Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4239
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7666 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

trapné ticho.tak ho prodloužím,ať si ho snaživý koviďák užije. takovej trapas ve společenském chování a jednání.....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#7667 Nový příspěvek od Atlan »

S tvojim pristupom, menej mrtvych nebude.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

vraník
Příspěvky: 237
Registrován: čtv pro 25, 2014 10:39 am
Bydliště: Přelouč

Re: Epidemiologie v akci...

#7668 Nový příspěvek od vraník »

paní -kenybzová upřímnou soustrast celé rodině

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13094
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#7669 Nový příspěvek od Čárls »

Přidávám se budiž jim země lehká :'(

Je hodně lidí kteří přišli o nějakou osobu jim blízkou či příbuznou
Proto nechápu proč nedodržet to základní a necourat po návštěvách když nemusím a pokud tak zakladní test zas v lékarně nestojí tolik abyste měli alespoň částečnou jistotu
Já dcerku viděl po dvou měsících teď přijeli a zas hned jedou z5 ne že musí a je vymalováno kdo ví kdy ji zas uvidím :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

sekalsemmalo
Příspěvky: 4239
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7670 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

my pomáháme tady.jsou těsně před smrtí. https://kozodoj.cz/farma/podporte-nas/ já vím,maj mít našetřeno jak tady jeden říkal.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14653
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Epidemiologie v akci...

#7671 Nový příspěvek od DanculSK »

shrek sa vratil 8)
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Epidemiologie v akci...

#7672 Nový příspěvek od Shrek »

Volal mi jeden muj zdejsi oponent, popravde necekal jsem to zrovna od nej, docela se zde hadame :D
Nicmene, dekuji mu, za starost o to jestli jsem nechcip.
Ne, nechcip, jen sem se prestal virtualne dohadovat, kazdy mame svuj nazor na tuhle nemoc...
Takze, po te zimni chripecce co jsem prodelal, prubeh jsem ze popsal, se zmenilo par veci. Testy na protilatky 7nejakych jednotek, minimum je 12 abych byl chranenej, takze to zrejme chytnu znova. Patrim k lidem kteri netvori protilatky, asi to bude rodove, sestrenka 39let, tyden na kysliku a taky je bez protilatek. Nenadelam nic...
Kolega a spolupracujici bez nasledku, dva uplne bez priznaku, jeden 40let druhy 55. Ovsem onemocneli manzelky, tak se slo na testy a pozitivni oba dva, ale nic jim nebylo, ani horecka, jen ryma.

U me to cca po mesuici melo pokracovani, hodne spatne jsem spal, vetsinou od od jedny do peti rano vzuhru. No co joutrubka a filmy... Zvedl se mi tlak a tep, ten docela vyrazne v klidu 95-100tepu. Horsi je, ze prisla hluboka zilni tromboza, tekze jsem si absoloval kolecko obvodak, ultrazvuk, obvodak- injekce do briska na redeni krve(pichas si doma sam) interna-vysetreni plic, ultrazvuk bricha, rtg plic, testy na rakovinu prostaty (PES), jaterni testy, testy ledvin. Leky na redeni krve na 3 mesice(pak ultra a uvidi se), puncocha na nohu. Tep a tlak uz se zacina rovnat. Tlak 130/75, tepu jak kdy 65-75 coz beru pri mejch rozmerech jako ok. GO mam za sebou, secky testy negativni. Chripecka me neskoli, ale prijde znovu, nutno se s tim smirit ze uz to tady bude...


Respiky jsou srandovni, jezdim hodne rezat zelezo po jzd, uvnitr arealu to nenosi nikdo, ale jak jdou domu uz si to nasazuji.
Osobne to nosim jen 2x tydne na nakup. Mam cerny a pouzivam asi 3ti, protoze doba pouziti je asi tak 1-2hod tydne. V praci nepouzivam, nejak to neni nehorlavy :vysmech: Vb agru to nenosim, 99% zakazniku to nema na hube taky a pokud u nich dostanu jidlo, je to stejne jedno, pac sedime nekde pospolu (jidlo+kava)
Stejne tak srandovni je to omezeni pohybu po okrese. Na zacatku jsem si napsal a vytiskl par prohlaseni, napsal vykon povolani cela CR, dal razitko podepsal, rano vzdy jen doplnil datum, a v pohode prochazel kontrolama. Mohl to tak udelat kazdej...

Takze se tu dal utapejte ve sve litosti, umrtich, jinak uz to nebude. Praci ve skladu jsme po dohode rozsirili na streda, patek, nedele 18-23hod. Skoro pokazde kontrolovan PCR pri navratu, stacilo rict ze se s kolegou co sedi vedle me vracime domu po praci na vyvazecce a harvestoru, dejchnout si na alkohol, a mohl pokracovat v jizde... Tolik k bezzubejm opatrenim.

A na zaver, pri cteni tohohle jsem brecel smichy, prej smrtelna choroba, umres na ni, a pak se napise tohle, 60% nakazenjch smrticim virem vo tom nevi... :D :D :D
Proč je v boji s nemocí COVID-19 testování tak důležité?
Onemocnění vyvolané virem SARS-CoV-2, COVID – 19, může u až u 60 % nakažených probíhat skrytě, bez zjevných příznaků. I nakažený bez příznaků je infekční pro své okolí.
Než se rozvinou první příznaky onemocnění COVID-19, může být nakažená osoba infekční a šířit tak nemoc dále.
Příznaky onemocnění COVID-19 je obtížné odlišit od příznaků jiných infekčních nemoci (nachlazení, chřipka). Ztráta chuti a čichu je do jisté míry specifickým příznakem, ale nemusí se vyskytovat u všech nemocných nebo počátku onemocnění).
Zdroj https://www.drmax.cz/hygiena-a-ochrana/ ... d-19-testy
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Fizz
Příspěvky: 7928
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7673 Nový příspěvek od Fizz »

Shrek žije 8)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Epidemiologie v akci...

#7674 Nový příspěvek od ITS »

:friends:

Hlavně tu punčochu tak brzo nesundávej. Kdyby Ti chtěli dát Podvazkový řád za setrvání na svých stanoviscích, tak by se aspoň nesesmekával dolů.

:jazyk:

Tomas6
Příspěvky: 5372
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Epidemiologie v akci...

#7675 Nový příspěvek od Tomas6 »

Teď jsem byl středa, čtvrtek na jedné velké stavbě tady ve Zlíně, na skeletu asi 30 lidí, respik na hubě jen já a kolega. Všichni se moc divili proč, nicméně dneska SMS od jednoho že zatím 3ks lidi z těch co tam byli jsou covid+. A mělo to ještě jednu výhodu a to že netáhlo na hubu, jak foukal vítr a valil sníh.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

fikejz
Příspěvky: 6088
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7676 Nový příspěvek od fikejz »

Shreku, souhlas, ty opatření jsou nejen bezzubý, ale i na nic a na prd (s výjimkou respirátorů FFP2 a lepších)! Kdyby státu (či komukoliv zodpovědnému šlo opravdu o zdraví lidí) nekoukal by nalevo, ani napravo na nějaký "tohle můžeme jen když nám to z Brusele povolí", či tenhle lék není na covid určený (no jak by taky mohl, když je to nová nemoc?!), ale snažil by se dělat maximum pro uzdravení těch co to chytly a mají potíže. Jenže to se neděje ani náznakem, naopak všichni zodpovědní se vymlouvají, že tohle nelze a tamto taky ne...! A to mi na covid umřelo celkem dost známých, kamarád a i člen rodiny.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4239
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#7677 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tohle chce zápis do kroniky.je velmi významný.KONČÍ NOUZOVÝ STAV. zvládli jsme to,vydrželi. fotku od dnešního stánku vám nebudu dávat,to by mohlo někoho švihnout....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Epidemiologie v akci...

#7678 Nový příspěvek od Atlan »

Ved mate pandemicky zakon, to je na 90% to iste ako nudzOvy stav, tak neviem comu sa tesis.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Sadra17
Příspěvky: 6106
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Epidemiologie v akci...

#7679 Nový příspěvek od Sadra17 »

no přávě, jen velmi málo se změní :tyty:
malej traktorista v malým traktoru

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Epidemiologie v akci...

#7680 Nový příspěvek od xxmm »

sekalsemmalo píše: ned dub 11, 2021 3:18 pm tohle chce zápis do kroniky.je velmi významný.KONČÍ NOUZOVÝ STAV. zvládli jsme to,vydrželi. fotku od dnešního stánku vám nebudu dávat,to by mohlo někoho švihnout....
pošli fotku na andrej.babis@agrofert.cz :) když ho švihne budem všichni týden slavit :)

Odpovědět

Zpět na „Putyka“