Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#6631 Nový příspěvek od *123 »

Jen aby tady řeč nestála ale je to už 4 dny staré -
v Udmurtijské ruské federativní republice epidemiologové usoudili, že další nošení náhubků je zbytečný. Lidi proočkovaný, vakcíny dost, sputnik funguje, nové případy už sporadicky, tak naco občany trápit ...
https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... ml/player/
Jo a zaostalá Ukrajina začíná v počtu naočkovaných občanů šlapat na paty "vyspělé" ČR, jedná se tedy pouze o Doněckou a Luhanskou republiku, no ale stejně:
https://tvzvezda.ru/news/ekskluziv/cont ... ml/player/
Ten déééémokratickej zbytek tam zatím napjatě čeká, jestli státy ééééúúúú poslechnou doporučení lejnové a o vakcínu se s ukrošema rozdělí :D :D :D
Jo a rusáci uvádějí, že dokonce i Washington Post se buchanky zastal, no ale možná kecaj a usáci to nevypustili a pokud ano, tak to tak vůbec, ale vůbec a vůbec nemysleli:
https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... ml/player/

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13120
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#6632 Nový příspěvek od Čárls »

No uvidíme co bude a necháme se překvapit zatím co jsem koukal Tak pro mne se suzavřením okresu ani pro lidi co dojíždí prakticky vubec nic nemění jen mají lejstro které jim bylo vydáno okamžitě
No a co se týká Sputniku když mohlo Maďarsko mohli sme i my jej dovézt a použít a ne čekat na EU až se probudí
Nejvyšší čas aby se rozpadla Co psala dcerce spolužačka co tam je provdaná tak Británie je úplně v pohodě bez problémů co by mohla mít a funguje daleko pružněji než tomu bylo když byla v EU
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#6633 Nový příspěvek od *123 »

No hlavně aby nás to překvapení pokud možno nevyděsilo. A s tou británií - hned za ní je kupodivu Srbsko
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... l-40350472
Inu nejsou v úúúnyji, za peníze který by tam jinak museli odvést si nakoupili vakcíny podle svého a nikoho se přitom nemuseli bát, čekat až jim to někdo milostivě schválí nebo jim v tom aspoň nebude bránit. Bláboliš si tam udělal za naše peníze naprosto zbytečný výlet, podle mě by stačilo kdyby tam zavolal, no a zíral.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#6634 Nový příspěvek od JARDY »

Výlet do Srbska bych premiérovi nevyčítal ,jednou vidět lepší než 100 krát slyšet. Naše cestovka pro senát ,hejtmany apod. výletníky ta zase vadí mně. Neskonale dražší a totálně nanic .
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#6635 Nový příspěvek od chobotek »

Samotný výlet bych nevyčítal nikomu, ale odjet v době, kdy je třeba vyjednat podporu pro prodloužení nouzového stavu a pak si stěžovat, že ji automaticky nemá mě přijde takové... no, babišovské :-)
Opozice měla šanci dát si nějaké rozumné podmínky, kdy bysme nakonec vydělali všichni, ale to taky nedopadlo. Jak já bych chtěl žít v zemi, kde se aspoň někdo dovede domluvit.

JInak hlavní tahy hlídají, akorát jim buď nikdo neřekl, že to nejsou jediné silnice (nebo je potřeba být vidět při pomáhání a chránění). :-)
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Epidemiologie v akci...

#6636 Nový příspěvek od Toreto »

Tak už to mám tiež, včera vecer 37,2 iba a dnes ma iba hlava boli jako koňa a trochu pokasliavam a ze 14 dní doma :pistol: co im drbe. Sak ma porazí. :evil:

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Epidemiologie v akci...

#6637 Nový příspěvek od staník »

Taky jsem to tak měl,horší pro mne přišlo asi 4-5 den.Nemohl jsem ,hlavně v noci popadnout dech. Teď už se to lepší , musím to zaklepat na dřevo.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Epidemiologie v akci...

#6638 Nový příspěvek od Toreto »

A koľko si bol doma?

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#6639 Nový příspěvek od duchodce »

Tak nevím, je to naschvál aby lidi ještě víc nasrali ,nebo jsou úplně mimo realitu?

„Je jasně napsáno, co se nezmění – neotevřou školy, ale bude problém s nákupem testů, restaurace zůstanou u take away. Změní se však obchody, ty nebudou uzavřeny. Otevřou se tržiště, wellness, bazény, sauny. Tady se rozvolňuje hodně moc,“ vyjmenoval Babiš.

Tak otevřou welnes , bazeny, sauny, kde lidi funí a potí se ? a neotevřou hospody ,kde se dají ty požadavky na covidový provoz splnit? Já nevím o komunistech se tradovalo ,že skončí v rezervaci ale měli by tam zavřít značnou část vlády a celý parlament a ukazovat je těm co přežijí ,kam člověka může zavést samolibost a bezohlednost ....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Fík.
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2020 8:28 pm
Bydliště: Boleslav

Re: Epidemiologie v akci...

#6640 Nový příspěvek od Fík. »

Na poslance v opozici podat trestní oznámení za zneužití pravomoci a poslat do nemocnic na brigádu.S nima tam poslat dědka Klause.

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#6641 Nový příspěvek od chobotek »

Chceš podat trestní oznámení na lidi, co dělají svou práci? :shock: Skvělý nápad! Kdy to uděláš?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Fík.
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2020 8:28 pm
Bydliště: Boleslav

Re: Epidemiologie v akci...

#6642 Nový příspěvek od Fík. »

To co dělají,tomu říkáš práce? Takhle kdybys dělal Ty tak tě firma nebo soukromník vyhodí okamžitě.....Pokud nejsi soukromník sám teda..

ogie
Příspěvky: 441
Registrován: ned srp 29, 2010 6:57 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Epidemiologie v akci...

#6643 Nový příspěvek od ogie »

Nic se nezmění, přejdeme do toho jejich čtvrtého stupně kde jsme už měli být 14 dnů. Bude pokračovat ten guláš jako do teď .. ukazuje se, že jediné o co tu jde je politika a vlastní kšefty. Neschopná vláda jednoho veksláka, která za rok nebyla schopna jasně nastolit logická pravidla včetně podpory v legislativě a opozice, která křičí všechno špatně a když to padne tak kouká jak ten pes co štěká za plotem a když mu skončí tak dělá jako, že nic...

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Epidemiologie v akci...

#6644 Nový příspěvek od chobotek »

Fíku, jak píše ogie. Času bylo dost. Úkolem opozice je být v opozici. Už ten název, že... Za co bys je asi tak žaloval? Zbytek jsem psal prve, nechci se opakovat. Jinak je samozřejmě můžeme vyhodit. Ne okamžitě, ale můžeme.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#6645 Nový příspěvek od *123 »

Jinak je samozřejmě můžeme vyhodit ...
Naprostý souhlas a v zemích koruny české to dříve bývala i zavedená tradice a naši moudří předkové pro to měli hezký výraz - defenestrace. Jenomže ty dříve zavedené, dodržované a osvědčené tradice se už holt nedodržujou, to je ten problém, no co se dá dělat ...
Za třičtvrtěrok nouzového stavu se vláda starala akorát o prodlužování nouzového stavu, svoje kšefty, výměny ministrů zdravotnictví a dál nic smysluplného nepředvedli, podle mě je dobře že jim to konečně už neprošlo, bylo to lidem naprosto k ničemu, to měli akorát pro sebe

Odpovědět

Zpět na „Putyka“