Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1412
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2086 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, ty si děláš srandu, šel jsem na houby a skutečně jsem našel pilu, ale ne značkovou .

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2087 Nový příspěvek od Chose11 »

Tak tady je chudý kraj, ani houba, ani pila a to co jsem našel si můžu zdarma vyrobit na WC a nemusím nikam chodit ;-)
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20350
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2088 Nový příspěvek od vitex »

Pěkně Pepo,pěkně. 8) :smich: Dnes mě udělal radost technik od kabelové televize.Vyměnil modem a opět valím jak zběsilý.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20893
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2089 Nový příspěvek od ota »

Pár věcí už jsem v lese taky našel. Jednou i pěknou rezavou kramly z bláta zachránilo moje zadní kolo traktůrku! :D Naštěstí se píchla z boku a šla přidrátovat k disku a trapem dojet dom než se gumka sfoukla. Jinak asi dobrej ulovek byl pěknej řetěz. Mám ho namotanej na traktůrku na závaží doteď. Jinak běžné věci jako nože, košíček samozřejmě bez hub.
No a radost, soused mi poslal čumkarty, vytahal mi z komtejneru v kovošrotě 2 a 2 placky jako závaží do kol na traktůrek. Teď ale nastal hlavní velkej problém. Meteriál v tom kovošrotě neprodávají, ale mění za kila. Jenže s Bulharskou konstantou. Tj za 1 kg přines 2 kg. Tak prej až to vrazí na váhu budeme vidět. Kde já doma najdu tolik kg železa co se už ani mě nehodí? :vztek: To bude porod, něco najít. Už se vidím, jak vyhrabu kus zgarbáka a hm to je škoda, položím a budu hledat jinej kus. :D

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2090 Nový příspěvek od Chose11 »

Soused mi donesl 6 metrový úvazek (lano) na 5t, vyřadil ho prý jeho kamarád z jeřábu kvůli životnosti, tak mi jej dal. Na tahání, nebo vyproštění to bude úžasná věc!
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

fikejz
Příspěvky: 6184
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2091 Nový příspěvek od fikejz »

Oto, "schovávám" do malýho soudku starý hřebíky, třeba z palet, odřezky železa když něco kutím a to bys viděl kolik toho nanic vhodnýho materiálu pak je jednou za čas kilo! Jen u nás v kovošrotě málokdy něco užitečnýho vidím, což ovšem klidně může být tím, že se neumím dívat. Já bych přehlídnul i slona ve světnici!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20893
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2092 Nový příspěvek od ota »

Problém s tou protiváhou je, že oni neberou ,,droboť". Mám tu kolem pásovky odřezky čtyřhranu 25x25 různé zbytky. Konce těch tyčí jsou jakože za tepla užvejklý. Takový fajfky. Odřezávám je a mám jich tu hromadu a pak různý fakt odřezky. Dalo by to plnej šišatej kýbl od fasádní barvy. Ale to prej nechtějí. To je droboťina. Soused našel v kontejneru mezi bytovkama motor z auta. A hned mu to cvaklo, narval ho na vozík. A už ho valil. A ve šrotě jo to je paráda, můžeš si vybrat věci za něj!
V tom šrotě tady u nás když jedeme se sousedem on vidí všechno! Hned ví co je tohle co tohle a na co tohle použít. Vozí sebou basu s vercajkem a jen si sundáme co potřebujeme. Když jedeme v sobotu do našeho nejoblíbenějšího kovošrotu beru bateriovýho karbika. Tuhle zohýbaná oj z valniku. A oko parádní. No nechej ho tam! Karbik odřezal jsem ty profily od něj a už jelo dom. 10 Kč/kg nekup ho!

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15826
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2093 Nový příspěvek od oco13 »

Tu dolu na juhu v bežnom kovošrote nič čo je viditelne z auta nezoberú, len jeden šroťák čo má certifikat na ekolikvidaciu, ten ano.
A aj ja odovzdávam kýble s klincami dokonca aj vrece s plechovkami od mačacieho žradla. Potom sa to roztaví a číňania nám to pošlú ako plechy z ktorých sa lisuje kasňa Touarega.

jean
Příspěvky: 3081
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2094 Nový příspěvek od jean »

To v Nitre je kovosrot, kde rozomelu aj auto so znackami. To som cumel jak pero z gauca

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3419
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2095 Nový příspěvek od jenicek »

...auto je nastartovaný a v kufru je nákup a na zadní sedačce dítě v autosedačce :D

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2096 Nový příspěvek od bourač »

a co? klíče máš zabouchnutý uvnitř? :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20893
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2097 Nový příspěvek od ota »

To nic není! Mám souseda a ten vezme sekeru, trochu ji přibrousne ostří a zrubá s ní za sobotu Wartburka jako nic. A to klidně i kombíka. Na velikost dílů, aby je sám mohl naložit na vozík. Jen slyším občas tupé ůdery a hned vím ,,bude tuhá zima, soused rube auta na zimu"! Teď naposledy zrubal felicii kombika. Dovezl ji byl to handl náramnej. Nejdrív jsme se svezli a pak couvnul do zahrady a za chvíli tup, tup už to porcoval. No a už nečumím jak péro z gauče. Už jich rozporcoval pěknou hromadu. Klidně i bez značek! :D Možná že si tam postavil značku ,,pozor práce na silnici" to možná jo! :vysmech:

jean
Příspěvky: 3081
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2098 Nový příspěvek od jean »

Ota, lenže u nás nejde legálne odhlásiť auto bez ekologickej likvidácie, alebo zaplatenia veľkého výpalného (500€). Takže auto so značkami v kovošrote je dosť prekvapivé.

fikejz
Příspěvky: 6184
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2099 Nový příspěvek od fikejz »

U nás to "legálně" taky nejde, ale když se chce "fšechno jde".
Já jsem dnes cestou za školení v Chrudimi přibrzdil v Jaroměři v Activ-sportu a pořídil mrňouskovi lepší brusle, než jsme měli doma (menší velikost a taky nejsou holčičí) za 390,- peněz. A hned jsem ho vzal ze školky na kluziště je vyzkoušet. Chvilku mu to nešlo, ale za chvíli už to bylo lepší a to mu svítili očička 8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co vám dneska udělalo radost

#2100 Nový příspěvek od Tomas6 »

Náš kluk taky teď chodí s manželkou bruslit. Je z toho nadšený. A já pořád sbírám odvahu si taky brusle koupit a jít s něma. Dyť já na tom stál naposledy před 30ti rokama a minimálně 80ti kilama.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“