Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11791 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

překvapil,ale mě ne.potom co jsem koronáče chytnul po druhém očkování okolo Velikonoc na cyklotrase . https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... zka-709922
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#11792 Nový příspěvek od chobotek »

Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11793 Nový příspěvek od fikejz »

No jak? Přeci normálně - za peníze. Za peníze v Praze dům!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11794 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

11 % ochrany dusivky podle odborníka.a málem jsme se kvůli ní tady poprali..... https://cnn.iprima.cz/prymula-popsal-no ... .sznhp.box
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#11795 Nový příspěvek od duchodce »

To zn. ,že ochrání každého 9 - 10 z davu. Což není špatné 10% lidí zachránit před nemocí.... Je věcí každého jak se k tomu postaví a jak velké riziko si nastaví.Ale v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízení bych to nařídil. My staří jsme slabších povah a rádi bychom ještě ten náš banana stát o nějaký ten důchod podojili - (když nahoře se krade ve velkém)....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11796 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ty,ty a ty taky jsi podporoval drakonická opatření která byla neúčinná.a brutální. a nepomáhala. https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/ ... a-extremne
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#11797 Nový příspěvek od hobr »

Důchodce - moc se neraduj - Tupolánek a Kraďousek jsou proti valorizaci:
https://www.newstream.cz/nazory/dalibor ... .sznhp.box
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#11798 Nový příspěvek od duchodce »

No já se už nebudu divit vůbec ničemu ...dnes jsem byl pro kus jeklu 40/40 - 2 mm 6m délka a cena 980 Kč .Lituji dnešní mladé kteří se starají ,jak říká soudruh Kraďousek, a snaží si obstarat bydlení. Měl by tam dnes v té prodejně být - bylo tam asi 8 poměrně mladých lidí -tak radikální názory jsem ještě neslyšel.
Co se týče důchodů ,na něm je krásně vidět jak ta banda myslí na ty opravdu chudé žebráky co musejí žmoulat uctivě čepici před magistrátem o žebračenku. Nic jiného to není. Ono totiž když by to lidumil Kraďousek zrušil tak mají desítky tisíc starodůchodců na ulici. Exekutoři se již na ně klepou. A dodatek -mezi mnou a manželkou byl před asi 10lety rozdíl asi necelých 2000 Kč. Vlivem procentního a zásluhového systemu je nyní mezi námi rozdíl asi 4500. Prostě tímhle procentním způsobem opět přidali víc těm kteří to tolik nepotřebují. Jak říkal soudruh Klaus je to asi pod jejich rozlišovací schopnost...
A už jsme zase jinde ...admin nás propleskne :cert:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11799 Nový příspěvek od fikejz »

Našel jsem ve vtipech, nějak mi to nepřišlo moc vtipný, tak to dám spíš sem.
"Američtí vědci zjistili, že dezoláti, konspirátoři, hoaxeři, zkrátka antivaxeři, netrpí myokarditídou a krevními sraženinami."
Mimochodem, prý je mnohem víc pozitivních s posilující dávkou očkování, než neočkovaných a očkovaných dvěma dávkami. Takhle asi očkování působit nemá, nebo ano?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11800 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

v obchodě máme jednu mladou slečnu prodavačku vzorňáka,co nosí roušku.vlásky má opocený,někdy si roušku stáhne,aby se napila.při tom významně odfoukne,jak to jen slečny uměj,aby ukázaly,jaká je to otrava,ta rouška,jak to má těžký. oči v sloup. a já nevím o co jde,tak jdu dál....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11801 Nový příspěvek od fikejz »

A proč má roušku? Ona je nemocná? Vždyť se to jednak aktuálně nemusí a za druhé to stejně mělo minimální efekt, jestli vůbec nějaký!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Epidemiologie v akci...

#11802 Nový příspěvek od ibanez5 »

Efekt to má zásadní! Dýchat vlastní splodiny! Slečnu lituju, bohužel se jí to může projevit na zdraví.... Nechápu jak můžou někteří tak slepě věřit úplně všemu co jim kdo namluví ( i když je to autorita) ....
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11803 Nový příspěvek od Atlan »

Mozno ze ma doma dieta po chemoterapii alebo...
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#11804 Nový příspěvek od Shrek »

Tak stariky to taky dohnalo, ryma, boleni hlavy...3x ockovani, kovidek poprve, otec pan opatrny, porad desinfekce... V nedeli jsem jim dal testy, oba pozitiv, v pondeli mazali k lekarce. Vzhledem k veku, anamneze, dostali leky. Pro ty jsem musel do nemocnice.
Byl jsem s nima cele dva dny, a i kdyz uz mam od posledni chripecky vice nez 3mesice, taxem to nedostal, takze asi imunita pretrvavaa i dele. Jinak to ma komplet rozsirena rodina(asi12ks) co byla u nas, ted se dohaduji kdo to dotah :smich: :smich: :smich: Vlastne jsme to nedostali jen dva, ja a bratranek.
No, uz jsou oba ok. Otec 72let mati 68
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#11805 Nový příspěvek od ITS »

Shreku, blahopřeji k tvé odolnosti.
Přesně tak vznikají nové biologické druhy na zeměkouli.
I když ty zůstaneš i nadále Shrekem :friends:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“