Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1486 Nový příspěvek od hobr »

U nás se říká: "Japonec - na konec!" :evil:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1487 Nový příspěvek od kenybz »

japonec až nakonec no někteří to říkají. kdybych to řešil preventivně když už to začalo vrzat nic by se nestalo no ani tak se nic nestalo měním olej leju benzín 2x rozvody nějaké čepy no a bez závady najeto 400 000km to je v klidu
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1488 Nový příspěvek od oco13 »

Ale viete čo je vážny prúser - :typek: Naša stará mama nam vravela - deti moje , len dovtedy ste mali peniaze, kým ste si nekúpili auto. A mala kua velkú pravdu. Nemusí to mať žiadne poruchy a aj tak to furt žere peniaze. (a nervy) :smich:
Edit: ešte keď tak kukám na názov miestnosti - vždy som sa tešil novému autu, ale potom som prišiel na to že radosť keď sa ho zbavím je ovela väčšia. 8)
Naposledy upravil(a) oco13 dne pát pro 23, 2022 9:28 pm, celkem upraveno 1 x.

Tomas6
Příspěvky: 5308
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1489 Nový příspěvek od Tomas6 »

Benziny Japonci umí. Ale nafta je u mazdy tragédie. Když padl ten řetěz, tak jsem zjišťoval co a jak a prej zázrak že ten krám dokázal odjet 200 tis km a dělalo se jen těsnění pod hlavou. To bylo někdy kolem 150 tis. To prej kolikrát nenajede ani ten řetěz
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1490 Nový příspěvek od kenybz »

to berlingo to je uplný vrak všechno skřípe sedačky proseděné až na kovový rám, klíček lítá v zapalování jak mucha v gumáku zvedání pravého okna kaput spínače rozpadlé a to má berlingo o 100 000 míň ...v mazdě jsou sedačky jako nové nic tam nevrže neskřípe neklepe se. Měl jsem škodovku jako první auto pak jsem koupil mazdu 323 za pár korun ta umřela na korozi ale všechno tam fungovalo bezproblémů jsem sa dostal k japoncům uplně náhodou a neznám nikoho kdo by od japonců odešel. Do toho berlinga bylo za posledních 8 let narvané přez 100 000 kč jo kdyby se výrobci aut domluvili udělali by ideální a spolehlivé auto
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1491 Nový příspěvek od kenybz »

jo mazda a nafta to je špatné to souhlas
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Tomas6
Příspěvky: 5308
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1492 Nový příspěvek od Tomas6 »

Ono ta nová 6 nic moc celkově. Auto jak kráva, ale vevnitř místa jak ve velorexu, pohodlí taky nic moc.. Zlatá moje oktávka. A to původně měla být místo ní toť ta mazda. Nevlezl do ní kočárek. Naštěstí.
Kolega má tojku RAV4 a to je jiná liga. Motor nafta spolehlivý jak švýcarské hodinky, absolutně bez koroze, jen leje naftu a jezdí.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1493 Nový příspěvek od ota »

Oco máš pravdu. Můj mechanik mě naučil spoustu speciálních pořekadel. Jako ,,budou rádi, že to maj" a jiné. I on říká ,,s autem se směješ dvakrát. Poprvé když si ho dobře koupíš a podruhé když ho někomu dobře nadělíš".
Moc aut jsem neměl, ale něco jsem i řídil. Třeba ve firmě to jsou fakt vraky. Každej má svojí oblíbenou značku. A neoblíbenpu značku. Někdo i s tou pro někoho neoblíbenou jezdí bezproblémově roky, tisíce kilometrů. Jel jsem s autem co mělo 800 000 km a jel jsem se stejnym s 120 000 km. A obě dalo by se říct stejny vlastnosti. To co mělo najeto víc nemělo žádné velké investice. A to druhý mělo v sobě investice za 50 000 Kč. Je to asi kus od kusu.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1494 Nový příspěvek od oco13 »

Ono to môže byť aj od medzikusu - vo firme sme naraz dostali dve Caddyny, naša sa dožila skoro miliona a tá druhá umrela pri 400tisíc - ojnica z bloku. Ale zase je pravda, že mňa za volant velmi nepúšťali. :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1495 Nový příspěvek od ota »

Dneska bylo u nás slunečno, teploměr 8°C. Krásný den. Ve 14 hodin jsem letěl na zahradu a ke včelkám. Ze všech 6 úlů co mám létaly včelky. Vcelku všechny tak nějak rovnoměrně. Což je velmi dobře. Je to o týden, nebo dva týdny dřív než jiné roky. To nevadí. Včelky se prolétly, vyprázdnily váčky a může být zase zima. 8)
Hodně radosti, když ti malí tvorečkové ze všech úlů létají. 8)

Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 4463
Registrován: stř črc 04, 2007 6:20 pm
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1496 Nový příspěvek od Roman »

Dnes jsem si užil novoroční návštěvu u Vladimíra2. Po dlouhé době byl čas a klid na nějakou tu návštěvu, tak sem to vzal přes Moštěnici, na malé pokec v polepšovně u Gejši, revizi záhumenky a posezení u sklenky perlivé vody, kafe nepiju a koštu cukroví. Pokec bezva, jen mě zarazilo, při dotazu, proč už na forum nechodí, jeho odpověď. Díky pindalum, chytrolinum, všeználkum a workoholikum. Tak mě napadla otázka, kam se toto forum za tech 16 let existence vyvynulo. Řekl bych, že místo, aby se vyvýjelo, spíše upadá, není to co bylo na začátku, asi proto sem zde jednou za čas. Možná by to chtělo od moderátorů trochu probrat, smazat kraviny, nechat věci okolo strojů a sem tam pindalum hodit trs banánů. Třeba se pak pindalové zpamatují a budou se řešit věci podstatny a né kraviny.
http://www.traktorista.estranky.cz
Zetor 5718
domádo new holland TCE 45 r.v. 2009
motorobot PF 61 r.v. 1957
kultivátor MS 06 r.v. 1995

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1497 Nový příspěvek od Shrek »

To uz se tu resilo, par urazenych, kteri si svou jesitnost skrabou, nejak neuneslo ze jsou i lide, kteri maji jiny nazor na danou vec a nepriklonej se k davum obdivovatelu...
Pritom dotycni mohli, pokud by chteli, treba jen psat do sveho vlakna a ty co se jim nelibej, si zablokovat.
Jenze cim vic si to skrabes, tim vic se to rozlejza... Hele, jejich boj, sejde z oci, sejde z mysli. Za dva roky po nich nestekne ani pes a jako by tu nikdy nebyli. Myslim ze ucty zruseny nemaji, takze to tu ted procitaji nezalogovany a svrbi je prsty.... Uvidime kdo je jakej chlap a stoji si za slovem, potazmo cinem.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1498 Nový příspěvek od jenicek »

Dneska In je bejt drsnej a všem to natřit. Bohužel Ti co odcházejí jsou Ti, kteří tak jak se prezentovali tady, takoví jsou i ve skutečnosti. Otrlí egohoniči vychovaní ksichtoknihou si holt žijou ve virtuálním světě a budou to ostatním natírat dál. Dopadneme jak ve starým Římě... :chytry:

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1499 Nový příspěvek od duchodce »

No já nejsem psycholog a když jdu nazpět svou krátkou pamětí /protože tu dlouhou jsem už zapoměl/tak zjišťuji že mě občas taky někdo vytočí obvzlášť v odborných věcech. No a co tak neodpovídám .....Ale abych se nasral a odešel...... proč ? Občas musím vychladnout ,ale web běží dál....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1500 Nový příspěvek od oco13 »

Dopadneme jak ve starým Římě... :chytry:
to je ako? zle? to už sme dopadli. :typek:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“