Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7786 Nový příspěvek od Emmett »

tuto reakci jsem opravdu nečekal
spíše osobní napadání místo snahy najít větší pravdu

Vím že rozjetý autobus/traktor nelze zastavit na fleku a následky mrtví mohou být důsledek i když už autobus už stojí

vím že výrobce náhubků, kovidfanatik,politik který si na tom založil živnost taky nebude pohled z opačné strany prezentovat . a proto větší pravda nemá šanci.
https://www.youtube.com/watch?v=BQsxfXAkQOw
Nechápu proč toto někdo zadarmo udělal ,že by země kde by se dalo žít ?
https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/M20-6817

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... start=7710
Ty videa co je za bordel pod náhubkem nejsou zadarmo. Jsou od výrobce čističky nebo od výrobce roušek za náhubkem druhé strany
a tak nějak zapoměl že jestliže udělám strašící video co vychrchlám přes náhubek tak se musí středně chytrý traktorista zamyslet kde že jsou ty bakterie a plísně co neprojdou přes náhubek na periho misku.

trochu optimismu pro nás přeživší

spočítejte si obyvatelstvo a zjistíte že rok 2020 je v cz o 44tisíc lidí víc než před rokem
máme největší přírustek obyvatel za posledních 10let
zdroj český statistický úřad

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7787 Nový příspěvek od fikejz »

Imaginario, s tím co píšeš v druhé polovině tady: http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 9#p1701549 souhlasím. Tak nějak měla vypadat loni obrana před zavlečením viru k nám. Nestalo se. Navíc "byly dostatečné zásoby roušek a všeho" takže to pak moudrá vláda vyřešila nařízením chodit v roušce a abysme jim nařízení neotloukly o hlavu nechali otevřené galanterie aby bylo z čeho ty roušky ušít! A pak už to pokračovalo až doteď. Každý krůček správným směrem následovalo, či předcházelo několik kroků do ... Ať už to bylo poprázdninové otálení se znovuzavedením ochranných opatření (když už jsme si to sem museli v létě znovu natahat). Neschopnost vybudovat infrastrukturu pro účinné trasování. Různé nesmysly typu ve třídě bez roušky (tam se virus asi nešíří) na chodbě s rouškou. A vyvrcholením všeho je šnečí tempo v očkování, zákaz vybrat si vakcínu, kterou se kdo chce nechat naočkovat (zbytečně snižuje ochotu lidí nechat se očkovat). Už jen třešinka na dortu vládní všehoschopnosti je přístup k "povolování" léčby přípravky které podle různých informací fungují přestože jsou původně určeny na něco jiného, kdy nám jedním dechem různí představitelé tvrdili, jak jsme v krizi, je nutný nouzový stav, ale zároveň omítali činit jak by v nouzi bylo očekáváno a jak o tom i hovoří zákon 40/2009 Sb. v § 28 Krajní nouze. Který povoluje v podstatě vše co daný stav nezhorší včetně za jiných okolností trestných činů! Jestliže tedy například používání Isoprinosinu a Ivermectinu nebo Sputniku V velmi pravděpodobně nepřivodí horší následky než covid proč tolik drahoty s jejich povolením. Měli nějaké informace, které lid prostý nemá (třeba že škodlivost viru je nafouknutá- toto je jen příklad!)?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2598
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Epidemiologie v akci...

#7788 Nový příspěvek od krajan »

no kazdy mate pravdu . Mne osobne , ale velmi chyba to , ze tzv komisia odbornikov je na totalku anonymna . Ak by som vedel ze v nej je dr. taky a taky a vedelo by sa o nom ze je to napr. primar infektologie a nie matematik , tak by moja dovera vzrastla o minimalne 100% . Ale pokial mi niekto blekoce o neakych odbornikoch a neakej komisii o ktorich nikto nevie ??????? A priznajme si to , hlavne u nas to bol len jeden odbornik na vsetko ... nikto mu nemal sancu poradit , takze vsetko boli len politicke rozhodnutia .....
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4749
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7789 Nový příspěvek od imaginaro »

Ten Smejkal a další lékaři debatují právě na té nadaci Neuron.
https://www.youtube.com/watch?v=P2Teta_W6-U

Jinak na tom výzkumu o tech rouškách mi vadí hlavně jedna část věty:
"Způsobilými osobami byli občané žijící v komunitě ve věku 18 let nebo starší bez současných nebo předchozích příznaků nebo diagnózy COVID-19, ..." ​
Dále píšou:
"K doporučení nosit masky bylo náhodně přiděleno celkem 3030 účastníků a 2994 bylo přiděleno ke kontrole; 4862 dokončilo studii."

"Účastníci s pozitivním výsledkem testu na protilátky na počátku studie byli z analýz vyloučeni."

"Konzervativní analýza citlivosti předpokládala, že účastníci s pozitivním výsledkem testu na protilátky na konci studie, kteří neposkytli výsledky testu na protilátky při vstupu do studie, měli pozitivní výsledek při vstupu."

"První účastníci (skupina 1; n  = 2995) byli náhodně přiděleni 12. dubna 2020 a byli sledováni od 14. do 16. dubna do 15. května 2020. Zbývající účastníci (skupina 2; n  = 3029) byli náhodně přiděleni 24. dubna 2020 a byli následovalo od 2. do 4. května do 2. června 2020. K doporučení nosit obličejové masky bylo náhodně přiděleno celkem 3030 účastníků a 2994 bylo přiřazeno nenosit obličejové masky ( obrázek ); Studii dokončilo 4862 účastníků (80,7%). stůl 1ukazuje základní charakteristiky, které byly mezi skupinami dobře vyvážené."

Na můj vkus si to poměrně dost rozporuje a pro mě je v tom moc proměnných ve kterých se lail může stratit. Připadá mi to jako aby se v tom nedalo vyznat a člověk si z toho mohl vzít co ho trkne do oka. Jak lidi vybírají už víme.

P.S.- překládal googl.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7790 Nový příspěvek od Fizz »

Tohle nelze guglem prekladat.

Jsou z toho nesmyslné odporující si bláboly.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Epidemiologie v akci...

#7791 Nový příspěvek od xxmm »

Ta studie na roušky běžela v době kdy mělo Dánsko 40-390lidí nakažených denně a neměly britskou mutaci(před rokem).

Znám 3lidi co to nechtli ve společný domácnosti a desítky, co jo. A ti 3 to teda nechytli do dnes.

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7792 Nový příspěvek od Emmett »

Nejsem schopen vydržet dokonce prvnich +-15min Neuron mlácení prázdné slámy
dobré by bylo vypíchnout co tam kdo dal za myšlenku a nějaké měření +důkazy stejně v textu stránek je 0informace.

Ti lidé Neuron neřekli nic jen známé prázdné řeči nebo pokud je tam nějaká novinka tak přes mlácení zanikla .

jeden z nich má suchý kašel šíří kovid ,nebo jinou chřipku a neměl by jej šířit+několikrát je vidět že kudrnáč má problémy s náhubkem demonstrace proč náhubek nikdy nebude fungovat
Podle pohybu náhubku při nádechu a vousů je vidět u většiny že náhubek funguje pouze jako pěstitelské zařízení.

Otázka ?

Proč je na podzim více mrtvých na chřipku než v létě?
jeden z prokázaných důvodů je že je méně UV a vyšší vlkost ==přesně toto prostředí si vyrábíte pod náhubkem
Pokud nebudou zakázány náhubky nic se nezmění.

čím větší ochrana ostatních před mým,tvým zatím relativně bezpříznakovým zdravým chrchlem ,
tím víc nalovím špatného co musí ven.
Tyto patogeny(viry,bakterie ,co2,plísně) co nalovím náhubkem
se bez náhubku ve volném prostoru bez jakéhokoliv nebezpečí pro kohokoliv musí rozptýlit.

Lovením vlastních patogenů -virů CO2 a bakterií a plísní si zahrává společnost s imunitou až se určité procento populace samonakazí a tím začne patogeny šířit kolem sebe
Tyto X% procenta samonakažených NAVÍC
které jsou samovyrobeny používáním náhubků v prostředích pro které nejsou určeny
logicky musí zvýšit počet virů , mutací, a nemocí celé společnosti .

Na základě těchto úvah si osobně myslím ,že by bylo logické a prospěšné
v DOBĚ PANDEMIE
zalehnout,hodit na něj síť, pokutovat kovidfanatika s náhubkem ve volném prostoru což se děje přesně opačně.

Některé logické teorie se nedají změřit ale to neznamená že nejsou víc pravdivé než boj s větrem proti přírodním zákonům, boj proti zdravému rozumu.

Pro kovidfanatiky je ale selský rozum anarchie
taky selský rozum říká
Nikdo se nedočká toho že by někdo kdo tu tvrdě rok a půl hlásá demagogii např že v přírodě, ulici, sjezdovce je ten nebezpečný kovidprostor,
že by dobrovolně řekl sorryjako já to jen dělal aby mě nebylo vytýkáno že nic nedělám
Většina povinných nařízení měly a mají za následek zvýšení mrtvých a rozvrat společnosti.
A to platí i v okolních zemích.
Nejmíň mrtvých je v zemích kde je nejmíň náhubků
A to díky výpěstkům patogenů se už sklízí a neskončí to dobře.

abych jen neremcal
dal bych

UV lampy do klimatizací kovidcenter
Nachystal bych JIpky v počtu větší než 6 lůžek na 100 000 obyvatel
Zaškolil bych hrdinné postávače na hranicích okresů na převračeče 150Kg pacošů
Vyhledal kdo vira nechytil a proč a zdarma bych to šířil
Zaměřil bych se na lék ne na chytání ryb do děravých sít
Udělal studie na nebezpečí skryté pod náhubky
studie na počet mrtvých po vakcinaci
kašlající příznakové izoloval testoval bez poškození sliznic
v hospodách jídelnách zavedl jednorázové sklenice a nádobí
nahlásil toho koviďáka z odkazovaného Neuron videa
zavedl odpovědnost záruku na nakupované léky a vakcíny
používal desinfekce jejichž ph neslouží spíše ke kultivaci virů jak se děje
odstěhoval se do hor na chatu
ušetřil se psychyckého týraní z poplašného mainstrímu
a určitě by šlo ještě dělat další prospěšné logické věci

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#7793 Nový příspěvek od ITS »

Emmettův příspěvek je pro mě velmi prospěšný.
Komparací se svými názory jasně pozoruji, že jsem psychicky zdráv a mám dostatek selského rozumu. Dokonce bych se mohl i domnívat, že jsem docela vzdělaný v oblasti biologie a fyzikálních věd.

Emmettovi v příspěvku zcela chybí vlivy zednářů a sionistů a možnosti využití chemtrails. :tyty:

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7794 Nový příspěvek od hobr »

Poslední dvě stránky se nedají číst :tyty: . Je to moc dlouhé. ITS to shrnul do 4 vět a úplně stačí :ano: .
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Epidemiologie v akci...

#7795 Nový příspěvek od DanculSK »

Emet bol asi niekde na výlet delorainom :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7796 Nový příspěvek od hobr »

A povedzte mi Kefalín, čo si predstavujete pod pojmom "delorain"? :zapomel:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Epidemiologie v akci...

#7797 Nový příspěvek od DanculSK »

Obrázek
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7798 Nový příspěvek od Fizz »

DeLorean

Hliníkový fáro, Návrat do budoucnosti

Mimo jiné, kudrnatý "neuron" Smejkal, je už očkovaný. Narozdíl od tebe je to epidemiolog. Tvé dedukce jsou úsměvné, veskrze krátkozraké.

Analogie ke svařování asi taková: vezmeš dva kusy kovu, dáš je k sobě a svářečkou je svařiš. Nevim co na tom je těžký, proc by se nekdo měl učit na svářeče, svařovat umí každej. Stačí mít selský rozum, nemusíš nic vědět o polaritě, amperach, materialech, typech svařování, směru atd atd. Asi tak no.

Za mě je to jeden z hlavních problémů že vláda neumí správně emitovat informace tak aby takové mylné uvahy vůbec nenastaly a neno jen minimálně.

Jinak doporučuji dýchat s co nejvíc otevřenou pusou jinak se ti v dutinez ústní budou tvořit nežádoucí bakterie viry a patogeny!

Víš co je vtipné? Lidé s poskozenou nebo minimální imunitou nosí roušku či respirátor běžně, aby se ochranili. Ty říkáš že kdo to nosí zhoršuje si to. Lékaři celého světa a stovky tisíc pacientů... To jen tak na okraj tveho selského rozumu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Emmett
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 14, 2015 5:00 pm
Bydliště: Kocourkov365

Re: Epidemiologie v akci...

#7799 Nový příspěvek od Emmett »

Dobře máte pravdu .převrátili jste mě na vaši víru.
Ode dneška nosím svařovací přilbu s prasklým sklem i v autě a až pojedu do kaufu tak pozor
ať vás nesrazím nákupním vozíkem v řadě na banány po šlehnutí opíčího viru budu mít chuť jako vy. Musím se přeci cítit bezpečný. Raděj bych byl bezpečný i v posteli hned po houmofis ale bohužel mě se nedaří při převracení udržet ksicht v ochranné pomůcce. Jsem frustrován . Vy mě určitě pochopíte jak je nebezpečné houmofisovat v noci bez ochrany.
Taky požaduju aby si plošně každý nejen ten kdo kouří vrazil do prdele ventilátor protože v souvislosti s kouřením je 18000 mrtvých ročně a ventilátor kouř může rozptýlit.
a další zabezpečení.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4749
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#7800 Nový příspěvek od imaginaro »

emete
Všechno rozumného co jsi v předchozích příspěvcích napsal, jsi tím posledním zabil. Ztratil jsi vážnost, tak jak to tvrdíš o vládě. :-/
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“