Co vám dneska udělalo radost

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1441 Nový příspěvek od ota »

To Hobr kdysi jsem nějak marodil a nemohl jsem přezout kola sám. Dělám doma, mám ke keždému autu vždy dvě sady kol. Tedy k oktávce tři. A tak jsem si dal zimáky do kufru a že až bude čas tak je přehodím. Co čert nechtěl lapili mě policajti. Nic zásadního jeden koukal do papírů a druhej obcházel auto. A přisel ke mě a máte sjeté gumy a ještě letňáky! Nějak mě osvítilo a povídám já už jedu teď na přezutí. Byl jsem nemocnej. Koukněte v kufru jsou kola. Otevřel jsem kufr a on že tak to jo tak to jeďte. A doma hned chca nechca kola přehodil. Bylo to myslím po operaci té kýly. A nechtěl jsem se hned zmordovat. Ale zabralo to pokuta nebyla. 8)

malotraktor
Příspěvky: 2034
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1442 Nový příspěvek od malotraktor »

Už jsem echtovní důchodce. Žena je na výletě, tak jsem si zajel vlakem do okresního města na chlebíčky a kafe. 😊Je to levnější než doma topit.
Udivilo mě, kolik stromů kolem řeky Jihlavy je okousaných od bobrů. Ani nevím jestli je to dobře, že se jim tam tak daří. :-/
Nevěř všemu co si myslíš

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1443 Nový příspěvek od hobr »

Ota - kdysi jsem přezouval gumy také jen doma :prace: , ale té doby, co jsou bezdušáky, tak jezdím do servisu.
Malotraktor - vítej mezi námi! :friends: K těm bobrům - "zabij bobra, zachráníš strom!" Tato havěť nemá přirozeného nepřítele, tak se nekontrolovaně množí. Jenže zelení ekoteroristé to nechtějí slyšet... :'(
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1444 Nový příspěvek od ota »

To Hobr no samlzřejmě, že mám gumy na diskách. Nepřezouvam to na zimu na léto na jedny disky. Na Peugeota jsem sehnal sadu 4 liťáků za 3000 Kč a zrovna jsem si na ně koupil zimní gumky a dal nazout. Letňáky mám standart na litejch diskach taky, ty byly na autě při koupi. Akorát jsem koupil taky nové gunky.
Oktávku jsme pořídili nedavno. Byla za pár šupů a v kufru dvě sady kol. A na autě třetí vše liťáky taky. Všechny gumy sjetý nasračku. Nebyl bych to ani já, starý vrtkoleno, abych levně neobstaral gumky. :smich: Dvě letní našel syn když přikrejvali siláž. Byly pravděpodobně propíchnutí vidličkou na gril z boku. V každé byly dvě dírky vedle sebe. Gumař to zavařil a zalepil. Gumy uplně nový. Asi se někdo někomu pomstil. No do jara ještě dvě sehnat. A zimáky mám od souseda. Jeho známej vozí ekolikvidace a tak za čokoládu přivezl 4 zimáky. Asi 6-7 mm vzorek. Disky jsem zul doma. Byly to plecháče a on potřeboval jen kus. Mám doma ruční zouvačku tovární výroby tak je to z plecháčů otázka pár minut.
Přehazuju doma celí kola. Mám je v garáži na štose. A když je třeba vyjedu a přehodím obě auta. Ty co sundám omyju, nechám uschnout a jdou do garáže do štosu.
Jinak nemám problém přezouvat si doma jakékoli kolo. Před lety jsem sám zul dvě ruský kola z Kolose a upravil disky, nastříkal a nazul naspátek. Dneska bych to už sám nedal. Nejde o to nazout. Ale to kolo je potřeba párkrát zvednout ze země a to bych asi už nedal. Zouval, nazouval jsem SK4 kola. Ale uplně pakec byly kola z 5 tuny co ležely asi 30 let v kopřivách. Nejlip v zimě zalívat a zalívat vodou a když roznrzly, sundal jsem je všechny. Byly skoro srostlí s diskem. Nějaká gunka z osobáčku, to je prochazka zahrádečkou. Tuhle jsem dělal 10,5x15,3" ruský Voltayre a to taky není žádná prča tu ruskou gumku vyzout a pak nazout. Nuž na zahradě mám slušnej arzenál ,,rezerv". Teď bych potreboval 2 Lowdekový kolečka nazout. Až to opadne tak je vezmu ke gumaři. Abych se s tim nelopotil doma. No a ty gumáky na hona, ty pojedou taky ke gumaři. To jsou opět ruský z Kolosa. Zout a nazout Ukrajinský fungláče. Ale mezi tím disky opískovat a do laku. Pak nazout. Asi stárnu, že to udělá gumař. :vztek:

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1445 Nový příspěvek od Veteranista! »

Ja jsem jsi pořidil, zouvacku a vyvazovacku z jara a bezny kola na auta mam klid
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1446 Nový příspěvek od ota »

Ty autový vůbec neřeším. Když vezmu kolo ke gumaři sundá gumu mázne hnusnou do konťáku. Nasadí dobrou co mu tam postavím. Nafoukne vyváží á 120 Kč. Další kolo, ..... Teď jsem tam dával před měsícem ty 4ks na tu oktávu. Jel jsem k doktorce zajel tam vyndal z auta. On na rudlíku zavezl dovnitř. Jel jsem k doktorce. Tam vyřídil a naspátek dom jsem zajel ke gumaři. Kola hotový. Přivezl je na rudliku šoupli jsme je do kufru já zaplatil a jel.
Já mám problém spíš s většíma kolama. Takovejch tu mám štosy. 5 tuna, 7 tuna, 9 tuna. Hon přední, zadní. Ty jsme sehnali fakt parádní ty kostky 12,5x20". Skoro nejetý. I s diskama a pásnou jak jsou, naštěstí. Teď potřebuju složit RU5 kolo, ale to je sranda. Šroubovací. Aby tu ten plášť a duše furt nestály. To bude rezerva k RCW5. A k těm Lowdwkům potřebuju pak už jen vyrobit plaťák. :D Atd, atd. :pistol:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1447 Nový příspěvek od bourač »

veteranisto, to je moc krásná věc 8)
Jakou technikou je to provedený?
Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1448 Nový příspěvek od Veteranista! »

To je Kružík Dura Print, tedy "vytištěné" na vrata z výroby.
https://www.kruzik.cz/dura-print
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1449 Nový příspěvek od Fizz »

https://www.bauhaus.cz/skil-aku-sroubov ... b-26758581

Z regálu za 1500, včetně dvou baterek a nabíječky, pkus další baterka za 500 8)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1450 Nový příspěvek od bourač »

Válím se doma, v poledne zvonek, Česká pošta. Balík na adresu firmy. :zapomel:
Nic nečekám :shock: Odesílatel zákazník se sídlem na moravě :-/
V balíku samý žrádlo, exkluzivní potraviny co byly dříve k dostání jen v extra prodejnách. Chlast žádnej.
Tak asi teda jsem jim vopravdu zachránil pár termínů na akcích kde měli prodlevu. 8) :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1451 Nový příspěvek od Irčan »

No aspoň negdo maká jak má. :jazyk: Tak si to snad užiješ a v lednu "mládí vpřed" a staří na svý místa :) Hlavně aby zdraví drželo. 8) Ať se Ti chlape daří. 8) :)
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1452 Nový příspěvek od ibanez5 »

Bourači měla jsem před cca 2 týdny podobnou zkušenost,kdy jeden pán kterému jsem celou sezónu navážel přebytky zeminy mi zazvonil u baráku s tažkou mladého hovězího. No nádhera 👍 vždycky mě taková věc potěší, ikdyž se to stává velice zřídka....
A dneska mi udělalo radost, že nemusím do práce až 16.1 😀😀😀
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1453 Nový příspěvek od bourač »

Vono se vyplatí bejt na platícího zákazníka hodnej a případně mu odpustit nějaký vejmysly.
Třeba že chce za svoje prachy kvalitu.
On se pak vrací, nebo doporučuje dál.
A práce je furt.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1454 Nový příspěvek od Fizz »

Fizz píše: stř pro 21, 2022 5:56 pm https://www.bauhaus.cz/skil-aku-sroubov ... b-26758581

Z regálu za 1500, včetně dvou baterek a nabíječky, pkus další baterka za 500 8)

Tak chybka, baterka byla za 250, 20v (18v) 2ah,... :D za to si taky můžu koupiti jeden kvalitní razovej bit.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co vám dneska udělalo radost

#1455 Nový příspěvek od ota »

Ne dneska, ale včera večer. Koncert v Práglu v O2 aréně. Nigtwish. A k tomu dvě předkapelky. Dával jsem včera odkazy v jiném vlákně. Akorát to pokazilo totální neschopnost pořadatelů, zvládnout příchozí dav turnikety u vstupu. Takže to bylo tak pomalé, ze jsme skoro hodinu skejsli ve frontě než jsme se dostali dovnitř. A z té první velmi veselé předkapely jsem stihnul asi 10 minut. :( Druhá předkapela vcelku ušla. Zpěvák zpíval vcelku velmi vysoko. Překvapila mě pro mě neznámá muzika obou předkapel. A pak pauza a po ní Nigtwish. No ohromující šou! Všechny pochybnosti ohledně této zpěvačky mě po chvilce opustily. I když zpívá už s kapelou delší dobu, stále to porovnávám s Tarjou. Ale tohle je ,,šoumenka". Rozjela to tam vskutku parádně. Přede mnou seděl starší pán, řekl bych s vnukem. I on si vytáhl špunty z uší a notoval si. :D Velmi dobře připravená vypilovaná šou. Ohnivé efekty. Jednou uplně zhasli, šajnovka na varhany a rána jako z děla a rosvítili a spustili. Kurva snad 90% sledujících se leklo jako prase! Pak zpěvačka dala duet se zpěvákem předkapely. Ten zpíval uplně stejným hlasem jak ona. No to byl opravdu nečekaný zážitek! Sklidili dlouhotrvající. aplauz. To bylo super!
No jsem plnej pozitivnich dojmů a energie, kterou do diváků ta holčina poslala.
Za mě super akce! 8) Odpoledne číhnu na Youtubku, jistě tam bude koncert hozenej. Tak si pustím do bedniček ,,repete" stálo to za to!

Odpovědět

Zpět na „Putyka“