Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13192
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1426 Nový příspěvek od Čárls »

Tak hlavně opatrně s jídlem a poslouchat doktory co nařídili a brzy zas budeš skály lámat 8) :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Fizz
Příspěvky: 7976
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1427 Nový příspěvek od Fizz »

Ještě panna (ta šedá), ta bakelitka prý jako bonus...

Obrázek
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1428 Nový příspěvek od duchodce »

Radost mě udělala policie ..... :red: Vlastním RS-09 a mám ho na SPZ. Ovšem TP mám asi 4 roky propadlou protože to od té doby jsem s ním nebyl na silnici - pominuly požadavky kvůli čemu jsem SPZ vybojoval. Nyní jsem s ním na silnici musel - přejet s rotavátorem na druhou stranu vesnice. Při návratu domů ,nastala neuvěřitelná situace. Na první křižovatce mezi obytnými domy jsem najel ke křižovatce a najednou z levé strany auto policajtů - tam kde jsem je nikdy neviděl - a museli dost brzdit aby mě dali přednost. A žádné předjíždění ,ono to tam je úzké a pěkně pomaličku rychlostí na půl plynu RS ,za mnou. Čekal jsem že mě na prvním rozšíření vyženou mimo cestu předjedou a zinkasují - nepředjeli. Jeli za mnou přez další křižovatky a nic. Už jsem študoval co všechno mám a nemám a dospěl jsem k variantě ,dělat blbého důchodce pokud ta pokuta bude akceptovatelná a nebo se začít aktivně bránit a vzpomínal jsem co všechno RS nemusí mít kdyby se mě sápali na řidičák a zdůvodnit přední netovární radlici a kouřivost motoru neschválené pneu atd. K mému překvapení mě po asi dalších 500 m plížení za mnou v ulicích předjeli ,blikli majákem a odjeli. A to jsem si je prohlédl když mě míjeli ,samí mlaďoši.....Přiznám se oddychl jsem si .. :D .
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8585
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1429 Nový příspěvek od bourač »

asi viděli Jardo :friends: ty bobky co z tebe padaly, tak měli povyražení ve službě. :vysmech:
Já jezdím citem takže sem jednou (na obchvatu Nymburka) předjel policajty.
Asi tak ve 130, ten novej obchvat tu rychlost umožňuje. Oni jeli podstatně míň, že to jsou opásaný sem si uvědomil až když sem byl vedle nich. No dokončil sem předjíždění, ubral a čekal že bude bububu. A oni nic. Žádnej maják, žádný stíhání...
Voni policajti (skro všichni) jsou taky jen lidi.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10612
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1430 Nový příspěvek od chobotek »

Šťastný lidi. Minulý týden jsem projel první zatáčkou v Rudníku od Trutnova, sundám nohu z plynu, podívám se to zrcátek a tam, mezi živými ploty, stáli. Dupnul jsem na brzdu, ale už bylo naměřeno. Mladého policistu jsem uvítal otázkou, kolik mu to vyšlo a bylo to na dolní hranici peněz a dvou bodech :'( Mají krásná nová laserová udělátka a měří během mžiku.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8585
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1431 Nový příspěvek od bourač »

jo a na neuvěřitelnou dálku - bacha na to.
Však oni nás to naučí.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1432 Nový příspěvek od duchodce »

chobotek píše: pát lis 25, 2022 12:47 am Šťastný lidi. Minulý týden jsem projel první zatáčkou v Rudníku od Trutnova, sundám nohu z plynu, podívám se to zrcátek a tam, mezi živými ploty, stáli. Dupnul jsem na brzdu, ale už bylo naměřeno. Mladého policistu jsem uvítal otázkou, kolik mu to vyšlo a bylo to na dolní hranici peněz a dvou bodech :'( Mají krásná nová laserová udělátka a měří během mžiku.
No ono vůbec celá cesta třeba od Nové Paky do Trutnova je problematická . Kdo tam jede po prvé tak z toho je jelen. Naprosto ztratí přehled ,jestli je v obci nebo ne. Nyní ještě v Kalné instalovali kradar /je pravda ,že v blízkosti školy/ a ten tě vyfotí a ještě pod tím indexem napíše tvoje číslo... A Rudník to je to samé člověk tam neví je ještě obec -není obec ? Pak tě místní matadoři začnou předjíždět -tak to asi obec již není - a druhý den tě tam zinkasují.Těžký život řidiče :-/ ;-)
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 937
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1433 Nový příspěvek od Dáva »

Známý měl na Audi nějaký antiradar na čumáku ale jak to funguje mi neřekl

Sadra17
Příspěvky: 6129
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1434 Nový příspěvek od Sadra17 »

nefunguje 8) technologie pokročila a nový radary už neoklameš
malej traktorista v malým traktoru

Joe66
Příspěvky: 1525
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1435 Nový příspěvek od Joe66 »

Mal som na predoslom aute jeden co bezne rusil tusim,ze ramer7 -stara verzia radaru . A viem ze sa za neaky poplatok dal prerobit a flesnut-upgradovat aby ucinkoval aj na novsie modely . Kazdopadne bola to hracka za 4000e a upgrade vraj vychadzal na necelych 1000e. Neake 3-4roky dozadu. No aj tak ked clovek isiel vecer sam na ceste -ziadne auto.Tak uz ked mal antiradar zapnuty a porusil rychlost. Tak bol podozrivy -lebo nikoho v okoli nebolo Ze uniformovani mali hned tusaka kde bije . Ale v kolone sa to stratilo,ze od koho+ na vypinac ,ze dal sa kedykolvek vypnut :vysmech: Ale taku hracku som mal v 500konovom aute . Ze nevidim to realne montovat do pomalych -beznych suniek :typek:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8585
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1436 Nový příspěvek od bourač »

tady je odkaz na aparát co švestky používaly už někdy před lety. http://lavet.kavva.cz/laserovy-silnicni ... aser-radar
mám tady nedaleko místo kde furt měřej, je značka omezená rychlost, pak je křižovatka a pak teprv je ten plac kde měřej a stavěj.
Od značky k radaru je to cca 500m.
Od značky radar není vidět, zneužíval sem to dlouho a snižoval rychlost až v křižovatce.
Když mě zastavili, došlo k přátelskému ale nekompromisnímu hovoru. Dopravák je domorodec známe se od vidění.
Když jsem mu popsal jak v úseku jezdím smál se a ukázal mi fotku na displei toho aparátu.
Velmi kvalitní foto i s detaily - škvírou mezi jinými vozidly jedoucími předemnou i proti mě. :shock:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8585
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1437 Nový příspěvek od bourač »

"Vaše recenze opravdu pomáhají
Blahopřejeme! Vaše recenze právě dosáhly nového milníku. Celkem zaznamenaly už více než 1 000 zobrazení a celé řadě uživatelů poskytly potřebné informace."


jean :friends: toto mi dnes napsal Google (na gmail) :shock: :D
taky ti to píše? ;-) :smich:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

jean
Příspěvky: 3046
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1438 Nový příspěvek od jean »

Ty máš zo mňa nejaké komplexy? Alebo prečo sa stále odkazuješ na mňa tu aj na svarfore?Ja nemám čas písať recenzie na internete, za mnou sú hotové výrobky a spokojní užívatelia. Ale uznávam, trepať dve na tri ti ide na výbornú, to na teba nemám....

Ešte ma napadlo, že či si sa do mňa nezaľúbil, tak sa zvyklo hovoriť, že chlapci, ked štúrajú, tak to preto, že sa hanbia...

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8585
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1439 Nový příspěvek od bourač »

potřebuješ mít vždy poslední slovo že? :vysmech:
pošlu ti do SZ telefon na bouračovou, to se ti bude líbit :D ale připrav si velkej kredit. :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

hobr
Příspěvky: 3888
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1440 Nový příspěvek od hobr »

Ráno konečně přezuté gumy :rally: . Už bylo potřeba - ty staré neměly ani 2mm, :evil: bál jsem se, že že budu "přistižen"...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“