Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Co vám dneska udělalo radost

#1 Nový příspěvek od Irčan »

Už asi půl roku přeméšlím že založím tohle téma a dnešní zážitek mě k tomu dotlačil.
Byl sem na nejakým úřadě řešit problém keré sem si vytvořil sám.Natrefil sem na Paní kerá mě mohla(a z titulu své pracovní pozice možná aji měla)poslat do :wc: ale udělala to přesně vobráceně.Poradila mě co a jak mám udělat a z velké části vymyslela způsob řešení aby nepříjemný následky byly co némenší. 8)
Až tam pudu tak jí musím dovalit nejaké pugét.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8470
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2 Nový příspěvek od bourač »

Dobrý téma 8) mě se i dnes podařilo ráno vylézt z pelechu a úspěšně dojednat poptanou zakázku. Zdá se tedy že já i moji zaměstnanci budeme mít pár dnů na chleba. Snad tě Irčane potěší, že ten zákazník nemá vůbec nic společnýho s Babišem a nemusíš mě tedy nadále nazývat Jidášem. :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20614
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#3 Nový příspěvek od ota »

To Bourači, ne že rozpálíš něco pěknýho! :vysmech: Dneska mi volal soused a skoro plakal! Ve vozce mu Ukrajinec rozpálil vstřikolis uplně blbě než by si přál. Přeřezal mu hydromotory, a čerpadla uplně blbě. No nechal mu je stranou, že tady to máš vyndaný! A pak že když jsem ti to takhle pěkně ulehčil a vyndal, oprav mi Fuchse, nezvedá mu rameno! :D A pak mu ještě špatně rozřezal jeden nádražáckej pumpovací přípravek na svařování kolejnic. Ale bylo štěstí, přípravků tam bylo několik a snad se dostalo i na mě. Hlavně je v tom nádrž s olejem a pumpovací hydraulická pumpa.
Takže mě dneska udělal soused radost, dovleče mi balvan železa za 10 Kč/kilo. A bude se to dát doma použít na spoustu věcí. 8)

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14470
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Co vám dneska udělalo radost

#4 Nový příspěvek od DanculSK »

Niečo podobné tu už niekde je, no upadlo do zabudnutia

A tuším sa to spojilo z inou témou "čo ste dneska delali II "
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... i#p1019432
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Sadra17
Příspěvky: 6055
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#5 Nový příspěvek od Sadra17 »

zjistil jsem proč mi nejde svářečka :D ted ještě sehnat 3 polovej stykač spínanej 24v :-/
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20614
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#6 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, těm stykačům nehovím. Elektrika není můj obor! :cert: Koukal jsem doma a mám tu dva kousky třífázoví a ovladačkou 24V. Tady je obrázek. Třeba tomu budeš rozumět. Jestli by to bylo ono. Jsou nepoužité jeden je 6A a druhej 16A.
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek
No a jinak mě včera večer přitrefilo tohle. A vyfotil jsem to až dneska na světle. Vozíček byl za odvoz. Nebo přesněji za lahvinku myslivce. A dopravu, syn mi pro něj sjel autem s vozíkem. Bude to kolem baráku novej zgarbák. Třeba na odvoz želez do dílny, nebo na převoz štěpin k cirkule při řezání dřeva. Je to betelnej verk. Nějaký kilko má. Pěkný jsou ty zatáčecí nápravky obě dvě. 8) No tak z něho mám dneska radost!
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Codza
Příspěvky: 1001
Registrován: pát lis 07, 2008 10:37 pm
Bydliště: nedaleko Luhačovic

Re: Co vám dneska udělalo radost

#7 Nový příspěvek od Codza »

Pátek, fajront -dnešní radosti.

Sadra17
Příspěvky: 6055
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#8 Nový příspěvek od Sadra17 »

sakra já už za nekřesťanský peníze koupil novej :pistol:
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Co vám dneska udělalo radost

#9 Nový příspěvek od Daddy »

Zbavil jsem se přemýšlení, co koupit na Vánoce. Objednal jsem sušičku prádla a to bude jediný rodinný dárek. Ozdobíme stromek, absolvujeme vánoční rituály a nebudu muset nic balit. :)

Sadra17
Příspěvky: 6055
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#10 Nový příspěvek od Sadra17 »

ota píše:Ahoj, těm stykačům nehovím. Elektrika není můj obor! :cert: Koukal jsem doma a mám tu dva kousky třífázoví a ovladačkou 24V. Tady je obrázek. Třeba tomu budeš rozumět. Jestli by to bylo ono. Jsou nepoužité jeden je 6A a druhej 16A.
ted jsem na ně kouknul a jsou na ovládání 24V střídavých, já potřebuju 24V stejnosměrných 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20614
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#11 Nový příspěvek od ota »

Jo tak vidíš, nerozumím tomu. No našel jsem to doma v regále. Mám tam pár stykačů a tyhle dva mají těch 24V. Kdysi jsem je přinesl z jedné firmy, kde rušili sklad a bylo tam i nějaké to elektro. Od každýho jsem si vzal do škatule.
Daddy no manželka taky pořát mluví o té sušičce prádla. Koukal jsem jen tak na net na nějaké recenze. No nakonec asi dojedu stejně do toho obchodu co pokaždé kupujeme tuhle techniku a oni ukážou, tohle to, to je dobrý! :vysmech:

Sadra17
Příspěvky: 6055
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#12 Nový příspěvek od Sadra17 »

já se v tom taky nevyznám, díly kupuju/hledám podle starých :D nedejbože když je inovace a jiný zapojení to začínám být někde :-/
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14377
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Co vám dneska udělalo radost

#13 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:wink: ...našel jsem první vajíčka od nových slepiček ! :wink:

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15211
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vám dneska udělalo radost

#14 Nový příspěvek od kenybz »

jdu k těm našim taky hledat už je na čase máme je 2 měsíce, ale je fakt že byly ještě malé
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Sadra17
Příspěvky: 6055
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#15 Nový příspěvek od Sadra17 »

ota píše:Ahoj, těm stykačům nehovím. Elektrika není můj obor! :cert: Koukal jsem doma a mám tu dva kousky třífázoví a ovladačkou 24V. Tady je obrázek. Třeba tomu budeš rozumět. Jestli by to bylo ono. Jsou nepoužité jeden je 6A a druhej 16A.
čau, tak jsem to samozřejmě zblbnul a potřebuju střídavej :'( pokud pujde ten co mám jen vrátit tak bych se na tebe obrátil 8)
malej traktorista v malým traktoru

Odpovědět

Zpět na „Putyka“