz
Příspěvky: 7931
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#11854 Nový příspěvek od Fizz »

Treba to souvisí s tím jak můžeš chtít dodržovat třeba bezpečnou vzdálenost po někom kdo si myslí že ho očkování načipuje.... :smich:
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 6096
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11855 Nový příspěvek od fikejz »

Já třeba osobně dodržuji vzdálenost tři sekundy, i když dnes se mluví jako o dostačující dvousekundové. Přitom opichaný tou experimentální genovou terapií nejsem a nebudu.
Možná to má souvislost v tom, že ti co se nechali opíchat víc věří tomu co je jim předkládáno jako fakta, než svému úsudku, takže věří i tomu "výzkumu" a ani se nezamyslí nad tím, jestli si ho někdo nevycucal z prstu.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#11856 Nový příspěvek od creative »

https://nasregion.cz/nejvice-nehod-zpus ... ti-234239/

Tak jednoduché. Nikdo z mladých určitě očkovaný není. Jak se dá hýbat statistikou k nějakým svým účelům.

fikejz
Příspěvky: 6096
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11857 Nový příspěvek od fikejz »

Výborná ukázka užití vlastního analytického myšlení! 8) Ne každému se ho dostává.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11858 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

teď velmi často navštěvuju svoji doktorku.o nákým koronáči ,nebo tlačení do očkování nepadne ani slovo.ví,že jsem dvakrát a prodělal jsem.metabolickej syndrom je téma dne. nafasoval jsem léky na tlak.epidemie z komfortu,vožení si prdele v autě.krkoviček na pánvičce.jé,jak jsou dobrý.předcukrovka,mrtvice,infarkt...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 6096
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11859 Nový příspěvek od fikejz »

Zdraví a zdravý životní styl je třeba budovat celý život. Jíst do polo-syta, pít do polo-pita, k tomu dostatek pohybu - stačí práce, i když některý z individuálních sportů nemůže v přiměřené míře uškodit. Jančením na starý kolena už se to nedožene.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11860 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

je to tak.je to nemoc,kterou si způsobíte sami.doktorka se jen uchechtne,když tam pak něco blekotám,že nejím cukr.jsem proti ní jen zvířátko,co vůbec nechápe souvislosti.ale ona ví.takovejch blbečků už tam měla.co si mysleli,že jsou chytřejší.pak je od prstů začala ořezávat.takže,vyražte na cestu,po svejch .a nebojte se toho ani v třiapadesáti.fikejz doktor NENÍ!! i když by moc chtěl.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8572
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11861 Nový příspěvek od bourač »

teprve 53? :shock: proč v tak jarém věku opruzuješ u doktorů :-/
kéž bych byl opět tak mladý :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11862 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

je to zrádný.nic vám není.když vás pošlou z práce pro výpis od svojí doktorky pro firemní doktorku,tak tam hrdě hlásíte,cítím se zdráv!! to už na vás ale vaše doktorka koukla,když jste vcházel do dveří a bystrým okem si vás proměřila. pak přijde měření tlaku,biochemie tělních tekutin.a seznámí vás s prognozou.a nic vám zakazovat nebude.bere vás,jako dospělou rozumnou osobu.poučenou..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8572
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11863 Nový příspěvek od bourač »

aby ne když jí pojišťovna proplatí výkony co si vymyslela, když už tě tam má... :321:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#11864 Nový příspěvek od hobr »

Osobní zkušenost - co jsem v důchodu, tak většinou návštěva u lékaře končí slovy: "Dobrý, přijďte na kontrolu za rok (půl roku.)" Zkrátka nejsi pro společnost perspektivní, tak je (skoro) všechno v cajku... :vysmech:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Epidemiologie v akci...

#11865 Nový příspěvek od ota »

Když jsem jezdil teď s rodičema tak doktor zase říkal : ,,to víte to jsou leta co naplat, lepší už to nebude". :(

Odpovědět

Zpět na „Putyka“