Politika, neshody, atd. VI

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
jean
Příspěvky: 3162
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9331 Nový příspěvek od jean »


Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4841
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9332 Nový příspěvek od imaginaro »

masťnácek
pár sociálních vrstev jsi ještě zapoměl, myslím že mezi mnou a křovákama jsou ještě lidi jako ty. Už mě ty tvoje urážky nebaví, je evidentní že jsi natolik blbej, že nevidíš, že tvé zbytečné a nevyvolané urážky jen množí počet tvých nepřátel. Být tebou tak se modlím, aby u nás neprošlo volné nošení zbraní, myslím že někteří lidé z tvého okolí by hned věděli co s tím... :evil:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

mastnacek
Příspěvky: 7199
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9333 Nový příspěvek od mastnacek »

Img, moc si fandis

fikejz
Příspěvky: 6326
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9334 Nový příspěvek od fikejz »

Fizzi, Švýcarsko je opravdu ideální model. Otázka je jestli se to i tam časem nepodělá.
Kdyby se podobným směrem vydal náš stát, tj. důsledná neutralita, nevměšování se do záležitostí jiných zemí, obrana postavená na sebeobraně každého jednotlivého bezúhonného občana a zaměřená na podporu soběstačných a svobodně se rozhodujících obyvatel, jimž stát dělá servisní organizaci - tedy dobrého sluhu (protože stát může být dobrým sluhou, ale kdykoliv jím není je tím nejhorším možným pánem) POTOM bych byl ochoten takový stát - dobrého sluhu bránit i vlastním životem. Náš dnešní stát nám je, žel bohu, převelice špatným pánem.

Oco, už dávno to není začátek konce civilizace. Začátek se odehrával někdy okolo přelomu století. Teď jsme svědky zrychlování a mohutnění toho procesu. A civilizace, která zaniká je ta naše, západní křesťanská. Nemusí ji nutně nahradit islám, ale to uvidíme až časem.
Tady jeden muslim pěkně odpověděl Makronovi ohledně migrace, krize a problémů: https://t.me/jiznimorava/69038

Obecně vzato dnes je informací, samozřejmě s ohledem na "válečnou mlhu" dost. Jen nesmíš spoléhat na zdroje z jedné strany. A musíš chtě nechtě číst i ty co ti nejdou pod fousy, protože jsou podávány jednostranně tendenčním pohledem. I když někdy to může být i obveselující. Třeba když jsem poprvé četl historku o "duchu Kijeva", který v Migu zatápí Rusům majícím v té době absolutní vzdušnou nadvládu, musel jsem se smát.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 8090
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9335 Nový příspěvek od Fizz »

Yes, I fully agree with him. But this garbage isnt so strong, they has a great knowledge about impact of litlle piece of lead....

Rád bych věřil že Češi jsou jiní...

Nu nelze než souhlasit, například parafrází, Let's make us powerful again...

Mohl bych ti napsat že me bolí ruce, protože jsem včera dělal přes 10minut KPR, ze jsem strávil pěkný den pod buzeraci abych možná někdy věděl co dělat. Ze jsem zaplatil za to co se učím pro jinýho... Atd...

Nu nemyslím si že stát je kdokoliv z politiků. Když budu bránit sebe děti či vlast nebude to pro fialový voči ani pro Babišovo koblihe. Bufe to proto že moji předci se zasloužili o to že já mohu říct že vedu spokojený a bezpečný život, a chci to dopřát i dětem jejich dětem atd.

Každý odhodlání a každá odvaha má svý hranice. Budi rád když spoust věci co mám popř umím nikdy nebudu muset použít...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15958
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9336 Nový příspěvek od oco13 »

Fizz píše: ned dub 28, 2024 1:59 pm Na Slovensku možná jo.
Jinak to znamená že přežije ten který má k tomu lepší dispozice. Ať už to v dané chvíli znamená cokoliv, co může být výhoda.
Ano samozrejme toto platí pri súboji dvoch živočíšnych druhov, preto na slovensku nebudeme mať medvede - zavadzajú rekreantom, ani zajace a srnky - zavadzajú autám.
Lenže pri človeku ide o súboj živočíšneho druhu so sebou samým a aj s planetou na ktorej žije. A tam sú oba konce rovnaké - ak prehrá tak vyhynie , ak vyhrá tak mu skolabuje planeta na ktorej žije. :smich: :smich:
To že človek bojuje sám zo sebou je jasné z demografického vývoja - všetky vyspelé krajiny starnú a vymierajú. Dobre na ich miesto prídu imigranti - ale len dovtedy kým sa nebudú mať dobre. Čím sa má človek lepšie tým má menej potomkov. :-/ Paradox ale je to fakt.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9337 Nový příspěvek od Lukashil »

Ja bych chtel jen zhora videt, az se premnozi lide nepracovniho presvedceni, jak se budou navzajem zivit....
Mmchdm ti se maji dobre a mnozi se statecne....
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4841
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9338 Nový příspěvek od imaginaro »

"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6660
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9339 Nový příspěvek od Lukashil »

Inu podej prst..... Dalo se cekat, ze se tohle zacne dit, a bude to cim dal castejsi :-/
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13338
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9340 Nový příspěvek od Čárls »

Osobně ? naložit na loď a vysadit dle země původu bez možnosti návratu Pokud to jsou přistěhovalci zde se narodili tak do basy Prostě se přizpůsobí zemi do který emigrovali nebo sbohem . Kdo chce s vlky žíti musí s nimi výti aneb či chleba jíš toho píseň zpívej
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

jean
Příspěvky: 3162
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9341 Nový příspěvek od jean »

Carls, tam to uz je tretia generacia, uz ich otcovia su rodeni Nemci. To nejde riesit civilizovane. Uz Cesko to nedokaze riesit v zmysle ustavneho prava, mate ich u vas uz prilis vela. U nas a v Polsku by to teoreticky slo, ale eu by nas zozrala, keby spravime zakony na ochranu pred sirenim slimakov.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13338
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9342 Nový příspěvek od Čárls »

Ale nesežrala oni na to přijdou sami že takle to dál nejde svým zpusobem je Evropa přelidněná a prostě další migranty už nelze příjmat Podívej se na plochy zemí a počet obyvatel na plochu území Tedy počet obyvatel na kilometr čtverečný Já říkám furt v EU zadělali s migrací na pořádný problém co nakonec povede zas k tomu co dělal hitler stačí jen nějaký hajzlík aby zfanatizoval masu lidí a bude zas pruser tomu se musí zabránit včas ale EU vymejšlí jen ptákoviny místo aby neprodyšnš uzavřela hranice a prostě nevpustila ti co chtějí migrovat vubec na uzemí eu během jednoho roku by bylo po problému pokud sem chtějí ať si ve svý zemi na velvyslanectví zažádají a pak se uvidí zda ano či ne a která země je přijme a pak je to problém zemně co je přijala
Toť je celý nic víc a nic míň většinou na složitý problém co řeší politici je jednoduchý řešení a co se týká lidských práv je to takle správný těch co jsou politicky pronásledovaný je z uprchlíků minimum Zbytek jso ekonomičtí běženci a vyžírkové co jen parazitují na zemích EU
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

mastnacek
Příspěvky: 7199
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9343 Nový příspěvek od mastnacek »

Tak hajzlik se musi najit, ale nam co se to.nelibi hajzlici nejsme?

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15958
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9344 Nový příspěvek od oco13 »

jean píše: pon dub 29, 2024 7:11 am Carls, tam to uz je tretia generacia, uz ich otcovia su rodeni Nemci. To nejde riesit civilizovane. Uz Cesko to nedokaze riesit v zmysle ustavneho prava, mate ich u vas uz prilis vela. U nas a v Polsku by to teoreticky slo, ale eu by nas zozrala, keby spravime zakony na ochranu pred sirenim slimakov.
Akoto že nie - propagacia komunizmu alebo fašizmu je jasne postavená mimo zákon. Ak si prečítame korán tak je to hnutie (náboženstvo) ktoré potláča práva iných, či ako je to v tom zakone definované. Takže rovnako ho postaviť mimo zakon. :D

jean
Příspěvky: 3162
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Politika, neshody, atd. VI

#9345 Nový příspěvek od jean »

Oco13, ja som sice za, ale nemozes zakazat 2. Najpocetnejsie nabozenstvo v krajine. V Berline a v Parizi uz mozno vacsinove. Carls, nemusime prijimat uprchlikov, slimaci sa uz z podstaty toho nabozenstva mnozia ako kobylky. Nemci a Francuzi by mali problem aj bez Angely a wir schaffen das.

A ano, jedine riesenie by bolo ako v 30. rokoch, ale to uz snad neschvaluje ani clovek s mentalnou vybavou mastnacka. Kto videl koncentrak, tak jednoducho nemoze suhlasit.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“