Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#8926 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak mladej kolega marodil.ošklivej ,dávivej kašel,rýma.mizerně mu bylo.a doktor se ho ptal ,,jste očkovaný??,, on,,ano,, ,doktor,,chcete jít na testy?,, on ,,ne,,. a bylo to vyřešený,nechal ho tejden doma,at se dá do cajku.dneska nastoupil. tak tomu říkám udělejte TEČKU!!! s koronáčem.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#8927 Nový příspěvek od creative »

Pointa je ?

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#8928 Nový příspěvek od Fizz »

Jj, jako s tím zkaženým masem z Polska; nebudou kontroly, nebude zkažené maso.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#8929 Nový příspěvek od fikejz »

To je sice fakt, že kdyby šel na testy mohlo by se zjistit, že má C19, ale na druhou stranu testy ho nevyléčí a on je ani k vyléčení nepotřebuje.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#8930 Nový příspěvek od bourač »

ještě je tu jeden fakt, kdyby ten sekalsovo kolega byl živnostník tak ani k tomu doktoru nemusel chodit.
Jen až zas bude někdo vyzdvihovat výhody OSVČ/zaměstnanec. :zapomel:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Epidemiologie v akci...

#8931 Nový příspěvek od Joe66 »

Atlan kurva ty nam vychodnarom tu robis riadnu hanbu s tym ockovanim :jazyk: :smich: Uz si mal bic 3 razy opichany a dufam,ze na druhy rok budzes aj stvarty raz :D A v karcme se ani nepriznavaj s tym ockovanim :pistol:

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8932 Nový příspěvek od zelenac »

.....ci ten Atlan nerobi podrztasku tejto zacmudenej pijavici....
https://www.youtube.com/watch?v=0nMLBSz95Q4

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#8933 Nový příspěvek od Fizz »

To bude asi ten rozdíl, i když smýšlim nacionalisticky, nejsem rasista, xenofob, či antisemita, což se o tobě dle tvých příspěvků říct nedá.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8934 Nový příspěvek od zelenac »

Nato si ako prisiel :shock: ?Ja ze som rasista,xenofob a antisemita :shock: :smich: ?Proti inym rasam nemam absolutne nic,kym mi nerobia zle a nesnazia sa na mne prizivovat, xenofob sa tiez necitim,antisemita......to presne nechapem,co tym myslis :-/ .....a nacionalista asi trocha som...alebo skor patriot,ci narodovec ;-) .

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#8935 Nový příspěvek od Fizz »

To je ono, která RASA ti robí zlé?

Názory souvisi s barvou pleti? (Třeba.)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#8936 Nový příspěvek od bourač »

začmouděná pijavice :vysmech: rasizmus jak vyšitej 8)
ale já ti rozumím, černej, žlutej nebo hnědej mi absolutně vůbec nevadí pokud se chová středoevropsky.
My tady taky máme takovou krysu zaprodanou, poslankyni EU. Je sice ryzí češka ale ty názory :pohlavek:
Co se povaluje za 270tisKč/měsíčně + diety v Bruselu jí to stouplo do hlavy.

Předhodil bych jí tlupě nadrženejch tenagerů z podhůří Himalájí. Zrovna včera sem na ně koukal v centru prahy. Volvo xc60 s německou SPZ, stojí na varovných světlech na blbým místě ve Spálené ulici. Říkam si co je to za blba, než přišla partička, navlečený v hadrech co nosí cikáni, moc jim to po změně za hábity neslušelo. Drzý vyzývavý chování. Nacpaný igelitky čímsi. Zřejmě dostali od Merkel kapesný tak si půjčili auto a vyrazili do Práglu na levný nákupy.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8937 Nový příspěvek od zelenac »

..../zacmudena pijavica/ nieje ziadny rasizmus,ale pomenovanie toho konkretneho tvora,ktory sa prefajcil az do ep a tam parazituje ojebava a skodi nasej republike aj za moje prachy.
Fizzy,ziadna rasa mi nerobi zle ;-) ...ty si daco take pochopil z mojich kecov?Zle mi robia prislusnici niektorych ras....bielu nevynimajuc.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Epidemiologie v akci...

#8938 Nový příspěvek od Joe66 »

FizZ je zrazu aky utlocitny :D Keby mu ta zacmudena rasa rozobrala ten jeho vozovy park do srotu+ aj naradie by si ,,zapujcili,, k tomu tak by inak vyvadzal :D :prace: Ale aspon by si to nemusel predavat co si spominal :D A to s nimi mam bohate pracovne skusenosti :wink:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#8939 Nový příspěvek od bourač »

pokud jde o epidemiologii - před rokem jsem chodil jako jediný s rouškou a lidi blbě čuměli, teď chodím bez roušky a lidi ani moc nečumí, nikdo neprotestuje, kromě tý báby v HK mě odnikud nevyhazujou. :) byl jsem na úřadě (kvůli autu) lidí dost všichni v rouškách, úředníci za sklem bez roušek. Nákupní centrum, komplet všichni roušky já ne a nic nikdo mě neatakoval. :ano:
Lidi nebuď te posraný a už to zahoďte. 40000 testů za den z toho 200lidí pozitivních (nemocný s příznaky nikdo) :evil:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Epidemiologie v akci...

#8940 Nový příspěvek od zelenac »

Tak nasadit si rusko malo zmysel v zaciatkoch kovidosialenstva,ked kolovali tie ukazky,ako v cine vyvaluje ludi na chodnikoch a ked sme este verili ''elitam'',ze aku smrtnost ten vir ma.Ked sme sa uz mohli o tej smrtnosti sami presvedcit,tak nosenie nahubkov stratilo zmysel.Ale ako nastroj udrzania plebsu pri zemi to pre ''elity'' zmysel ma...a velky.Ked tak pozeram po cestach,ako chruno ktory sedi sam v osobaku a ma na hube handru..... :smich:
Toto je sice ''konspiracny'' web.....
https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-pr ... onferenci/
...ale ako vieme,rozdiel medzi konspiraciou a realitou je max 2-3 mesiace a stale sa skracuje :-/ ....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“