Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Epidemiologie v akci...

#11446 Nový příspěvek od PA »

Atlane, ale co když je to dezinformace? :)
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#11447 Nový příspěvek od duchodce »

PA , ale co když je to informace ? :)
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11448 Nový příspěvek od Atlan »

PA píše: sob led 29, 2022 1:49 pm Atlane, ale co když je to dezinformace? :)
Mas dokaz, oznam to nech sa to vysetri.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11449 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ale?to je nám novinka.tohle my víme od naší doktorky Soni Pekový už ze začátku koronáče.ted to vybadali experti prej z nejnovější studie.hanba všem,co jí odsoudili!!! https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... riant=null
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#11450 Nový příspěvek od chobotek »

Ta Peková, to je takový nový panwerich, ne? A ví Peková, že celá ta studie může/má sloužit k obhajobě druhé generace vakcín? Jenže to nám na Nově zatajili, ačkoliv v původní studii to je! Hanba jim!
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11451 Nový příspěvek od bourač »

prej jeden z průvodních znaků omikronu je že člověk cítí fekálie, přesněji řečeno lidské výkaly, skrátka hovna.
Nemusí být přítomna, prostě to rozhází čichové buňky a člověk prý toto cítí.
Už to bylo někde na netu a bouračka před pár dny také cosi takového cítila.
Je to veřejně známo? :zapomel:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#11452 Nový příspěvek od chobotek »

Fantosmie... to mezi příznaky je, ale nepamatuju si, že bych někde četl o hovnech (snad z toho nebude nějaká nemístná poznámka, Kamile). Zkažená vejce, maso, kanalizace, to jo. A taky si nepamatuju, že by to bylo omicron-specific.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11453 Nový příspěvek od bourač »

no o hovnech jsi samozřejmě nemohl číst, tento přesný a přiléhavý název většina webů automaticky maže. Vzdělaní a slušní lidé ho nepoužívají.
Takže jsem vděčný adminovi a moderátorům že aspoň zde se mohu vyjadřovat jak mi zobák narostl. :smich:
Jinak se tím také často označuje produkce některých "pracujících", prostě dělaj h...o a jen kecaj.
Je mi líto že se k nim na chvíli zařadí i :friends: vitex. :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11454 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak to je snad jedině dobře,že výsledky studie poslouží k vývoji nové generace vakcín.proč by s tím měla mít doktorka Peková problém,nebo někdo další.pokud se na obtěžující rýmu,ucpanej a odřenej nos bude pohlížet jako na něco ,co nás posiluje a otužuje proti koronáči ,tak je to zásadní změna v boji s infekcí,ke které někteří,co se dosud izolovali a oddělovali barierou roušky dospějou až ted po dvou letech.vidíme to v přímém přenosu.infekce prostupuje populací,opatření se ruší.mluví se,že i testování je zbytečné.hlavně někdo nevykřikněte,že se cíleně promořujem.z toho by se mohlo pár lidí zhroutit.....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#11455 Nový příspěvek od zelenac »

Kua,ani som nevedel,ze Atlan uz funguje aj v spravach :smich: ....
https://www.youtube.com/watch?v=Fk1x94TXeqA
...tak uz nestrasi katastrofickymi scenarmi len tu na fore,ale na celej slovaci ;-)

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#11456 Nový příspěvek od Shrek »

Jsou po dlouhe dobe zabrousil na tento web, hledal jsem cozi o zetromatiku a chtelo to prihlaseni abych to videl... Tak kdyz uz jsem tady, pro ty co serou v koute, seru na rousky, seru na desinfekci, vysral jsem se na 3ti davku-ano jsem dvakrat ockovan, nejsem odpurce.
1 nepotvrzeny loni v lednu, druhy potvrzeny kveten. Ve stredu mi zacal bejt trosku zima, ve ctvrtek zacalo kapt z nosu, v patek jsem si po prichodu domu udelal test, no mam to potreti :D :D :D :D
Ani nikam nejdu, pockam do uterka a jdu makat :prace: nepocka.
Kamarade, Bouraci, hovna necejtim, jen na hajzlu... Omikron je ok, slaba virozka, jen tece z nosu a boli hlava, ucpanej nos, horecka zadna, trosku zimnice v patek. Dneska uz je relativne ok.
Atlane, ty jsi porad stejny magor, jednou te to sezere...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11457 Nový příspěvek od Atlan »

Sreku bud taky hrdina a chod to povedat tym 17tis rodinam. Pripadne detom a manzelkam, ludom co prisli o otca a matku.
Magori ste tu jedine vy si nevidite dalej ako na ten svoj sebecky nos.

Doktor Peter Sabaka.

Na vrchole tretej vlny pandémie na Slovensku viac ako 80% pacientov s COVID-19 v nemocniciach nebolo očkovaných. V tom čase ležalo na kovidových oddeleniach viac ako 3000 pacientov. Pre porovnanie, v tom čase v Portugalsku, ktoré zaočkovalo takmer všetkých svojich obyvateľov nad 50 rokov a ktoré ma oproti slovensku takmer 2x toľko obyvateľov ležalo v nemocnici len zhruba 350 pacientov s COVID-19. Od septembra zahynulo vplyvom COVID-19 v Portugalsku približne 2000 ľudí a do začiatku šírenia delta variantu asi 2500. U nás je to už viac ako 5000 a počet každým dňom rastie. Pripomínam, že Portugalsko má takmer 2x viac obyvateľov. Nie je to vplyvom rozdielnej klímy, demografie či zdravotníckym systémom. Za naše mizerné výsledky v porovnaní s Portugalskom môže najmä náš mizerný výsledok v očkovacej kampani. Rovnako by sme v hospitalizáciách a úmrtiach dopadli, ak by sme s nami porovnávali ktorúkoľvek inú krajinu, ktorá zaočkovala viac ako 90% populácie nad 50 rokov. A to všetko len potvrdzuje pozorovania klinických štúdií, ktoré hovoria o 95% efektivite očkovania v prevencii ťažkého preiebehu COVID-19. Ak sa opäť pozrieme na obete zimnej vlny v Portugalsku a zohľadníme veľkosť populácie a konzervatívne hodnotenie príčiny úmrtia v našej krajine, môžeme dospieť k záveru, že sme nechali zbytočne zomrieť takmer 4000 ľudí. V skutočnosti to môže byť ale oveľa viac ak prirátame takzvané sekundárne úmrtia. Teda úmrtia pacientov, ktorí zahynuli kvôli zníženej dostupnosti zdravotnej starostlivosti vplyvom pandémie.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#11458 Nový příspěvek od *123 »

ČR podle dat pro vládu a poslance k dnešnímu dni:
Celkem hospitalizace 1989
Nevakcinovaní 869
Nedokončené očko 42
Dokončené očko 607
Posilovací dávka 471
více tady:
https://twitter.com/dostalondrej
A pro netečkované ještě jeden odkaz:
https://prostefungujeme.cz/

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#11459 Nový příspěvek od chobotek »

*123, to je tabulka úplně k hovnu (a to ho ani nemusím cítit), vůbec o ničem nevypovídá.

Atlane, teď to nějak nechápu. Protože proti omikronu to očkování nijak zvlášť nechrání a i oficiální rétorika se pozměnila a kupodivu v souladu s daty uvádí pouze ochranu před těžkým průběhem, zdá se, že celá ta tiráda o sobectví nemá logiku. Teď už neplatí, že se očkujeme pro druhé (pokud tedy občané obou republik byli kdy takového altruismu schopni), děláme to kvůli sobě - pokud to vůbec děláme.

Mimochodem, Dánsko od února řadí C-19 mezi endemické nemoci, tedy žádného zvláštního přístupu netřeba.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11460 Nový příspěvek od Atlan »

Aku zaockovanost ma dansko?

Cca 80% mal si presvedcit nasich tupohlavou a v jeseni sme nemuseli nic zatvarat.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“