Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#856 Nový příspěvek od Shrek »

Sadra17 píše:elektro se nesmí tahat 8) takže na odtahovce :D
:nene: :tyty: :pohlavek:
Pouze pri poruse... Jinak muze nabijet pri tazeni, pokud na to tazny kun ma dostatecny vykon.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#857 Nový příspěvek od duchodce »

Při poruše tam bude problém s posilovači řízení a brzd. Bude záležet na typu poruchy a jak to tam je udělané - jestli při tažení tyhle prvky fungují . Hnací řetězec by nebyl problém elektricky odpojit aby nedobíjel , ale ty zbylé systemy by museli alespoň částečně funkční.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#858 Nový příspěvek od bourač »

Koukám Jardo :friends: že na to jdeš od lesa - než to koupíš chceš být připravenej na všechny situace. :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#859 Nový příspěvek od duchodce »

No to víš starej šťoura , chci mít vše jasné . Asi takhle... od doby kdy jsem zjistil že se dá pustit do provozu motor /1,2 HTP/který se dá zničit pojížděním od krámu ke krámu a nebo v poslední době nová oktávka nebo jak se ten stroj jmenuje co dodělávají v servisech tak se radši zajímám dopředu.Zajímá mě co se ještě dá do aut nas..at aby mohla být dražší.Při dnešním raketovém zdražování potravin na jiné auto než mám stejně nebudu mít i kdyby mě nynější garnitura slíbila nevím co a další volby jsou myslím za dva roky takže důchodci ma jí do dalších voleb utrum.
Jsem zvyklý na 15 letou Dachnu cca 100 000 - 75 000 km destičky, brzd kotouče /preventivně se mnou už vydrží/ přepínač světel. Starý osmiventilák 1,4 benzin /nafta patří do kamen a náklaďáků ;-) / ,spotřeba za těch 100 000 prům. 6,6 /píšu si tankování/ Jízda mezi doktory, 2-3 za rok do Brna a Hradce Králové. Olej co 10 000 v převodovce po 75 000.Asi v 15 000 preventivně seřízeny ventily , nebylo to nutné. V době koupě bylo o zhruba o 90 000 levnější než stejná Škodovka při tom je tam jednou tolik místa, vzadu pohodlně 3 lidi.To je jednoduché auto na ježdění kolem komína ....
Seděl jsem /učil jsem se sedět/ ve vybaveném Kodiaku Tolik pí..in co na mě blikalo ten zasraný dotykový displej co na mě nereaguje seřizování všeho možného než vyjedeš . Všelijaké asistenty o kterých správně starý Loprais prohlásil že se zabijete stejně akorát ve vyšší rychlosti ,chcípá to na každé křižovatce a když potřebujete zmizet od někud, tak to zrovna chcípne a ta vteřina než se to znova rozjede potom chybí... ale zase jsem se rozčílil a úplně zbytečně se mnou Dachna vydrží ovšem pokud ty zelení teroristi a naši moci páni něco nevymyslí "na oživení ekonomiky"...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#860 Nový příspěvek od bourač »

no ty různý asitenti co dnes dávaj všichni výrobci do aut :typek: eště by to mohlo utírat prdel :-/
kdo to bude opravovat až se ty čidla a ovládací jednotky začnou za pár let srát. :-/
asi ti inženýři z jihu co se sem teď dovážej.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#861 Nový příspěvek od Leo »

Snem automobilek je, aby si lidi kupovali nové auto každých 4-5let. Proto se zkracuje životnost aut. A nikoho nezajímá, co s tou horou odpadu, co vznikne po likvidaci aut. A jak jsem četl, na vrakáčích jsou už mladší a mladší ročníky aut, které prostě dojeli na elektroniku nebo poddimenzovaný motor (vrakáče na západě).
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Sadra17
Příspěvky: 6109
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#862 Nový příspěvek od Sadra17 »

dojeli na rentabilitu opravy aneb když máš auto s hodnotou 100 a řeknou ti opravu za 80 tak to je na pováženou
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#863 Nový příspěvek od Leo »

Je to akce i pro majitele elektroaut a příznivce elektromobility

Setkání majitelů elektroskútrů a elektromotorek
https://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=13296
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.


Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#865 Nový příspěvek od rezis »

Co si myslím o HE3DA ... že to je baterka kterou svět neviděl a ani nikdy neuvidí :-D
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#866 Nový příspěvek od bourač »

proč?
jsem línej googlit a prodírat se hromadami sraček od novinářů.
Stačí mi odpověď made by rezis ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#867 Nový příspěvek od rezis »

Možná jen protože jsem strašně skeptický. Prostě je to jen můj názor.
Ty baterky jsou prezentovány jako "bomba" snad už od roku 2016. A stále slibují nadčasové vlastnosti.
Od investorů do toho bylo natlačeno snad 2miliardy...
Číňani z investic vycouvali - prý byli vyhozeni neboť se snažili ukrást technologii.
I v roce 2020 stále nejsou na trhu.
Prý existuje nějaké úložiště v USA kde tyto baterie pracují - podle fotek nebyly ani mezi články použity balancery a vypadalo to na výbavu voltmetry z ebay. Navíc na netu jsou zprávy, že se to rozpadlo a články byly nahrazeny jinými.
Baterie slibovaly energetickou hustotu 200Wh/kg při nezávislém měření se dostali na 100Wh/kg (prý je to dáno těžkým obalem) nicméně LG Chem a ostatní už jdou na 300Wh/kg.
Při otevření továrny nikdo nebyl puštěn dovnitř - prý tajná technologie.
Zároveň celá propagace baterie a její funkce působí asi jako malůvky ve fyzice na základní škole.
Navíc nevěřím že jeden chlap je takový superman a vymyslí vše od A do Z a stačí mu na to jedna hala. (jako v jedné hale zpracuji Lithium na nějaký prach, nanotechnologie... a nevím co vše.
Podle mě je to prostě tunel jak prase.....
Ale je to jen můj názor

Už jen to video z otevření. Však by měl všem ukazovat jak to jede a je to skvělé a ne tam kraviny...
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#868 Nový příspěvek od bourač »

dík ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15759
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#869 Nový příspěvek od oco13 »

Moj názor je že HE3DA sú celkom rovnakí podvodníci ako Elonko Musk. :typek:

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#870 Nový příspěvek od rezis »

Oco13: Elon je něco jiného. To je vizionář a mění své sny v realitu. Jede na na dluh, ale tvoří a žene tím i ostatní kupředu.
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Odpovědět

Zpět na „Putyka“