Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 8142
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#12001 Nový příspěvek od Fizz »

Já zas mohl a trávil se synatorem mnohem víc času než kdyby lock nebyl... Každý ma svý. Nekdi vidí to blbý nekdo zas to dobrý.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 6427
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#12002 Nový příspěvek od fikejz »

Marně se ti snažím vysvětlit, že mě osobně ta doba nic dobrýho nepřinesla. A neřekl bych, že jsem nějaký škarohlíd, že bych život nebral z té lepší stránky.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 8142
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#12003 Nový příspěvek od Fizz »

Holt mam jinou optiku.

Taky jsem si koupil dodávku týden před lockem. Místo fachy garáž. No zas má míň najeto. :D
Musel jsem odložit


Pamatuju ten klid první týden. Žádný hluk.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

sekalsemmalo
Příspěvky: 4302
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Epidemiologie v akci...

#12004 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

dál jsme chodili do práce.i v tom nejhorším.a to jsme se našim věkem na pracovišti hodně blížili k ohrožené skupině.dokonce i Ǎla v důchodovém věku s náma makala.majitel firmy taky nezalezl za petlici.a to by se svým věkem i zdravotníma potížema,co o něm víme mohl.ale není srab.zajistili nám roušky,my jsme teda zvolili švédskou cestu,jsme tady blíž k severu . tak nám ta nafasovaná rouška celkem dlouho vydržela https://echo24.cz/a/SwMrm/vyhralo-sveds ... yly-na-nic štourání v nosu firma zajistila a trpělivě jsme čekali,bez předbíhání,až bude náš ročník vyzván k očkování.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Putyka“