Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
other-side II
Příspěvky: 1241
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Epidemiologie v akci...

#11881 Nový příspěvek od other-side II »

u mě dobrý, mezi svátky jsem byl takovej jalovej, ale funkční, asi 3-4dny to trvalo, hlava teda bolela hodně, měl jsem k tomu aj srajdu, ale ne tu běžnou, takovou tu "nažeru se/vyseru se", ne že bych na WC seděl furt, někdy k 1.1. už jsem byl dobrej

teplota byla setrvalá několik dní 36,92 C, čich a chutě úplně jinak, bolest kloubů, končetin, břicha, nejvíc mi vadila ta hlava a posr. zadek

teď už zase juchám
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11882 Nový příspěvek od fikejz »

Nějaké statistické perličky, nejspíš dezinformační :smich: ohledně z zmrtvýchvstání značného počtu zemřelých s covidem a pak taky o zpětném poklesu vytíženosti JIP pacienty nad 65 let věku až o 60%: https://smis-lab.cz/2023/01/17/data-na- ... jako-vino/
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11883 Nový příspěvek od fikejz »

Škoda, že tu už dlouho nebyl Láďa. Ten by mě uměl vysvětlit tenhle selection bias (zkreslení výběrem): https://smis-lab.cz/2023/02/12/znameni- ... ias/?amp=1 Protože tak jak tomu svým laickým pohledem rozumím by očkování placebem mělo podobné výsledky jako MRNA vakcínou s výjimkou nulových nežádoucích účinků. Ale jak říkám jsem laik v medicíně i statistice.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#11884 Nový příspěvek od vitex »

On už tu asi nebude nikdy,kvůli několika blbečkům.Jesti máš vážný zájem,tak po jeho souhlasu Ti dám na něj kontakt.

other-side II
Příspěvky: 1241
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Epidemiologie v akci...

#11885 Nový příspěvek od other-side II »

nakonec mě ta rýmička dostala, klasická rýmička s ucpaným nosem a teplotou 37

min 2 roky jsem ji neměl

no, je to radost, ještě jsem letos pořádně nesáhl na práci, furt se v tom plácáme, přemejšlím, jak se z-odolnit, jestli to vůbec jde, moje milá "žere" ty různý podpůrný medikamenty na nestárnutí a je na tom hůř jak já, bo se furt vocucává s miminama, já jsem na tom asi nejlíp, bo se s nima neocucávám

tak nevím, žral jsem Déčko jako o život, a beztak jsem chytl nachlazení, venku běhám za každýho počasí a beztak mě to někdy ofoukne, zelé taky jíme, jablka a jiné taky, jen teda tu saunu a otužování nepraktikuju, tak to bude asi ono
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11886 Nový příspěvek od bourač »

doufám že jíte česká jablka, ty z dovozu nejsou zdravý... ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

other-side II
Příspěvky: 1241
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Epidemiologie v akci...

#11887 Nový příspěvek od other-side II »

máme ty dětský rýmičky, všichni na to vzpomínají, děti ve školce jsou pro staré rodiče katastrofa

Jablka máme z Kravař, sázel jsem před 15ti lety,4 x Zvonkové, a pak letní a další dvě odrůdy, takže cajk, nedovedu si představit žrat ty kupovaný, to se nedá, měl jsem to relativně nedávno ze zvědavosti, nějaká návštěva přivezla, to jsem vyplivnul, to se nedá

blbý je, že mě ani moc nechutnaj ty ze sadů Ploskovice a tak, prostě jak si to sám neutrhnu......a beztak to kácej
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11888 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tohle je teď téma dne v práci.děvčata to po kovidu zase rozjely.krádmé pohledy.hledání pupínků a vyrážky.běda,když se někdo podrbe.v libereckým kraji je zákožka zvlášť rozjetá. roznášej jí čistotní a ti co nosili roušku a nemaj teď imunitu. ještě taky fosiláci,co jezděj v přetopeným autě... no,na nás,co chodíme v mrazu v minus 10 po cyklostezce se neuchytí... https://liberecky.denik.cz/zpravy_regio ... 30223.html https://www.novinky.cz/clanek/domaci-v- ... .seznam.cz
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

other-side II
Příspěvky: 1241
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Epidemiologie v akci...

#11889 Nový příspěvek od other-side II »

tak jsem byl dalších 14dní v nouzáku, týden setrvalá teplota 37,3-37,7 , a jak víme, rýmička je pro samečky nejhůř

všechno na jazyku chutnalo jak bláto, moje milá musela kontrolovat chuť mého vaření, pač já to nepoznal, čich to samé, ono je to vlastně doteď, uši zalehlý nudlema, že neslyším, asi jako hlava pod vodou

kámoška, co má 2 MŠ v Praze a u Prahy toto nepamatuje 20let, děti furt nemocný a úplně divný kombinace nemocí

rád bych se napříště zocelil, nechci čekat s nataženou rukou, chci si pomoci sám

děti relativně v pohodě, ale nebyly ve školce přes měsíc, brutus
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11890 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

velmi povedený Velikonoce 2023.všichni jsme se sešli,dobře se najedli,sranda byla.na elektrokole jsme se taky svezli,na tůru jsme šli. a nedám to do Velikonoc,ale sem,jelikož všichni víme,co se před rokem ,dvěma,třemi dělo.tak na vzpomínku!!
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#11891 Nový příspěvek od mastnacek »

Asi pred mesicem rikam zene, to je parada, jak jsme tu zimu celkem dobre preklepali, bac, par dni na to korona, angina. Asi tejden pauza a bam, synek nestovice a se zenou zase kasel, ryma, zv,sena teplota. Je to na kokot. Uz nikdy tuhle vetu nepustim z huby. Radej streptokoky. V uzky rodine 2 pripady.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5429
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Epidemiologie v akci...

#11892 Nový příspěvek od thovt »

Přívětivé počasi pro šíření nemocí .

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Epidemiologie v akci...

#11893 Nový příspěvek od ceratio1 »

Dneska jsem na streptokoka dostal ATB, předepsala mi radši hned dvě, že ty první jsou lepší-penicilinové, ty druhé kdyby nebyly ty první... Obvolal jsem asi 20 lékáren, mimo jiné fakultka Ostrava, a žádná šance....mám ty druhé....

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Epidemiologie v akci...

#11894 Nový příspěvek od mastnacek »

Thovt, jak jsou maly deti, tak je to furt neco.

Ceratio, mozna bud rad,posledne jsem dostal nejaky silny po 12 hodinach. Mimochodem jsem mel coronu. Asi po 3 dnech ukrutna motejlice. Vysadil jsem je. Kdyz me je dali loni vlete na zanet ledvin a mocaku, tak jsem posledni den uzivani totalne odpad. Hlava v jednom kole, neslo sednout, ani lehnout, slo jen chodit. Nepohlo ani hodit z postele kotvu na zem - nohu. V tomhle stavu me vezla zena 35km na pohotovost. Chtelo se me umrit. Jak cestou, tak v nemocnici. To nikomu nepreju.

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Epidemiologie v akci...

#11895 Nový příspěvek od ceratio1 »

No právě ty první byly 30tbl co 8 hodin a teď mám 14 tablet po 12 hodinách :zapomel:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“