Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#11806 Nový příspěvek od Shrek »

Dekuji, :friends: myslim ze me to stejne zase najde :-))))) Ale docela me prekvapila infekcnost, nevim co je to za kmen, ale ze 14 lidi, obed venku a jen podani ruky, 12ks nemocnych. A je jedno esli ocko nebo neocko... Ale je to jen ryma. Ted ksz o tom premyslim, u stariku to melo u kazdyho jiny prubeh. Otec horecka, kasel, ryma, otekle mandle. Mati strasne bolesti hlavy a 3denni zvraceni, malicko ryma, horecky vubec, jen zimnice.
Je to hajzl zakerna...
3x jsem jim nakupoval, byl normalne v kontaktu, dal si u nich kafe. Neni to ebola a u mladych je to za 3dny pryc.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#11807 Nový příspěvek od Atlan »

Alebo ste to vy dvaja tam dotiahli, len ste uz nemali priznaky. To uz je jedno. Hlavne aby to dobre dopadlo.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#11808 Nový příspěvek od Shrek »

:shock: Nestras, to bych to mel po 4te....
Dneska jsem koukal do fotek, tak posledni jsem mel 28.1. 2022, kuwa to to leti...
Jínak, respiky - ucinnost, no smesny.
Situace se podle něj změnila i pokud jde o účinnost respirátorů vůči viru.

„Musíme si uvědomit, kde jsme. Máme data, že respirátory význam mají. Ale jejich účinnost v době, kdy tady byly původní varianty, byla vyšší než teď. Při rychlosti šíření variant omikronu účinnost klesá. Máme snad jedinou randomizovanou studii, kterou někteří zpochybňují, ale ukazuje se v ní, že je účinnost teď okolo 10 procent. To se objektivně nezdá až tak vysoké, ale účinnost tam je,“ řekl Prymula v pořadu Otázky Václava Moravce.

Nejakej :friends: hydraulikar, by semohl vyjadrit co si mysli o filtru na olej kterej 9 z 10 castecek bordelu propusti...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11809 Nový příspěvek od fikejz »

Asi bys věděl, jestli ti něco je, nebo bylo ne?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11810 Nový příspěvek od bourač »

k hydraulikám mám blízko (i když si :friends: Tomáš možná myslí že ne)
Všechno tekutý (voda, olej) nelze filtrovat pro účely dýchání, buď filtr nefunguje nebo se velmi rychle ucpe.
Kdo nevěří může přijít na brigádu.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#11811 Nový příspěvek od ITS »

Už si ty příklady strčte do špic.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#11812 Nový příspěvek od chobotek »

Nebuď tak podrážděný, jo? Názorné příklady, tím názornější, čím vzdálenější od principu toho, co mají znázorňovat, neodolatelně táhnou :D
Shrekově rodině brzké uzdravení, samo.
A nakousnul jsem to v jiném tématu, vy prostě nikam nejezdíte (vlakem)! V takovém vlaku na sever na hranici oznámí, že je třeba nasadit roušky a když překračujete další hranice, můžete je zase sundat.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11813 Nový příspěvek od fikejz »

Má to ten virus ale vychytaný, že od hranic k hranicím a pak dál už dá pokoj. :)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11814 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

pic.čtyři na firmě si našťourali koronáče.už se válej doma.já už si do nosu ničím nešťourám,tak jsem zdravej.jen ta koronáčová červená vyrážka,co mi putovala po noze.doktorka to viděla a už jsem léčenej antibiotikama bez neschopenky.už je to dobrý.nešíří se to....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#11815 Nový příspěvek od chobotek »

No jó, taky mě léčili antibiotikama a pak někoho napadlo pošťourat ;-) Ale ty už si synek poučený a tuhle chybu neuděláš.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Epidemiologie v akci...

#11816 Nový příspěvek od vitex »

Předmět: Tuzemák - to si přečti a připrav si zásoby na "podzimní vlnu".

NAVÍC TO NENÍ NIC NOVÉHO - UŽ NA MONTÁŽÍCH V RUSKU ÚČINKOVAL ZCELA SPOLEHLIVĚ PROTI

SHIGELA SONEY - COŽ BYLA SMRTELNÁ NEMOC.....


Náš tuzemák (dříve Rum) se díky britské studii zařadil mezi látky, které mají potenciál bojovat proti

Koronaviru. Výjimečný český výrobek by mohl snížit úmrtnost hospitalizovaných pacientů až o 80 procent,

uvedl virolog Andrew Hill z univerzity v Liverpoolu


Jen u nás vyráběná a cizinou zatracovaná pochutina by mohla pomoci v boji s koronavirem.

Hill k závěru došel na základě analýzy jedenácti různých studií, kterých se zúčastnilo přes 1400 dobrovolníků.

Výsledky ukázaly, že podání tuzemáku dokázalo u pacientů snížit smrtnost o osmdesát procent oproti těm, kteří dostali placebo, navíc se s jeho pomocí dokázalo tělo koronaviru zbavit rychleji (zhruba do pěti dnů oproti obvyklým deseti).


Podle vědecké databáze Science Direct, nabízející odborné články z recenzovaných časopisů a knih, je tuzemák schopen za 48 hodin dosáhnout významné redukce virové RNA. Výjimečná česká lihovina je navíc schválena evropským Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Většina těchto studií proběhla v rozvojových zemích a pod záštitou Světové zdravotnické organizace.

Konečné závěry studií by měly být k dispozici až v následujících měsících. „Pokud ale budou tyto trendy

pokračovat, můžeme hovořit o transformační léčbě", věří Andrew Hill. Američtí vědci, kteří nyní tuzemák

studují, věří, že je schopný „ochromit nervový systém“ koronaviru a zabránit jeho replikaci.

(Převzato z agentury CNN)

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#11817 Nový příspěvek od fikejz »

Tak a včil nevím, či si robíš prču, srandu, nebo si z náš děláš prdel ;-)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11818 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

moje doktorka je tak dobrá,je taky po Jablonci vyhlášená svojí precizností a pečlivostí,že pozná počínající bakteriální zánět kůže a nasadí antibiotika.jistě ví něco o koronainfekci,jistě ví ,že jsem jí měl kolem Velikonoc.zná i příznaky vyrážky u koronáče a další daleko vážnější zánětlivé komplikace.informaci,že probíhá u nás na pracovišti nákaza něměla,ani já jsem to v pátek nevěděl. třeba si i dáváme do spojitosti jiné věci.ona spíš šla po tom,jestli mám rýmu a že jsem si do náký ranky nasadil strebtokoka,možná i borelioza...rozhodně léčba zabírá,je po projevech červenejch fleků a oteklýho kotníku,dobírám prášky...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#11819 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

Chlíbek ,o volání společnosti o návrat do normálu!! takže hezky k doktorovi,tak to dřív bylo a on posoudí váš zdravotní stav. ale hoši,po dvouhodinovém čekání včekárně dojde mnohdy k spontálnímu vyléčení!!!mě doktorka viděla,ze strany doktorky se v mém případě vůbec nemluvilo o dalším očkování,ví že jsem dvakrát a pak jsem prodělal. ale viděl jsem,že si tam už zve svoje rizikové pacienty a očkování jim doporučuje!!!pro klid na pracovišti i váš jsme si ze starejch zásob udělali antig. test.zdravej.specielně jsem musel ukázat moje výsledky testu jedný citlivější kolegyni.tak ta je už taky uklidněná. https://www.novinky.cz/clanek/koronavir ... .seznam.cz
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#11820 Nový příspěvek od bourač »

Víťovi bych celkem věřil. Takovej panák rumu (několik panáků, případně 2deci) řeší opravdu hodně problémů.
Dobře si to pamatuju z dob kdy jsem ještě nebyl skoroabstinent. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“